نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

دل آرام

New member
بچه ها لطفا اگه می تونید با بچه های دیگه شنبه برید کسایی که کنکور دادن و رتبه خوب دارن خیالشون نسبتا راحته ولی اونایی قصد شرکت سال بعد دارن اگه تهرانید برای حقتون بیاید و تلاش کنید لطفا:28:

شنبه نیست
چهارشنبه 22 مرداد ساعت 10 هست قرار

sara.sharifi

New member
:ad54ad:
سلام به همه ی دوستای گلم سیما هستم؛ تازه اینجارو پیدا کردم و عضو شدم. از آشنایی با تک تکتون خوشحالم و میتونم بگم با هر کدوم تا اندازه ای آشنا هستم چون این تاپیک و تاپیک "شیوه صحیح مطالعه..." رو کااااااامل خوندم...
مدیر راوی جون بعد از اینکه کلی تبریک به تمام دوستای عزیزی که رتبه های خوبی آوردن میگم،
چندتا سوال از آقا هاوش ؛ سارا جون و سپیده ی گل داشتم که نمیدونم تاپیک درستش کجاست... لطف میکنی اگه اینجا درست نبود انتقالش بدی؟
سوالام اینا هستن؛ دوستای گلم هرچندتا و هر کدوم رو که دوس داشتید جواب بدید...
1: کدوم دانشگاه درس خوندید و رشتتون چی بوده؟
2: واسه کنکور کارشناسی هم رتبه بودید؟ اگه آره؛ چند؟
3: تو دوره ی کارشناسی خیلی خوب درس خوندید؟ جز شاگرد اولای کلاستون بودید؟
4: از منابع کنکوری تو دوره ی کارشناسی چیزیش بتون تدریس شده بود؟
5: کلا چند بار کنکور دادید و از این کل، چندبارش آزمایشی بوده چندبار جدی؟
6: روی علوم هم سرمایه گذاری داشتید؟ یا همه ی انرژیتون رو صرف بهداشت کردید؟
پیشاپیش هم ممنونم از لطفتون

سلام دوست عزیز خوش اومدی... :ad54ad:
1.من دانشگاه خوارزمی درس خوندم و رشته م هم روانشناسی بالینی بود.
2.خیر، من لازمه که بگم از تجربی وارد این رشته شدم.
3.در دانشگاه هم خیلی در س نمیخوندم و متوسط بودم و تا حدودی شب امتحانی :dadad4:
4.نه منبع خاصی تدریس نشد.
5.کلا 2 بار.من سال قبل آزمایشی شرکت کردم و امسال جدی خوندم.
6.اصلا برای علوم نخوندم و از اولش همه انرژیم رو برای بهداشت گذاشتم. :smiliess (3):

آخرین ویرایش:

moslem noori

New member
اول یه عالمه عذر خواهی بعد یه دنیا آرزوی موفقیت
من نمیدونستم رتبه بچه ها چند شده به همه بچه ها که رتبه خوب اوردن صمیمانه تبریک میگم
مخصوصاً آقا هاوش ؛ سارا خانم و آبجی سپیده
:smiliess (8):

zahramirmohamad

New member
سارا جون واسه آمار چه کتاب تستی استفاده کردی؟ کلا چیکار کنیم مثه شما عالی نتیجه بگیریم بهمون منبع معرفی کن:thumbsupsmileyanim:

sinless_girl

New member
:riz304:
یه دنیا ممنون از وقت و حوصله ای که گذاشتی سارای عزیز.. بهترین هارو در آینده ی پیش روت واست آرزو دارم.

sara.sharifi

New member
اول یه عالمه عذر خواهی بعد یه دنیا آرزوی موفقیت
من نمیدونستم رتبه بچه ها چند شده به همه بچه ها که رتبه خوب اوردن صمیمانه تبریک میگم
مخصوصاً آقا هاوش ؛ سارا خانم و آبجی سپیده
:smiliess (8):

ممنون از لطف شما:rose:. من هم صمیمانه برای شما آرزوی موفقیت میکنم

sara.sharifi

New member
سارا جون واسه آمار چه کتاب تستی استفاده کردی؟ کلا چیکار کنیم مثه شما عالی نتیجه بگیریم بهمون منبع معرفی کن:thumbsupsmileyanim:

عزیزم من برای آمار به دوستان دیگه هم این رو گفتم.خیلی ازین کتاب به اون کتاب نرید فقط یه کتاب تست خوب که شامل سوالات آمار وزارت بهداشت باشه با جوابهای تشریحی تهیه کنید و همون رو تا روز کنکور کار کنید و مسلط بشین. من خودم یه کتاب داشتم از قبل برای انتشارات فرهنگ بود و سوالات آمار کنکور رشته روانشناسی رو داشت. من فقط همین کتاب به علاوه ج ز و ه آماری که داشتم تا کنکور چند بار حلشون کردم و اینکه هرروز حتما آمار رو کار میکردم حتی شده نیم ساعت.
موفق باشید :smiliess (3):

fada19990

New member
بجه ها منظور از روانشناس با مدرك mmt جي هستش? تو اكهي هاي استخدامي ديدم!

دل آرام

New member
چه نشسته اید که میخوان رشته ما رو کلا حذف کنن از وزارت بهداشت !
امسال کاهش شدید ظرفیت این رشته در حالی صورت گرفته که دوره ی جدیدی تحت عنوان روان درمانی برای روانپزشکان طراحی شده که تمام درسایی که ما تو 12 سال تحصیلات اکادمیک یاد گرفته ایم رو توی یک دوره تخصصی خواهند خوند !
اگر نامه شیوا دولت آبادی( رییس انجمن روانشناسی ایران ) رو به وزات بهداشت نخوندین توصیه میکنم بخونینش !
این در حالیه که امسال رشته هایی مثل مدد کاری اجتماعی و یا گفتار درمانی مثل سال قبل پذیرش دارن و حتی ظرفیت روزانه گفتار درمانی افزایش پیدا کرده !
رشته جدید روان پرستاری هم که جدید تاسیس کردن !
فقط روان شناسی بالینی اینجا یتیمه !
گفتار درمانی :سال 92 : 28 روزانه( کل : 46 )
سال 93 : 31 روزانه ( کل 42 )
.................................................. ...............
مدد کاری : سال 92 : 10
سال 93 : 10
.................................................. ................
روان پرستاری : سال 92 : نبوده اصلن
سال 93 : 73

zahramirmohamad

New member
شنیده بودم تو چند ایالت امریکا مجوز تجویز داروی محدود به بالینی ها میدن, حالا که واسه روانپزشکا اینو گذاشتن به نظرم برعکسشم باید تصویب شه!!!

دل آرام

New member
شنیده بودم تو چند ایالت امریکا مجوز تجویز داروی محدود به بالینی ها میدن, حالا که واسه روانپزشکا اینو گذاشتن به نظرم برعکسشم باید تصویب شه!!!

ههههههه
جامعه ما پزشک سالاریه
همچین چیزی اتفاق نخواهد افتاد !!!
اون روز داشتم اسم گروه روان شناسی بالینی شهید بهشتی رو نگاه میکردم نوشته بود گروه روانپزشکی بالینی !!!!!!!!!!!!

oksana

New member
یعنی ممکنه کنکور روانشناسی را حذف کنند؟ این احتمال برای سال آینده هست؟ کاش حداقل از قبلش میگفتن که اینقدر بلاتکلیف نباشیم

دل آرام

New member
راستی امروز زنگ زدم انجمن واسه اینکه ببینم هاشمی جواب نامه رو داده یا نه
گفتن نداده
با گذشت 4 ماه !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا