نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sara taheri

New member
پرچم بالینیا چرا اومد پاییییین؟؟؟؟ با تشکر از دوستام که لایک کردن : طلب راهنمایی کردمااااااا...!!!:New (6):
اینجوری از تازه واردا استقبال میکنید؟؟؟؟ بابا من گیر کردم نمیدونم بین الملل مدرک معتبریه یا نه...هنوز به خانوادم نگفتم..میدونم تامین هزینش آسون نیس واسشون اما اگه مطمپن شم جای خوبیه بهشون میگم.... کمممممممکککککک:1dco2x0p1lilzhfpg1t
:smiliess (10)::smiliess (10):

saeed ardestani

New member
پرچم بالینیا چرا اومد پاییییین؟؟؟؟ با تشکر از دوستام که لایک کردن : طلب راهنمایی کردمااااااا...!!!:New (6):
اینجوری از تازه واردا استقبال میکنید؟؟؟؟ بابا من گیر کردم نمیدونم بین الملل مدرک معتبریه یا نه...هنوز به خانوادم نگفتم..میدونم تامین هزینش آسون نیس واسشون اما اگه مطمپن شم جای خوبیه بهشون میگم.... کمممممممکککککک:1dco2x0p1lilzhfpg1t
:smiliess (10)::smiliess (10):
تریک میگم،من کارشناسی علم و فرهنگ بودم.خوشحال شدم نامشو ذکر کردین ‎:)
منم بین ال کاشان قبول شدم.والا بستگی به هدف گذاریتون داره.منم تو مدرکش خیلی مرددم
شما رتبتون چند بود؟

safoora

New member
سلام و
تبریک به همه دوستانی که قبول شدن خصوصا هم دانشگاهی های عزیزم:rose:

safoora

New member
یگانه جان چرا ناراحتی به نظرم کاشان چیزی از دانشگاه های تهران کم نداره خصوصا این چندسال اخیر خیلی خوب و فعال بوده اند. و اساتید اونجا رابطه خوبی با استادهای تهران دارن و این به قبولی دکترا کمک میکنه

safoora

New member
بچه ها یی که بهشتی قبول شدن .. خواهشن اگه میدونن بگن مراحل کار چجوریه!! این بهشتی دو هزار تا دانشکده پزشکی داره اخه .. بعد تو گروه روانشناسی هم میری میزنه روانپزشکی دوباره که .. چی کار کنم ؟؟ این ریز نمرات رو کجای دلم بزارم ؟؟ :)
سپیده جان ثبت نام دانشکده پزشکی انجام میشه البته اول خود دانشگاه که همونجا کنار دانشکده ست. گروه بیمارستان طالقانی طبقه چهارم مرکز تعالی بالینی هستند
ریزنمرات فکر نکنم لازم بشه معمولا خود دانشگاه نامه میده به دانشگاه قبلی و نامه رسمی رو قبول دارن ... البته گمانم یکی هم الکی باید بهشون میدادیم:New (6):

- - - Updated - - -

سلام خانم سفورا
ممنون که اومدین
جدا منم راهنمایی لازمم
آقا سعید باید برم جایی برگردم نظرم رو میگم

sepideeee

New member
مرسی صفورا جان بابت راهنماییت .. دانشکده پزشکی همونه که بغل بیمارستان طالقانیه؟؟ ثبت نام هم تو ساختمون اموزشیه همون جاس یعنی؟؟ :33:

saeed ardestani

New member
سپیده جان ثبت نام دانشکده پزشکی انجام میشه البته اول خود دانشگاه که همونجا کنار دانشکده ست. گروه بیمارستان طالقانی طبقه چهارم مرکز تعالی بالینی هستند
ریزنمرات فکر نکنم لازم بشه معمولا خود دانشگاه نامه میده به دانشگاه قبلی و نامه رسمی رو قبول دارن ... البته گمانم یکی هم الکی باید بهشون میدادیم:New (6):

- - - Updated - - -

خیلی خیلی ممنون

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

خیلی خیلی ممنون

sara taheri

New member
تریک میگم،من کارشناسی علم و فرهنگ بودم.خوشحال شدم نامشو ذکر کردین ‎:)
منم بین ال کاشان قبول شدم.والا بستگی به هدف گذاریتون داره.منم تو مدرکش خیلی مرددم
شما رتبتون چند بود؟

لطف کردین جواب دادین .... :ad54ad:
رتبم 57 ..شنیدم علم وفرهنگ از دانشگاهای غیرانتفاعی معتبره... ولی شنیدن کی بود مانند دیدن!! شما که دیدین بگید چجوره: اساتید.. سطح علمی... امکانات...
سر یونی بین المللم که هم دردیم... لطفا یکی از دوستای باتجربه ما رو راهنمایی کنه... دم همتون گرم :rose:

saeed ardestani

New member
لطف کردین جواب دادین .... :ad54ad:
رتبم 57 ..شنیدم علم وفرهنگ از دانشگاهای غیرانتفاعی معتبره... ولی شنیدن کی بود مانند دیدن!! شما که دیدین بگید چجوره: اساتید.. سطح علمی... امکانات...
سر یونی بین المللم که هم دردیم... لطفا یکی از دوستای باتجربه ما رو راهنمایی کنه... دم همتون گرم :rose:
میدونید که گرایش اونجا خانواده درمانیه
من به ذرس(املاش چجوریه؟؟؟!!! :33:) قاطع علم و فرهنگ رو رد میکنم :21:

sepideeee

New member
سارا ی طاهری جون عزیز .. اول اینکه خوش اومدی به جمع ما .. دومش اینکه اگه ما سکوت میکنیم اینه که خودمون اطلاعی نداریم .. می ترسیم یهو یه چیزی بگیم بدتر کنیم شرایطو :)

sara taheri

New member
سارا ی طاهری جون عزیز .. اول اینکه خوش اومدی به جمع ما .. دومش اینکه اگه ما سکوت میکنیم اینه که خودمون اطلاعی نداریم .. می ترسیم یهو یه چیزی بگیم بدتر کنیم شرایطو :)

مرسی سپیده عزیزم...:heart: خوشحالم که جای خوبی برای گپ و هم دردی و تبادل اطلاعات پیدا کردم... نههههه.. شرایط بدتر از نمیشه که! همدلیتون خیلی با ارزشه ازکسی دریغ نکنید:smiliess (10)::smiliess (10):

sepideeee

New member
مرسی سپیده عزیزم...:heart: خوشحالم که جای خوبی برای گپ و هم دردی و تبادل اطلاعات پیدا کردم... نههههه.. شرایط بدتر از نمیشه که! همدلیتون خیلی با ارزشه ازکسی دریغ نکنید:smiliess (10)::smiliess (10):
ایشلا که از هر راهی که میری موفق باشی :smilies-azardl (113

sara taheri

New member
بچه ها کسی خبر نداره جواب بین المملل کی میاد ؟ الان یا اول مهر ؟؟

سلاام..اون بین المللی که ما درموردش میگیم همون جوابای کنکور ارشد بهداشت "شهریه ای" که جواباشم اومده... نمیدونم منظور شما هم همینه یا نه...:smiliess (11):

sara taheri

New member
دلیلم هیأت علمی ضعیف و سطح پایینترش نسبت به وزارت بهداشتیاست
از نظر شهریه فکر نمی کنم تفاوت آنچنانی با بین ال داشته باشه.برا همین خودم اگه بودم اصلا انتخابش نمیکردم

که اینطور..ممنون از اطلاعاتی که بهم دادین... اما شهریش نصف بهداشته... برا همین هنوز حذفش نکردم! به هر صورت ممنون... شب شما خوش:smiliess (10):

sara taheri

New member
ایشلا که از هر راهی که میری موفق باشی :smilies-azardl (113

مرسی عزیزم... اینجو که معلومه امشب من به جوابی نمی رسم !! از آشناییت خوشحال شدم...تو هم همیشه موفق و سربلند باشی ... تا فردا:riz304:

بزرگترای سایت شب شما هم خوش... امیدوارم فردا فعالیت و راهنماییتون باعث خاطره خوش من از این دوران و این تیم بشه... شب همگی بخیر :smiliess (10):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا