نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yeganehh

New member
من نمیدونم که تکمیل ظرفیتو بزنم یا برم کاشان؟کسی درباره بقیه ا.. اطلاعی نداره ه ه ه.....؟؟؟؟؟؟؟؟من خسته شدم بس که فکر کردم.الان باید تو فکر خرید اول مهر میبودماااا....

sepideeee

New member
من نمیدونم که تکمیل ظرفیتو بزنم یا برم کاشان؟کسی درباره بقیه ا.. اطلاعی نداره ه ه ه.....؟؟؟؟؟؟؟؟من خسته شدم بس که فکر کردم.الان باید تو فکر خرید اول مهر میبودماااا....

یعنی تو تکمیل ظرفیت فقط زحمت می کشن دو نفر اونم پولی برمی دارن ؟؟ :smiliess (7):

saeed ardestani

New member
یگانه خانم کاشان خیلی خوبه...
بقیه الله فکر کنم مرد میگیره فقط،اونم مازاد
شما کهبخوای شهریه بدی بری بقیه الله کهاساتیدش زیاد شناخته شده نیستن بهتره به کاشان بیشتر فکر کنید.حیفه بخدا

yeganehh

New member
خوب یگانه تو که میخوای هزینه ی بقیه اله رو بدی .. چرا مازاد بهشتی و اینا رو قبل از کاشان نزدی؟؟؟

راستش اونموقع فقط بخاطر اینکه تو مدرک بین الملل نزنن اخر زدم.نمیدونستم امسال بخشنامه عوض میشه.الان هم از نظر هزینه ای هزینه کاشان با بقیه ا.. تقریبا یکی هست..و بقیه ا.. برای سپاهی ها رایگان و برای غیر سپاهی پولیه..حالا من موندم تو تکمیل ظرفیت بزنم یا نه؟؟؟
از طرفی هم بقیه ا.. تهرانه.شاید امکاناتش بهتر از کاشان باشه...

marjane

New member
سلام به دوستان عزیزی که قبول شدن سپیده جان و آقای هاوش و باقی دوستای عزیز مبارک باشه بچها من اگه جواب ازاد بیاد ممکنه برم دانشگاه ازاد، دوستان کاش از روز ثبت نامتون یه عکس تهیه کنید بگذارید تو صفحه شاید انگیزه ای بشه برای بقیه ی دوستان

موفق و شاد باشید :auizz3ffy9vla57584x

sepideeee

New member
سلام به دوستان عزیزی که قبول شدن سپیده جان و آقای هاوش و باقی دوستای عزیز مبارک باشه بچها من اگه جواب ازاد بیاد ممکنه برم دانشگاه ازاد، دوستان کاش از روز ثبت نامتون یه عکس تهیه کنید بگذارید تو صفحه شاید انگیزه ای بشه برای بقیه ی دوستان

مرسی دوستم .. ایشاله شما هم همیشه موفق باشی ... :bunnyearsmiley:

havash

New member

ممنون مرجانه خانم. امیدوارم شما هم هر جایی که هستین موفق باشین.

oksana

New member
بچه ها کسی میدونه چه تعداد امسال یا سال قبل تو کنکور روانشناسی شرکت کردن؟

sara.sharifi

New member
سلام بجه ها. شهید بهشتی درمورد تاریخ ثبت نام و مدارک موردنیاز اطلاعیه زده ... من یه سوال دارم توی مدارک مورد نیاز زده 8- اصل گواهي صندوق رفاه دانشجويان بانضمام دو برگ كپي این یعنی چه؟ باید بریم از دانشگاه قبلیمون بگیریم؟؟!!

sepideeee

New member
بچه ها یعنی ما باید 29 بریم ثبت نام؟؟؟ اینقد دیر؟؟؟
منم نمی دونم فرم صندوق رفاه دانشجویی چیه ؟؟ این تعهد محضری هارو چیکار کنیم خوب ؟؟ :(50):
اگه میدونین کمک کنین .. :))

sara.sharifi

New member
بچه ها یعنی ما باید 29 بریم ثبت نام؟؟؟ اینقد دیر؟؟؟
منم نمی دونم فرم صندوق رفاه دانشجویی چیه ؟؟ این تعهد محضری هارو چیکار کنیم خوب ؟؟ :(50):
اگه میدونین کمک کنین .. :))

واییی آره این تعهد محضری ها چیههه؟؟!! سردرد گرفتم. یعنی باید بریم محضر تعهد بدیم( از چیزی که نوشته اینو فهمیدم؟؟؟!!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t
اصلا نمیدونم چی به چیه؟!! :(50):

sepideeee

New member
واییی آره این تعهد محضری ها چیههه؟؟!! سردرد گرفتم. یعنی باید بریم محضر تعهد بدیم( از چیزی که نوشته اینو فهمیدم؟؟؟!!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t
اصلا نمیدونم چی به چیه؟!! :(50):
سارا کلا همه ی فرمها رو پرینت می گیریم.. بعد همه رو پر میکنیم :)) بعد فرم 1 و 2 و میبریم محضر میگیم اقای محضری ریش و قیچی دست شما :))

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا