نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mmdreza.psy

New member
من ورودي 89جمران بودم،معمولا جند نفر بيشتر از اون جيزي كه تو دفترجه زدن بذيرش ميكنن،خيلي ها هم به خاطر انيستيتو انتخاب شهر نميكنن،[
/QUOTE]

پس خوبه...البته از شما که یه خانمی قبول شدن علامه و فک کنم یکی هم قبول شدن وزارت بهداشت...دقیق نمیدونم کجا....
حالا ایشالا شمام قبولی یه جای خوب :)

seeta

New member
crazy 4 u تبریک خیلی خوب شدی،بدون شک جزو قبول شده ها هستی

آخرین ویرایش:

mmdreza.psy

New member
منم بهت تبریک میگم...احتمالا رتبت زیره15..بشه...البته بسته به سال پیش گفتم....حتی با این اوضاع امسال وک رقمی هم ایشالا بشی :)

من با میانگین 42م نمیدونم چی می گم این وسط :1dco2x0p1lilzhfpg1t
بین این همه میانگین های بالا[/QUO

این قد غصه نخور:ایشالا که امسال هم قبول شی اگه هم نه سال بد تک رقمی بشی
ولی یه توصیه زبان رو خوب بخون که هرچی میکشیم از این زبانه:
به کسی نگیا منم میانگین مثل تو 42 شد کلی گریه کردم و غصه خوردم

من سال دومم بود .... زبانم رو 50 زدم ... ارزیابی و فیزیو و رشد رو خراب کردم
سال پیش میانگینم 40 شد ... یه سال خوندم که 2 درصد بالا بره :smilies-azardl (181

mmdreza.psy

New member

برو داخل سایتش نگاه کن...افزایش اعتبار نوشته..کلیک که کنی میگه 7تومن اخ کن بیاد...زنگ زدم سنا گفت یا کد رهگیریتو بفرست که مجانی بشی یا اگه کد نمیدی7تومن رو بده

وایییییییی...یه کم آروم شدم..فک کردم میانگینم 50میشه....از اول کلیدو نگاه کردم..و چک کردم .نگو به خاطر استرس،چندتا درست هارو اشتباهی غلط و چندتا غلطا رو درست حساب کردم...میانگین درصدم الان شد 52 فیکس :)
امیدوارم همین دوتا کمک کنه حداقل کرمانشاه یا زنجانو یا حتی زاهدانو بیارم....

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
من ورودي 89جمران بودم،معمولا جند نفر بيشتر از اون جيزي كه تو دفترجه زدن بذيرش ميكنن،خيلي ها هم به خاطر انيستيتو انتخاب شهر نميكنن،[
/QUOTE]

پس خوبه...البته از شما که یه خانمی قبول شدن علامه و فک کنم یکی هم قبول شدن وزارت بهداشت...دقیق نمیدونم کجا....
حالا ایشالا شمام قبولی یه جای خوب :)

مرررسي ،ما قبولي بهداشت نداشتيم همون من بودم كه رتبم نسبت به لقيه بهتر شده بود،خخخخ

mmdreza.psy

New member
برو داخل سایتش نگاه کن...افزایش اعتبار نوشته..کلیک که کنی میگه 7تومن اخ کن بیاد...زنگ زدم سنا گفت یا کد رهگیریتو بفرست که مجانی بشی یا اگه کد نمیدی7تومن رو بده

وایییییییی...یه کم آروم شدم..فک کردم میانگینم 50میشه....از اول کلیدو نگاه کردم..و چک کردم .نگو به خاطر استرس،چندتا درست هارو اشتباهی غلط و چندتا غلطا رو درست حساب کردم...میانگین درصدم الان شد 52 فیکس :)
امیدوارم همین دوتا کمک کنه حداقل کرمانشاه یا زنجانو یا حتی زاهدانو بیارم....

آره درسته ... الان دیدم
پس چرا نوشته رایگان :smiliess (12):

mmdreza.psy

New member
آره درسته ... الان دیدم
پس چرا نوشته رایگان :smiliess (12):

حالا امیدوارم لینکی که کد رهگیری رو بزنیم و مجانی بشه شنبه فعال بشه...شرکت هاستینگ سایت تخمین رتبه گفت شنبه شروع میکنن برگردن سره کار.....مجانی که بشه شلوغ میشه تعداد میره بالاتر...به نفع همه است

mmdreza.psy

New member
بچه ها کی کارنامه رتبه ی 25-40 داره ...لطفا بفرسته بیاد ....
بچه ها ببخشید ...من دچار افسردگی پساکنکوری شدم....خصایص تشویش هم دارم...هی دنبال کارنامه و درصد و رتبه ام...ببینم قبول میشم یا نوچ !

mmdreza.psy

New member
من ک هرچی کد ملیمو میدم میگه معتبر نیس چی کار کنم؟

کد ملیت رو با اعداد انگلیسی وارد کن...اگه بازم نشد برو داخل تنظیمات مرورگر سیستمت زبانو بذار انکلیسی....ایشالا درست میشه ...
نشد شنبه زنگ بزن به شماره ای که داده!!!

crazy 4 u

New member
سلام دوستان میانگینتون عالی شده :riz304:

اون میانگین 57 از برای دوستمه نه من:ph34r-smiley:

من خودم حساب نکردم منتظرم رتبه ها بیاد:shocked:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا