نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
نمره چیجوری حساب میشه ؟؟؟:dadad4:

فرمول محاسبه نمره کل:
( درصد هر درس * 3 * تعداد کل سوالات همان درس) برای هر درس بدست می آید و سپس این نمراتِ بدست آمده برای هر درس، با هم جمع شده و نهایتا تقسیم بر 100 میگردد
فقط در درس زبان بجای ضرب در 40 بایستی در 20 ضرب کرد!

rawy

New member
غیر قابل پیش بینیه.. من پارسال درصدایی که گرفته بودم بهتر از درصد های دوستم بود.. ولی نتیجه که اومد معلوم شد که بنده سر جلسه از استرس چند تا سوال هم جابجا جواب دادم...!! و چیزی که سر جلسه زدم با چیزی که فکر میکردم زدم کاملا متفاوته!!! خلاصه با اینکه قبل از نتیجه نهای فکر میکردیم من بهتر دادم آزمون رو اما رتبه ی دوستم خیلی بهتر از من شد.. می خوام بگم ریلکس باش و درصد های بچه ها نگرانت نکنه.. اصلا قابل پیش بینی نیست نتیجه..! :

خوشبختانه یا متاسفانه من تا حالا هرچی درصد حساب کردم تو کارنامه هم همون بوده, وای یعنی اون جوابای درستی که دورشون خط کشیدم اما فرصت نشد که برگردم و با اطمینان وارد پاسخ نامه کنم رو می بینم یاد روز قیامت می افتم که به خدا التماس می کنیم بذار برگردیم تو دنیا جبران می کنیم :14:
بااااااااااااشه مررررررسییییی گلم, از درصدهای بچه ها نگران نشدم, اتفاقا افتخار می کنم که بچه های به این قوی ای کنارمون هستند, برای یه هدف بزرگ باید بزرگ تلاش کرد, من آمار رو کاملا کنار گذاشتم چون درسی نیست که تو یکی دوماه بشه جمعش کرد و زبان رو با وجودی که لغت می خوندم اما سر جلسه خیلی بد عمل کردم, پس اونی که بهتر زده, نوش جونش, ولی دلگرمیت خیلی موثر بود یه دنیا ممنون از لطفت :riz304::28::thanks:

matin

New member
فرمول محاسبه نمره کل:
( درصد هر درس * 3 * تعداد کل سوالات همان درس) برای هر درس بدست می آید و سپس این نمراتِ بدست آمده برای هر درس، با هم جمع شده و نهایتا تقسیم بر 100 میگردد
بعد باید چند باشه حدودا واسه دانشگاههای تهران و بقیه شهرا ؟

matin

New member
فرمول محاسبه نمره کل:
راستی ی دنیا ممنون ' این امتحان که واسه آدم هواست نمیزاره ' بازم مرسی

moslem noori

New member
جالبه که در سایت اصلی زده رایگان اما الآن پولی شده 5000 تومان میخواد
هرچند فعلاً واریز پول هم مشکل داره

neda.farahani

New member
خوشبختانه یا متاسفانه من تا حالا هرچی درصد حساب کردم تو کارنامه هم همون بوده, وای یعنی اون جوابای درستی که دورشون خط کشیدم اما فرصت نشد که برگردم و با اطمینان وارد پاسخ نامه کنم رو می بینم یاد روز قیامت می افتم که به خدا التماس می کنیم بذار برگردیم تو دنیا جبران می کنیم
بااااااااااااشه مررررررسییییی گلم, از درصدهای بچه ها نگران نشدم, اتفاقا افتخار می کنم که بچه های به این قوی ای کنارمون هستند, برای یه هدف بزرگ باید بزرگ تلاش کرد, من آمار رو کاملا کنار گذاشتم چون درسی نیست که تو یکی دوماه بشه جمعش کرد و زبان رو با وجودی که لغت می خوندم اما سر جلسه خیلی بد عمل کردم, پس اونی که بهتر زده, نوش جونش, ولی دلگرمیت خیلی موثر بود یه دنیا ممنون از لطفت :riz304:

خواهش میکنم Rawy جان.. امیدوارم موفق باشی :rose::smilies-azardl (113

sepideeee

New member
اون تخمین رتبه مال پارساله اقا مسلم ... در صورتی هم رایگانه که با کد رهگیری وارد شی

rawy

New member
راستی ی دنیا ممنون ' این امتحان که واسه آدم هواست نمیزاره ' بازم مرسی

خواهش می کنم

بعد باید چند باشه حدودا واسه دانشگاههای تهران و بقیه شهرا ؟

بحث صفحه قبل همین بود دیگه, برای تهران تو سالهای قبل تقریبا بالای 200 , شهرستان رو نمی دونم, تقریبا هر سال شرایط خاص خودش رو داره اما میزان کلی ای که بشه درنظر گرفت به طور تقریبی اینه
موفق باشید

mehdiii

New member
سلام متین
البته توجه داشته باشین مواردی که دوستان ذکر کردن در مورد رشته روانشناسی هست و محاسبه نمره هم همون طور که راوی گرامی گفتن اما زبانش برای هر رشته تفاوت داره...
اگه درس اصلی شما با ضریب 2 و تعداد 20 سوال باشه دقیقا همون فرمون می تونین نمره زبان رو حساب کنین در غیر این صورت متفاوت هست.
ضریب درس زبان و سایر دروس در آزمون ارشد وزارت بهداشت

matin

New member
سلام متین
البته توجه داشته باشین مواردی که دوستان ذکر کردن در مورد رشته روانشناسی هست و محاسبه نمره هم همون طور که راوی گرامی گفتن اما زبانش برای هر رشته تفاوت داره...
اگه درس اصلی شما با ضریب 2 و تعداد 20 سوال باشه دقیقا همون فرمون می تونین نمره زبان رو حساب کنین در غیر این صورت متفاوت هست.

ممنون از راهنمائیت ، ولی ما اختصاصیمون 40 تا سئواله زبان هم 40 سئوال ولی اختصاصی ضریب 4 داره و زبان 2

matin

New member
بچه ها شرمنده من خیلی میام این طرفا :(
من روان پرستاری امتحان دادم ، شماها تا حالا ارشد روان پرستاری دیدین ؟؟؟ و میدونین چه دانشگاههائی تو این زمینه شاخن ؟؟؟:smiliess (11):

mehdiii

New member
خوب نمره کل همین طور که دوستان گفتن باید با فرمول:

1. درصد هر درس * 3 * کل سوالات همان درس

2. جمع نمرات بدست آمده
------------------
100

خوب شما برای زبان برای اینکه بدونین چه عددی باید اونجایی رو که با قرمز مشخص کردم قرار بدین,با استفاده از جدول ضریب درس زبان و سایر دروس در آزمون ارشد وزارت بهداشت ببینین جلوی رشتتون ضریب هر سوال زبان رو چند نوشته(ستون آخر) بعد اون عدد رو در تعداد سوالات درس زبان ضرب کنین==>عدد بدست اومده رو توی فرمول(قرمز کردم)برای محاصبه نمره زبان قرار بدین
خلاصه:
ضریب هر سوال زبان*تعداد سوالات
قرار دادن در فرمول( کل سوالات همان درس )

mehdiii

New member
بچه ها شرمنده من خیلی میام این طرفا :(
من روان پرستاری امتحان دادم ، شماها تا حالا ارشد روان پرستاری دیدین ؟؟؟ و میدونین چه دانشگاههائی تو این زمینه شاخن ؟؟؟:smiliess (11):

خواهش می کنم منزل خودتونه:smiliess (3):
من که اطلاعی ندارم
فکر کنم یه جورایی همکا می شیم :)
خوش اومدی همکار

matin

New member
خواهش می کنم منزل خودتونه:smiliess (3):
من که اطلاعی ندارم
فکر کنم یه جورایی همکا می شیم :)
خوش اومدی همکار

ایشالله :) ، ما حدودا 6 واحد تئوری روان داشتیم 2 واحد کارآموزی دیگه علاقه مند شدم ، از چند نفر هم پرسیدم فرمودن آیندش خوبه دیگه شد روان امتحان دادم ،

rawy

New member
سلام متین

ممنون که دقت کردید, من اصلا حواسم نبود ایشون رشتشون روانشناسی نیست
(برای رشته ما همون فرمول درسته دیگه؟ هرچند که امیدوارم اشتباه حساب کرده باشم :black_eyed:)

neda.farahani

New member
دوستان می دونم این موضوع هیچ ربطی به کنکور نداره.. ولی انقدر باور نکردنی بود برام که هنوز هم سرم درد میکنه از شوکِ این خبر..!!!!!!!!!!!!؛
صرفا جهت اطلاع، تصویب شد!!!!!!!!! :smiliess (15)::
تصویب کلیات طرح مجازات عمل وازکتومی و توبکتومی
کلیات طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت، روز سه‌شنبه سوم تیر ۱۳۹۳ با رای ۱۰۶ نماینده تصویب شد. از میان ۲۰۷ نماینده حاضر در مجلس ۷۲ نفر به این طرح رای مخالف و ۸ نفر دیگر رای ممتنع دادند.در صورت تصویب جزییات این طرح، بین ۲ تا ۵ سال مجازات حبس برای انجام عمل‌های جراحی وازکتومی و توبکتومی اعمال می‌شود. ‮ايران‬ - ‭BBC ‮فارسی‬ - ‮تصویب کلیات طرحی در تعیین ۲ تا ۵ سال زندان برای انجام وازکتومی در ایران‬

mehdiii

New member
ممنون که دقت کردید, من اصلا حواسم نبود ایشون رشتشون روانشناسی نیست
(برای رشته ما همون فرمول درسته دیگه؟ هرچند که امیدوارم اشتباه حساب کرده باشم :black_eyed:)

همون فرمول درسته:black_eyed:

mehdiii

New member
مدیر محترم لطفا بعدا اسپم من رو پاک کنین.اینقدر عصبانی شدم وقتی مطلب ندا رو خوندم که دیدم می ترکم اگه ننویسم:78: :smiliess (2):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا