نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoumeh90

New member
سلام عزيزم،نبودي يه مدت!خووبي!ميانكين درصدهام بارسال 47بود!

خوبی عزیزم؟اره من که گفتم بیخیال کنکور شدم...همینجوری رفتم سر جلسه ببینیم چی میشه دیگه...این علوم هم 281 شدم همه جا رو زدم شاید از اون قبول شدم...بهداشتم هر چی خدا بخواد...ان شالله همتون به حق خودتون برسین:thumbsupsmileyanim:

sepideeee

New member
سلام ... خوبیم شکر خدا
از درس و مشق نگو که افتضاحه :) هیچی نخوندیم :)))
تو چیکار میکنی با استرس قبل اعلام نتایج؟؟

saeeeeeede

New member
سلام ... خوبیم شکر خدا
از درس و مشق نگو که افتضاحه :) هیچی نخوندیم :)))
تو چیکار میکنی با استرس قبل اعلام نتایج؟؟

من حالم خرابه، ی عالمه برنامه برا بعد کنکور داشتم اما الان جون هیچ کاریو ندارم...:65d6a5d6s:
تو پارسال قبل اعلام نتایج فک میکردی رتبه ای ب این خوبی بیاری؟؟؟

sepideeee

New member
من حالم خرابه، ی عالمه برنامه برا بعد کنکور داشتم اما الان جون هیچ کاریو ندارم...:65d6a5d6s:
تو پارسال قبل اعلام نتایج فک میکردی رتبه ای ب این خوبی بیاری؟؟؟

راستش من پارسال میخوندم برای رتبه ی یک :black_eyed: بعد کنکور به نظرم اومد که خراب کردم :black_eyed: روز اعلام کلید که همزمان با بازی ایران ارژآنتین بود به این نتیجه رسیدم که چقد بد دادم کنکورو :j58r36j3gcr4suxymup بد روز اعلام نتایج یهو خوشحال شدم :))

saeeeeeede

New member
راستش من پارسال میخوندم برای رتبه ی یک :black_eyed: بعد کنکور به نظرم اومد که خراب کردم :black_eyed: روز اعلام کلید که همزمان با بازی ایران ارژآنتین بود به این نتیجه رسیدم که چقد بد دادم کنکورو :j58r36j3gcr4suxymup بد روز اعلام نتایج یهو خوشحال شدم :))

خوش به حالت
من از الان روحیمو باختم، میگم بقیه خیلی بهتر دادن من قبول نمیشم، چن ساعت ی بار میرم ب دفترچه نگا میکنم، خیلی از غلطامو حتی بدون اینکه ب کتاب نگا کنم پیدا کردم،همش حرص میخورم ک من چطور سرجلسه فکر بیشتری نکردم:14:
دفترچه امسالو دیدی؟؟ سوالا نسبت ب پارسال خیلی فرق داشت

sepideeee

New member
خوش به حالت
من از الان روحیمو باختم، میگم بقیه خیلی بهتر دادن من قبول نمیشم، چن ساعت ی بار میرم ب دفترچه نگا میکنم، خیلی از غلطامو حتی بدون اینکه ب کتاب نگا کنم پیدا کردم،همش حرص میخورم ک من چطور سرجلسه فکر بیشتری نکردم:14:
دفترچه امسالو دیدی؟؟ سوالا نسبت ب پارسال خیلی فرق داشت

نگران نباش .. این بیم و امیدا تا مشخص شدن دانشگا باهاته.. اصلا استرس یه بخشه راهه... به پاسخ نامه ای هم که دادی اعتماد داشته باش.. اشتباه سر کنکور که هم که دیگه جزو جدانشدنیه کنکوره :))
در کل به نظرم بعد از یه استراحت مفصل به تفریح و مطالعه بپرداز و وقتت رو الکی از دست نده

saeeeeeede

New member
نگران نباش .. این بیم و امیدا تا مشخص شدن دانشگا باهاته.. اصلا استرس یه بخشه راهه... به پاسخ نامه ای هم که دادی اعتماد داشته باش.. اشتباه سر کنکور که هم که دیگه جزو جدانشدنیه کنکوره :))
در کل به نظرم بعد از یه استراحت مفصل به تفریح و مطالعه بپرداز و وقتت رو الکی از دست نده

قربونت عزیزم...این استرس مارو میکشه... ایشالا ک نتیجه خوب شه... مرسی ک همیشه امید میدی:rose:

پالیز

New member
فدای تو .. ایشاله که بهترین نتیجه رو میگیرید هم تو .. هم بقیه ی بچه های انجمن :rose::heart:

این روزا دعااز طرف بقیه انچنان در بطن وجودم میشینه که نگووووو همچی که انگار یه تشنه ایی رو سیراب میکنه واقعا ارامش بخشه ممنونم ازت وهمه اونایی که با نیت خیر برا همه دعا میکنن به امید موفقیت همه بچه های انجمن:auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

zahraba

New member
سلام دوستان
ان شاا...که این روزا حال دلتون بهتر شه...من مطمئنم بچه های انجمن گل کاشتن امسال:thanks:
یه سوال :معدل توی کنکور بهداشت تاثیر داره؟:33:

crazy 4 u

New member
سلام دوستان
ان شاا...که این روزا حال دلتون بهتر شه...من مطمئنم بچه های انجمن گل کاشتن امسال:thanks:
یه سوال :معدل توی کنکور بهداشت تاثیر داره؟:33:

مرسی گلم

معدل فقط تاثیرش برا زمانیه که چند تا رتبه مثل هم باشن ، اونم تو رتبه های بالا زیاد اتفاق میفته که چند نفر رتبه هاشون مثل هم باشه ، غیر از این دیگه تاثیر خاصی نداره

crazy 4 u

New member
فدای تو .. ایشاله که بهترین نتیجه رو میگیرید هم تو .. هم بقیه ی بچه های انجمن :rose::heart:

سپیده جون واقعا از ته دل میگم همیشه وجودت تو انجمن مایه ی آرامشه:heart:
من خودم چه نتیجه بگیرم یا زبونم لال نگیرم بابت تمام راهنمایی هایی که کردی یه دنیاازت ممنونم:rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

crazy 4 u

New member
بچه ها من باز سوال تکراری میپرسم..... کسی از دانشگاه بقیه الله خبر داره که رتبه چند بر میدارن؟؟ تاحالا شده دوستاتون این دانشگاه قبول شه؟؟

بچه ها لدفا اگه اطلاعاتی دارین بهم پ .خ بدین................... یک دنیا ممنون میشم:rose:

مریم20

New member
سلام سپیده جون میشه بپرسم رتبه اتون پارسال چندشد؟ واینکه سال چندمتون بود؟ و کدوم دانشگاه قبول شدین؟ اخ ببخشید چقد زیاد شد:black_eyed:

مریم20

New member
بچه ها من باز سوال تکراری میپرسم..... کسی از دانشگاه بقیه الله خبر داره که رتبه چند بر میدارن؟؟ تاحالا شده دوستاتون این دانشگاه قبول شه؟؟

بچه ها لدفا اگه اطلاعاتی دارین بهم پ .خ بدین................... یک دنیا ممنون میشم:rose:
من از دانشگاه بقیه الله خبرندارم وگرنه حتما راهنماییت میکردم

marzieh88

New member

عزیز فکر کنم این دانشگاه فقط سپاهی ها رو میگیره ، واس اوناس!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا