نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mmdreza.psy

New member
برو داخل سایت oloompezeshki.com
یه کم بیا پایین..نوشته تخمین رتبه رایگان و...
زیرش نوشته جهت ورود کلیک کنید...

اهایییییییی ! هیچکی نیست؟؟؟؟
چجوری تخمین رتبه فعال میشه!!!
پارسال کی کار کرده باهاش؟
الان کسی تونست فعالش کنه؟؟

negar shekarchi

New member
سوال 5 بالینی مربوط به اتحاد درمانی گزینه 3 درسته من اشتباه کردم بالینی کتاب فیرس رو میخونید میشد گزینه یک یعنی همدلی و تخصص ولی کتاب کرامر منبع بهداشت گزینه 3 درسته ص266 از پایین خط چهارم
کلید همه ارو درست زده ک. اتحاد درمانی میشه هم ج ک کلید همینو زده. طرحواره هم میشه د ک باز کلید همینو زده.اصل روانکاوی هم زده ب ک درست زده. اینا بر اساس دفترچه الف هست

mmdreza.psy

New member
راس میگی منم وارد میشم و هیچی نشون نمیده

زنگ زدم سنا...گفت که برو اونجای افزایش اعتبار کد رهگیریتو وارد کن..ولی همچین چیزی داخل سایت نیست....7تومنو بدیم به نظرت؟؟ نوشته افزایش اعتبار...
رگ اصفهانیم میگه مواظب باش سرت کلاه نره :-o :-d

negar shekarchi

New member
زنگ زدم سنا...گفت که برو اونجای افزایش اعتبار کد رهگیریتو وارد کن..ولی همچین چیزی داخل سایت نیست....7تومنو بدیم به نظرت؟؟ نوشته افزایش اعتبار...
رگ اصفهانیم میگه مواظب باش سرت کلاه نره :-o :-d

هه هه. ینی پولیش کردن؟؟؟ خسته نباشن واقعا

mmdreza.psy

New member
من بارسال با ميانكين 47و نمره 196رتبه ام هفتادو بنج شد

پس من با میانگین 51...و نمره 201.5 برم خودمو آماده کنم واسه سال آینده....امسال من اصلا علوم شرکت نکردم و تازه از ششم هفتم آذر شروع کردم خوندن...توقعی ندارم رتبم خوب بشه .چون خیلیا بیشتر از من و تابستون حتی شروع کردن....
ولی سال دیگه ایشالا رتبم تک رقمیه..میخوام از اول تابستون.1تیر شروع کنم....ایشالا بروبچ همینجا رتبشون خوب میشه ازشون کمک میگیرم واسه خوندن....

پالیز

New member
من با میانگین 42م نمیدونم چی می گم این وسط :1dco2x0p1lilzhfpg1t
بین این همه میانگین های بالا[/QUO

این قد غصه نخور:tsimuzpzwoap1t9y3o7 ایشالا که امسال هم قبول شی اگه هم نه سال بد تک رقمی بشی
ولی یه توصیه زبان رو خوب بخون که هرچی میکشیم از این زبانه:riz277:
به کسی نگیا منم میانگین مثل تو 42 شد کلی گریه کردم و غصه خوردم:dadad4:

fada19990

New member
پس من با میانگین 51...و نمره 201.5 برم خودمو آماده کنم واسه سال آینده....امسال من اصلا علوم شرکت نکردم و تازه از ششم هفتم آذر شروع کردم خوندن...توقعی ندارم رتبم خوب بشه .چون خیلیا بیشتر از من و تابستون حتی شروع کردن....
ولی سال دیگه ایشالا رتبم تک رقمیه..میخوام از اول تابستون.1تیر شروع کنم....ایشالا بروبچ همینجا رتبشون خوب میشه ازشون کمک میگیرم واسه خوندن....
من نمره ام رو بهتون كفتم كه اميدوارتون كنم نه نااميد،الان من موندم كجاي حرررف نااميد كننده بود !!!ميشه مسولين رسيدكي كنن لدفا!

mmdreza.psy

New member
من نمره ام رو بهتون كفتم كه اميدوارتون كنم نه نااميد،الان من موندم كجاي حرررف نااميد كننده بود !!!ميشه مسولين رسيدكي كنن لدفا!

یعنی ممکنه با این اوضاع قبول بشم....شما لطف داری..خیلی ممنون....ولی من هنوز گیجم...بالاخره میانگین 51 خوبه؟؟ چند درصد شانس قبولی دارم حدودا؟؟؟؟

fada19990

New member
ازمونايي سال بيشو كه نكاه ميكردم روزايي قبل از كنكور متوجه شدم سال 84ازمونش يه نموره سخترر و مفهموي تر از سالاي بيشه و نكته جالبش اين بود كه اصلا سوال امار نداده بود،بعد از كذشت ده سال درست همين بالا رو سر ما اوردن !من موندم فازشون جي بوده!جرا با احساسات من بازي كردن!منو بكو كه روش تحقيق نخوندم !هييييي خدا

fada19990

New member
یعنی ممکنه با این اوضاع قبول بشم....شما لطف داری..خیلی ممنون....ولی من هنوز گیجم...بالاخره میانگین 51 خوبه؟؟ چند درصد شانس قبولی دارم حدودا؟؟؟؟

ميشه بكيد شما ورودي جه سالي بوديد!?كفتيد جمران خونديد درسته!?برادر من بارسال تا رتبه 49و ميانكين 49كرمانشاه قبول شدن!!منم ميانكينم 50&51شده،ايشالا كه امسال ما هم جزو قبول شده كان هستيم،نشد شما كه سال اولتون بوده ايشالا سال ديكه بربارتر و بهتر،انيستيتو قبول مي شيد!

mmdreza.psy

New member
ازمونايي سال بيشو كه نكاه ميكردم روزايي قبل از كنكور متوجه شدم سال 84ازمونش يه نموره سخترر و مفهموي تر از سالاي بيشه و نكته جالبش اين بود كه اصلا سوال امار نداده بود،بعد از كذشت ده سال درست همين بالا رو سر ما اوردن !من موندم فازشون جي بوده!جرا با احساسات من بازي كردن!منو بكو كه روش تحقيق نخوندم !هييييي خدا

والا منم کلا هرشب آمار خوندم...آخرشم یه سوال در مورد zاومد ...کلا وزارت بهداشت حال میکنه یهویی بچه ها رو سوپرایز کنه...البته فکر قلب ما نیست....من که سره جلسه یه سکته ناقص زدم

fada19990

New member
والا منم کلا هرشب آمار خوندم...آخرشم یه سوال در مورد zاومد ...کلا وزارت بهداشت حال میکنه یهویی بچه ها رو سوپرایز کنه...البته فکر قلب ما نیست....من که سره جلسه یه سکته ناقص زدم

من زبانم خوووبه،ولي متاسفانه بعد از اينكه ديدم همش روش تحقيق دادن،اصلا واسه زبان تمركز نداشتمو كلي بي دقتي كردم،با اينكه زبانش اسوون بوذ،

mmdreza.psy

New member
ميشه بكيد شما ورودي جه سالي بوديد!?كفتيد جمران خونديد درسته!?برادر من بارسال تا رتبه 49و ميانكين 49كرمانشاه قبول شدن!!منم ميانكينم 50&51شده،ايشالا كه امسال ما هم جزو قبول شده كان هستيم،نشد شما كه سال اولتون بوده ايشالا سال ديكه بربارتر و بهتر،انيستيتو قبول مي شيد!

ورودی90 چمران...پس اگه تا 49قبول شدن خب پس شانس قبولیمون بیشتر از قبول نشدنه...
راستی مگه ظرفیت 37تا نیست!! پس یعنی یه عده عموما نمیزنن شهرستانا رو ..پس خوبه...ایشالا که امسال قبول بشیم...:(50):

fada19990

New member
ورودی90 چمران...پس اگه تا 49قبول شدن خب پس شانس قبولیمون بیشتر از قبول نشدنه...
راستی مگه ظرفیت 37تا نیست!! پس یعنی یه عده عموما نمیزنن شهرستانا رو ..پس خوبه...ایشالا که امسال قبول بشیم...:(50):
من ورودي 89جمران بودم،معمولا جند نفر بيشتر از اون جيزي كه تو دفترجه زدن بذيرش ميكنن،خيلي ها هم به خاطر انيستيتو انتخاب شهر نميكنن،

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا