نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

neda.farahani

New member
من که با این درصدهای شیکی که زدم کلا باید بیخیال بشم، باید رضایت بدم به همون وزارت علوم...! بچه ها سلام منو به وزارت بهداشت برسونید بهش بگید خیلی دوسش داشتم،اما خوب نشد که بشه... :riz513:!
دیگه اعتراضم هم زدم و کلی تخلیه هیجانی شدم، شما هم اعتراض بزنید خیلی حس خوبیه!!!!!... الان با خیال راحت می تونم برم بخوابم! :ad54ad:
دوستای خوبم شب همگی زیبا و خنک البته! :smiliess (9)::rose:

kavan

New member

بچه ها اگر میخوایید اعتراض بزنید بیآید باهم اعتراض بزنیم.چون همونطور که یکی از کاربران گفت تا حد نصاب اعتراضها به 50 درصد نرسه رسیدگی نمیشه.کلیدهای اشتباه رو بنویسید تا همه مطمین شیم
از نظرمن:
سوال9دفترچه الف که همون سو مصرف درسته چون من خلاصه نویسی کردمو یه جای عین همین جمله رو نوشتم
سوال38 درموردعبارت صحیح شناختی.رفتاری که الانم نمیدونم چی شد
سوال41خود آموزی مایکنبام که مطمین نیستم اون درست باشه

سوال تی ای تی که مطمینم ب درسته
سوال مرد 25ساله هم که به نظرم همون الف درسته (شایدم دو گزینه ای باشه!!!!!)!
سوال65 مقیاس 5 mmpi که تو کتابهای کمک آموزشی ارشد الف رو درست دیدم
سوال 97که حل بلاتکلیفی کودک درسته با توجه به اینکه از استادم پرسدم وسوال دکترا هم بوده
سوال120 آمارم که معلومه
نظراتتونو بدید شاید کمکی باشه به اینکه حقمون ضایع نشه

havash

New member
پیشاپیش تبریک می گم
مطمئنی زبان رو خراب کردی؟؟؟ :5:

سپاس راوی جان:thanks::thanks:
در مورد زبان بیشتر از این از خودم انتظار داشتم:14:
امیدوارم شماهم به اون هدف گنده ای که داری برسی

آخرین ویرایش:

mina khanoom

New member
دوست عزيز سوال 9 دفترچه اول همون مصرف نادرست است الكي اعتراض نزن اون رو. من از روي كاپلان ديدم

nasour

New member
سلام دوستان
نرم افزار تخمین رتبه چرا بالا نمیاد ، ینی هنوز فعال نیست ؟

sepideeee

New member
بچه ها اگر میخوایید اعتراض بزنید بیآید باهم اعتراض بزنیم.چون همونطور که یکی از کاربران گفت تا حد نصاب اعتراضها به 50 درصد نرسه رسیدگی نمیشه.کلیدهای اشتباه رو بنویسید تا همه مطمین شیم
از نظرمن:
سوال9دفترچه الف که همون سو مصرف درسته چون من خلاصه نویسی کردمو یه جای عین همین جمله رو نوشتم
سوال38 درموردعبارت صحیح شناختی.رفتاری که الانم نمیدونم چی شد
سوال41خود آموزی مایکنبام که مطمین نیستم اون درست باشه

سوال تی ای تی که مطمینم ب درسته
سوال مرد 25ساله هم که به نظرم همون الف درسته (شایدم دو گزینه ای باشه!!!!!)!
سوال65 مقیاس 5 mmpi که تو کتابهای کمک آموزشی ارشد الف رو درست دیدم
سوال 97که حل بلاتکلیفی کودک درسته با توجه به اینکه از استادم پرسدم وسوال دکترا هم بوده
سوال120 آمارم که معلومه
نظراتتونو بدید شاید کمکی باشه به اینکه حقمون ضایع نشه

اول بگم راجع به سوال خوداموزی مایکنبام کاملا درسته تو کتاب اومده به صورت مشخص... ( من فقط همین یه سوالو مطعئن بودم :5:) بعدشم این درس اصلا جای اعتراض نداره
راجع به سوال میانجیگری در حضانت هم منم خودم بلاتکلیفی رو زدم ولی تو کتاب روانشناسی بالینی .. صفحه ی 575 . پاراگراف 4 . خط 4 گفته : روانشناسان در میانجیگری به طرفین دعوا کمک می کنند طلاق را از نظر هیجانی بپذیرند .. که این دقیقا یکی از گزینه ها بود ... حواستون باشه ما باید طبق منبع جواب بدیم نه طبق کنکور سالای قبل

kavan

New member
بچه ها من الان جایم منابع تو دسرسم نیست.اگه ممکنه صفحاتو پاراگراف جوابای ص بذارید که مام استفاده کنیم واعتراض بزنیم.بخصوص اون تی ای تیو آمار.این مقیاس 5 ام ام پی آی هم اگه پیدا کردید ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

kavan

New member
دوست عزيز سوال 9 دفترچه اول همون مصرف نادرست است الكي اعتراض نزن اون رو. من از روي كاپلان ديدم

آره ولی من مطمینم سومصرف الان اون خلاصه ایم که ازش برداشت کردم جلو دستمه ولی حیف منبعش در دسرسم نیس که برات پیداش کنم

moslem noori

New member
آواتارم رو در راستای حمایت از تیم ملی عوض کردم چه طوره ؟
تخمین رتبه قرار نیست فعال بشه ؟

rawy

New member
سلام درصدهای منم اینجوری شده البته با اون کلید های اشتباه روان درمانی و ارزیابی و آمار و دقیقا اونایکه ج دادم غلط شد

آسیب 55/55
شخصیت 60
روان درمانی 73/33
عمومی 44/44
ارزیابی 0 که افتضاح شد با اون سوال tat که منم ب زدم و سوال محور که د زدم مشکوک بوده بد شانسی محض
بنیادها 60
آمار 28/88
بالینی 66/66
زبان 31/66

سلام نگار جون, آفرین خیلی خوب زدی, ارزیابی هم ضریبش یکه فدای سرت, ایشالا کرمانشاه رو راحت میاری :thumbsupsmileyanim:
زبان هم درصد گیریش مثل بقیه ی درس هاست اما تو محاسبه نمره کل فرق می کنه

rawy

New member
ما هم همون ورا قبول میشیم احتمالا .. اشکال داشتی میتونی بیای بپرسی :25r30wi:

سپیدهههههه, درصدات به اون خوبی
بسه بابا انقد شکسته نفسی نکنید جماعت, ایشالا تهران قبولی, هر جاش که دوس داری :thumbsupsmileyanim:

rawy

New member
من که با این درصدهای شیکی که زدم کلا باید بیخیال بشم، باید رضایت بدم به همون وزارت علوم...! بچه ها سلام منو به وزارت بهداشت برسونید بهش بگید خیلی دوسش داشتم،اما خوب نشد که بشه... !
دیگه اعتراضم هم زدم و کلی تخلیه هیجانی شدم، شما هم اعتراض بزنید خیلی حس خوبیه!!!!!... الان با خیال راحت می تونم برم بخوابم! :ad54ad:
دوستای خوبم شب همگی زیبا و خنک البته! :smiliess (9)::rose:

عزیزم هر رشته ای واسه خودش چندتا دانشگاه خوب و تاپ مشخص داره , که همه ی کسایی که اون رشته رو خوندن می دونن کسی که فلان جا خونده تقریبا چه شرایطی داره, و دقیقا قبولی تو اون دانشگاهها کار ساده ای نیست, چه بهداشت باشه, چه علوم باشه و چه حتی آزاد, مثلا قبولی رشته ما تو دانشگاه آزاد رودهن کار همچین ساده ای نیست, برای اینکه دانشگاههای خوب به هر حال متقاضی زیاد دارن و نمی شه همینطوری واردشون شد. پس موفقیت خودت رو دست کم نگیر, پیشاپیش دانشجویی ارشدت رو بهت تبریک می گم :riz304: موفق باشی

rawy

New member
سپاس راوی جان:thanks::
در مورد زبان بیشتر از این از خودم انتظار داشتم:14:
امیدوارم شماهم به اون هدف گنده ای که داری برسی

درصداتون عالیه آقای هاوش حالا زبان هرچقدر می خواد باشه :a2d3:
آخه شما گفته بودین بد یعنی زیر 20 من تصور کردم شرایطتون مثل منه
:25r30wi: مرسی از امیدواری, ولی شوخی داری با من؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا