نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zhiar

New member
اگه ی نفر لطف کنه بگه ک بین الملی هزینش چقدره ترمی؟؟ ممنون میشم

marzieh88

New member
اگه ی نفر لطف کنه بگه ک بین الملی هزینش چقدره ترمی؟؟ ممنون میشم
با توجه به کاهش ظرفیتی که پارسال اتفاق افتاده ، رتبه 31 خیلی بعیده تهران قبول شه ، اگه بین الملل رو میگید آره تا 50 بهزیستی قبول شده ،
هزینشم واسه وزارت علوم کله 2 سال کمتر از 20 میلیون بوده

گل نیا

New member
سلام به همگی
منم میانگینم 49 شده جایی قبول میشم؟
آخه من شاغلم نمیخوام کارمم از دست بدم ، هم کارمو میخوام هم میخوام ادامه بدم درسمو چون با کارشناسی نمیشه زیاد خودی نشون داد

mmdreza.psy

New member
با میانگین 54 زاهدان ؟!!!
دق نده منو سعیده ! بذار به مرگه طبیعی بمیرم !
:riz481:

واااای مرضیه مردم از بس خندیدم ب حرفت:riz481::25r30wi:[/QUOTE]

باو من میانگینم 51 شده .چون زبانو58،8زدم امید دارم زنجان یا کرمانشاهو بیارم....:sad:

negar shekarchi

New member
ولی دوستان من احتمال میدم امسال میانگین درصدها از 62 الی 63 بالاتر نره.چون کنکور امسال متفاوت بود با سالای قبل.و از اونجایی ک شنیدم 4 درس شخصیت و روان درمانی و آمار و زبان خیلی موثرند

منظورت چیه ک میانگین از 62-63 بالاتر نره؟؟؟ من شخصیت 70-مشاوره 56- زبان 63- و امار 11 زدم. میانگین کلم هم 50/49 شده. ینی جقد امیدوار باشم؟؟؟؟

Sinderela

New member
Midonam inja jaye in bahs nist vali majboram
beyne jenetic o ravanshenasi omomi mondam be nazaretoun kodom???!!!

fada19990

New member
Man daram entekhab reshte mikonam bara karshenasi
Hichkas komakam nmikone

سيندرلا جان شما واسه كارشناسي انتخاب رشته ميكنيد!?من فك كردم داريد براي ارشد انتخاب رشته ميكنيد،همنطور كه خصوصي بهتون كفتم الان شرايط طوريه كه هيش كس از رشته اش و وضعيت اشتغال راضي نيس،زنتيك رشته ي خيلي خوبيه ،همينطور روانشناسي به شرط اينكه بتوني مدرك ارشدتو داشته باشي جون با كارشناسي به سختي كار بيدا ميشه،البته بستكي به توانايي هاي خودتم داره ،خيلي ها با مدرك كارشناسي روانشناسي موفق ان،!,همينطور كه بهتون كفتم با يك مشاوره تحصيلي مشاوره كنيد!

zhiar

New member
بنظرم اکثر بچه حول حول و حوش میانگین 50 تا شصت خواهند بود.بازم میگم تا نتایج نیاد هیچی معلوم نیس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا