نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

NGC6611

New member
اینا اگه خیلی لطف کنن نهایت 3 تا سوالو درس کنن باید اون سوالای خیلی تابلو رو اعتراض بزنیم مثلا اون آگارو پکتین تابلو ب میشه یا سوال نابودی سم کلستریدیوم و کلایماکتریک تابلو اشتباهن

m_mobini

New member
سلام دوستان. همگی خسته نباشید.به نظر من چند تا از جوابا غلطه اگه موافقین اعتراض بزنیم:سوال 36که میشه گزینه ج*سوال 45 میشه گزینه الف*سوال 54 که مطمئنم اشتباه زده میشه گزینه الف*سوال 66 *سوال 71 میشه گزینه ب مگه تو شیمی نیومده بود که اسید های آمینه شاید دکربوکسیله یا دامینه بشن یا اسید آمینه های دارای گروه الکلی ازشون آبگیری بشه ولی هیچ جا نگفته بود دهیدروژناسیون*سوال 73 صددرصد اشتباهه میشه گزینه ب*وسوال 115 میشه گزینه ج.خواهش میکنم اگه موافقین خبر بدین من تا فردا با منبع این چند تا سوالو جواب میدم.ممنون.

سلام چرا۴۵ که سوال وزرات علومه بچه ها حتمااینواعتراض بزنیم چون منبعش نامشخصه توسوال۵۴و۷۱من دقیقااشتباه شماروکردم توکتاب فاطمی لیپوکسیداز ذکرشده لیپوکسیژنازعلت بیرنگی هست امادرانجماد لیپوکسیدازبمیشه و۷۱هم من اصلاسرجلسه توجه نکردم که پیرولیزبوده وزدم ب اما دهیدراته شدن توتشکیل پپتید اتفاق میفته نه تجزیه اما۷۳تابلوغله وب مبشه

m_mobini

New member
بچه ها آدرس سوال ۶۴ رولطفایکی به من بگه وسوال ۷۰?من کتاب ویداپروانه رونخودنم امابعیدمیدونم ازاون باشه ای سوالا بعضیاش بامنبع گفته شده قابل پاسخگویی نبست مثل۴۵

m_mobini

New member
سوال ۵۶ به نظرمنم خود صورت سوال مشکل داره واشتباهه کسی هست توضیح بده ???

NGC6611

New member
سوال ۵۶ به نظرمنم خود صورت سوال مشکل داره واشتباهه کسی هست توضیح بده ???

آره این واسه فصل 2 می باشد کلایماکتریک بعد از برداشتیه کاهش آهسته در تنفس داره بعد تنفسش شدید می شه یا اینکه بدون کاهش شاهد افزایش تنفس هستیم من اینو اعتراض میزنم خیلی تابلو از کتاب فاطمی هم هست

NGC6611

New member
من سوالات 36 3745 52 69 71 98 رو اعتراض میدم هرکی پایس بسم ا...

36 به نظرم درسته
45 میزنم
52 درسته رو سوالاتی ک و منبع ندارن پا فشاری نکنیم بهتره
56 رو میزنم چون واقعا :14:
سوال 67 رو بی خیال میشم
69 رو هم میزنم اما احتمالا قبول نکنن
71 د میشه دیگه دهیدراتاسیون از دست دادن آبه
73 رو ک مدرک موثق داریم ک ب میشه
98 رو هم بایدددددددد حذف کنن.
با این سوالاشون اگه بخوام اشکال بگیرم راحت 15 تا در میاد

آخرین ویرایش:

sara25

New member
عزیزم 36 و 37 که آدرس دادم تابلو بود کتاب ندارید چک کنید؟ 20 تام بود اعتراض بدیم شاید درس شد

NGC6611

New member
بچه ها به نظرتون درصدا ی امسال در چه حدید باشه فکر کنم پارسال آسون تر بود نه؟

- - - Updated - - -

واقعا!!!!!!حالا بازشماهازبان زدین من چی بگم

فکر نکنم اون چندتا زبان زیاد کار ساز باشه:shocked:

سلام دوستان عزیز
برا همتون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم
تا جایی که من اطلاع دارم آزمون امسال به نسبت سخت تر از سال های گذشته بوده
پس دوستان با درصدای پایین تر و میانگین کمتری باز احتمال قبولیشون هست
پس از این بابت زیاد نگران نباشین.

بالا