نتایج کارشناسی ارشد اعلام شد

niooshan2

New member
هماتولوژي مشهدقبول شدم_ازمونهاي سناروشركت كردم وازپشتيبانم _اقاي اسماعيلي_كمال تشكررادارم خيلي به من كمك كردوباتوجه به كارمندبودن ومتاهل بودنم مشاوره هايشان خيلي درموفقيت من مفيدبود::thanks:

arezoomand

New member
پیشنهاد خوبیه...موافقم.. نظر بقیه چیه ؟
همه کسایی که امسال با رتبه های عالی قبول شدن شاید پارسال چندنفربیشتر بااخرین قبولی فاصله نداشتن ولی تسلیم نشدن و دوباره تلاش کردن....نقطه ضعفاشونو پیداکردن......ازتجربیات پارسالشون استفاده کردن و درنهایت موفق شدن .........خودمن حال همه کسایی رو که قبول نشدن درک میکنم ....سخته ولی حتما یه حکمتی هست ...شاید اگه من پارسال لب مرز قبول میشدم یه جای دورمجبور میشدم برم ولی امسال دقیقا شهری که خودم میخواستم قبول شدم.........مهم اینه که تلاش کنین تا وقتی به گذشته برمیگردین حسرت نخورین.....اتفاقا اواتارتونو عوض کنین تا بقیه دوستانی که امسال قبول نشدن خودشونو به جای ماببینن و انگیزشو بیشتربشه .......دقیقا حسی که من داشتم ......1ساعت بعدنتایج گریه کردم ولی وقتی موفقیت بقیه رو دیدم با خودم گفتم اگه کسی تونسته پس منم میتونم.....به خداتوکل کردم و دوباره بلندشدم.....اینبار با انگیزه بیشتر و برنامه ریزی بهتر........:thumbsupsmileyanim:هیچ وقت دست از تلاش برندارین چون شاید چندقدم با موفقیت فاصله دارین.....

biochemistry.f

New member
سلام منم بین الملل ارس بیوشیمی بالینی اسمم جزء قبولیا هست
سم شناسی شهرضا قبول شدم رتبه 13 ولی بین الملل ارس بیوشیمی بالینی رو ترجیح میدم و رشته خودمو دوست دارم
پذیرفته شدگان بین الملل ارس :
04923025095 شماره واحد آموزش بین الملل ارس آقای علی مددی همه اطلاعات مصاحبه رو بهتون میده!!!!!!!!!

nadiap

New member
دوستانن گرامییی کسی خبر داره که ایا نتایج بین المللی دانشگاه شیراززز زده شده با نه؟؟؟

mamayi87

New member
دوستانن گرامییی کسی خبر داره که ایا نتایج بین المللی دانشگاه شیراززز زده شده با نه؟؟؟

سلام دوست من از کجا باید بدونیم بین الملل قبولشدیم یا نه؟ میشه بهم بگی .اخه میگن اسامی رو سایت همون دانشگاه بین الملل میزنه ولی من چیزی از سایتشون پیدا نمیکنم.باید چیکار کنم؟

nadiap

New member
سلام عزیز . شما برو تو سایت بین المللی دانشگاه ارس . اونجا اسامی قبول شدگان ارس را زده . تو سایت شعبه بین الملل شهید بهشتی هم بروو . اونجا اسامی قبول شدگان را زدهه
شیراز و اهواز هنوز نزده

nadiap

New member
دوستان واقعا کسی نبود جواب سوال من را بدههه؟؟؟؟
بین المللی شیراز اسامی را اعلاممم کردهه با نه؟؟؟
ممنونن می شم اگه اطلاعی دارید به من بگید . مرسییی

kod7th

New member
عزیزم اشکال نداره ایشالا سال بعد دانشگاه تهران میاری

ممنون ، البته هیچ مطالعه ای نداشتما درحد اطلاعات بعدفارغالتحصیلی بودم .فقط پردیس خودگردان تبریز مجازآوردم خیلی ناراحتم موندم چیکارکنم:dadad4:

بالا