نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeed ardestani

New member
آخه این چه اسم زشتیه گذاشتن من نمیدونم//....ظرفیت مازاد به انسان احساس اضافه بودن دست میده خب :smiliess (7):

zahramirmohamad

New member
دوستااان به همتووون تبریک میگم:thanks::thanks::thanks: ایشالا همیشه موفق باشییییین ترم بالای بازیم در نیارین ;) :thumbsupsmileyanim:

sara.sharifi

New member
نتیجه علومتون چی شد ؟
سپیده ک گفته بود فقط بهداشت خونده بود ولی هاوش خان و زهرا جون و سارا جون چی ؟
هاوش خان شما علومتونم خوب شده بودید تو علوم کجا قبول شدید؟

عزیزم منم برای علوم نخونده بودم اما انتخاب دانشگاه کردم و روانشناسی عمومی بین الملل دانشگاه تهران قبول شدم... الان دودل شدم کدومو برم!!! :25r30wi::bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

henri

New member
بهتون تبریک میگم بازم امیدوارم هرکدوم بیشتر توش موفق میشید برید :thumbsupsmileyanim:

sara.sharifi

New member
ممنون از همگی دوستان که لطف کردن و تبریک گفتن... ایشالا همیشه شاد و تندرست باشین...
من یه سوالی دارم ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه. من مدرکم رو از دانشگاه گرفتم چند ماه پیش الان برای ثبت نام باید برم ریز تمرات یا چیزی دیگه ای بگیرم یا همین مدرکم کافیه؟؟!!!
(دانشگاه بهشتی هم نوشته برای ثبت نام 9 شهریور اطلاعیه میدن )

zahra2013

New member
ممنون از همه ی دوستانی که تبریک گفتن امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشین .

zahra2013

New member
ممنون از همگی دوستان که لطف کردن و تبریک گفتن... ایشالا همیشه شاد و تندرست باشین...
من یه سوالی دارم ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه. من مدرکم رو از دانشگاه گرفتم چند ماه پیش الان برای ثبت نام باید برم ریز تمرات یا چیزی دیگه ای بگیرم یا همین مدرکم کافیه؟؟!!!
(دانشگاه بهشتی هم نوشته برای ثبت نام 9 شهریور اطلاعیه میدن )

سارا جون تو اطلاعیه ای که سنجش زده گفته که ریز نمراتم لازمه.

دل آرام

New member
ممنونم
من سال اولم بود که کنکور دادم

پس خوبه بابا توام
این یه سال چشم به هم بزنی گذشته !
من این مدت خیلی بهم کمک کرد علاقه مندی هامو کشف کنم بدونم کدوم وری میخوام برم و...
نظر نهایی من اینه که مازاد کاشان فرصت انچنانی نیست که بخوایی فکر کنی از دستش میدی !
من بودم نمیرفتم . کما اینکه پارسال خوارزمی بین الملل بالینی قبول شدم و نرفتم ! و اصلن الان پشیمون نیستم که نرفتم :))

حالا صلاح مملکت خویش خسروان دانند
موفق باشی

آخرین ویرایش:

rawy

New member
سلام عرض می کنم خدمت همه عزیزان( به خصوص خانم مدیر) و یه تبریک ویژه خدمت سارا خانم سپیده خانم زهرا خانم و خانم دلارام.
متاسفانه انستیتو نشد راوی جان ولی خوشبختانه افتخار اینو پیدا کردم که با سارا خانم و سپیده خانم هم ک ل ا س بشم. بازم شکر

سلاااااااااام
منم تبریک ویژه می گم خدمت شما :rose:, با اینکه خیلی نزدیک بودید و خیلی حیف شد اما قبولی تون انقدر ارزشمند هست که آرزوی جمعمون باشه
خوشا به سعادتتون واقعا امیدوارم یه سال تحصیلی پر از موفقیت رو در کنار هم شروع کنید
بهشتی رو منفجر کنید :a2d3:

روزهای کلاسهاتون رو بعدا اطلاع بدید با جمیع بچه های انجمن بیایم دم در دانشگاه شیرینی بگیریم ازتون :ph34r-smiley:

rawy

New member
مرسی دوست خوبم ... منم تبریک میگم قبولیتو... ولی امید داشتم که انستیتو قبول شی ... ولی دیگه انستیتو رو میدیم راوی .. ایشاله سال دیگه سرفرازمون کنه
چقد دیر اومدی هاوش ... :mad_majidonline: چقد خونسردی :))

یا خدا تنم لرزییییییییییید, سپیده جون متاسفانه از روی علاقه ورودی نمی پذیرن والا حتما قول می دادم سرافرازتون کنم :smiliess (3):

rawy

New member
نتیجه علومتون چی شد ؟
سپیده ک گفته بود فقط بهداشت خونده بود ولی هاوش خان و زهرا جون و سارا جون چی ؟
هاوش خان شما علومتونم خوب شده بودید تو علوم کجا قبول شدید؟

کاش ندای عزیزم هم بیاد و بهمون خبر خوش بده
ندااااااااا

rawy

New member
ممنون سپیده جان راستش خودمم بعد از اعلام افزایش ظرفیتها یه ریزه به انستیتو امیدوارتر شدم ولی نشد که نشد ... آره دیگه با این انگیزه ای که داره ایشالا قبول میشه:a2d3:
چی بگم والا!!! :riz304:

منننننننن؟؟؟ انگیزه؟؟؟ باااااااام؟؟؟ شیب؟؟؟ :dadad4:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا