نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sarina666

New member

سلام همکلاسیهام که ایران قبول شدین برین اطلاعیه ی ثبت نام رو بخونید از فردا تا 20 ام وقت ثبت نام اینترنتیه.30 و31 باید حضوری بریم مرکزکزینش دانشگاه واسه ارائه ی مدارک:thanks:

mw.ashel

New member
الان که فکر میکنم میبینم خدایی هر چی بلا و بدبختی بود سر کنکور ارشد 92 اومد...یه ماه که افتاد جلو....کتاب نواک و جنین تجدید چاپ شد با قیمتای نجومی....ظرفیت دانشگاه ها کم شد...
کلا بلای بزرگی بود:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آره واقعا، امسال یکی از سخت ترین سالهای عمرم بود که تا الانشم داره سخت میگذره ولی خدا رو شکر که میگذره و موندگار نیست ولی این یک ماه زودتر برگزار کردن و قیمت های نجومی کتاب ها که مجبور شدم تهیه کنم و بخونم وسخت بود و باید بهم و به دوستان کنکوری امسالمون هم کمک کنیم تا سال دیگه اونا هم خوشحال باشند و ما با دیدن خوشحالی و موفقیت دوستان خوبمون شادتر بشیم .
امیدوارم همگی موفق باشید.
:rose:

آره واقعا، امسال یکی از سخت ترین سالهای عمرم بود که تا الانشم داره سخت میگذره ولی خدا رو شکر که میگذره و موندگار نیست ولی این یک ماه زودتر برگزار کردن و قیمت های نجومی کتاب ها که مجبور شدم تهیه کنم و بخونم وسخت بود و باید بهم و به دوستان کنکوری امسالمون هم کمک کنیم تا سال دیگه اونا هم خوشحال باشند و ما با دیدن خوشحالی و موفقیت دوستان خوبمون شادتر بشیم .
امیدوارم همگی موفق باشید.

برای من هم خیلی سخت بود...ولی خدا رو شکر به خیر گذشت...قربون قلب مهربونت برم ایشالا همه کسایی که دوست دارن ارشد قبول بشن به آرزوشون برسن...

mw.ashel

New member
زهرا جون همه کلاسای ارشد از نیمه دوم مهر شروع میشه؟؟!!

مامان مهسا بستگی به آرایش دروس محل تحصیلتون داره که برای ما از هفته اول مهر ماه است و ای کاش نیمه دوم بود که منم از حجم فشار کاریم کم میشد و راحت تر بودم.

mw.ashel

New member
سلااام

بچه های شهید بهشتی...همون 24 ام ثبت نامه دیگه؟

اطلاعیه دانشکده پرستاری ومامایی درموردزمان شروع نیمسال تحصیلی جدید

به اطلاع کلیه اساتید ودانشجویان گرامی می رساند زمان شروع کلاسهای تئوری نیمسال جدیداز 30 شهریور وکارورزیها از23 شهریور خواهدبود

دانشگاه علوم پزشکی شهيد بهشتي - اخبار

مامان مهسا بستگی به آرایش دروس محل تحصیلتون داره که برای ما از هفته اول مهر ماه است و ای کاش نیمه دوم بود که منم از حجم فشار کاریم کم میشد و راحت تر بودم.

زهرا جونم از کجا دیدی؟از کجا بدونم آرایش درسامون چه مدلیه؟!!کلا ترم صفری هستیم هیچی بلت نیسیتم:shocked:

mw.ashel

New member
زهرا جونم از کجا دیدی؟از کجا بدونم آرایش درسامون چه مدلیه؟!!کلا ترم صفری هستیم هیچی بلت نیسیتم:shocked:

مامان مهسا به سایت دانشگاه مورد نظرتون مراجعه میکنید و از گروه مامایی میتونید لیست دروس هر ترم رو ببینید.

پرنیا جووونم من توی این چند روزی که عضو سایت شدم بیشتر تاپیکا رو رفتم خوندم...دیدم که شما چقدر زحمت کشیدی...نا امید نشو...هیچ زحمتی رو خدا بی جواب نمیزاره....مطمئن باش که قسمتت اینه که ورودی 93 باشی ایشالا..از همین الان از خیلی از بچه هایی که تازه میخوان شروع کنن جلوتری...با قدرت شروع کن بخون به یاری حق سال دیگه این موقع جشن قبولیتو با هم میگیریم:thanks::heart:

mw.ashel

New member
پرنیا جووونم من توی این چند روزی که عضو سایت شدم بیشتر تاپیکا رو رفتم خوندم...دیدم که شما چقدر زحمت کشیدی...نا امید نشو...هیچ زحمتی رو خدا بی جواب نمیزاره....مطمئن باش که قسمتت اینه که ورودی 93 باشی ایشالا..از همین الان از خیلی از بچه هایی که تازه میخوان شروع کنن جلوتری...با قدرت شروع کن بخون به یاری حق سال دیگه این موقع جشن قبولیتو با هم میگیریم:thanks::heart:

مامان مهسا من به خاطر شیوا یه تایپیک میزنم و کلا از خوشحالی جشن میگیریم ، فرقی نمیکنه کجا باشی و در چه رشته ای همین که موفق بشی برای ما کافیه و من با خوشحالی شما خوشحالم.

mw.ashel

New member
دوستان و همکارای خوبم من چند وقتی رو قبل شروع کلاسها در مسافرت خواهم بود و نمیتونم به انجمن سر بزنم و به همین دلیل پروفایلم رو میبندم و اگه با من کاری داشتید میتونید بهم پ.خ بدید تا بعد برگشتنم رسیدگی کنم.

مواظب خودتون باشید.

مامان مهسا من به خاطر شیوا یه تایپیک میزنم و کلا از خوشحالی جشن میگیریم ، فرقی نمیکنه کجا باشی و در چه رشته ای همین که موفق بشی برای ما کافیه و من با خوشحالی شما خوشحالم.

عزیز دلم ایشالا اون روز دور نیست...مثل برق و باد این یک سال هم میگذره...توکلت به خدا باشه...مرسی زهرای عزیزم..ایشالا با هم اون روزو جشن میگیریم:thanks:

دوستان و همکارای خوبم من چند وقتی رو قبل شروع کلاسها در مسافرت خواهم بود و نمیتونم به انجمن سر بزنم و به همین دلیل پروفایلم رو میبندم و اگه با من کاری داشتید میتونید بهم پ.خ بدید تا بعد برگشتنم رسیدگی کنم.

مواظب خودتون باشید.

عزیز دلم ایشالا به سلامتی بری و با خبرای خوب برگردی...مواظب خودت خیلی باش عزیز دلم:smiliess (10):

sana

New member
خانمی از کجا خوندی؟؟؟؟؟ من که پیدا نکردم:shocked:دارم دیوونه میشم همه ثبت نام کردن به جز دانشگاه ایران:p7977cujr38iyymsu8:

سلام همکلاسیهام که ایران قبول شدین برین اطلاعیه ی ثبت نام رو بخونید از فردا تا 20 ام وقت ثبت نام اینترنتیه.30 و31 باید حضوری بریم مرکزکزینش دانشگاه واسه ارائه ی مدارک:thanks:

darya63

New member

اخی الهی بمیرم
وای پرنیا خیلی دلم هواتو کرده بود
خیلی نگرانتم
کاری از دستم ساخته نیس وگرنه دنیا رو بهم میریختم...

اما چه خوب کردب اومدی!
به همین اومدنت هم راضی ام
توروخدا غصه نخوریا
مواظب خودت باش
من همیشه و همه جا به یادتم و کنارتم
خیلی دوست دارم

sarina666

New member
خانمی از کجا خوندی؟؟؟؟؟ من که پیدا نکردم:shocked:دارم دیوونه میشم همه ثبت نام کردن به جز دانشگاه ایران:p7977cujr38iyymsu8:

گلم برو iums.ac.ir امور اموزش.ثبت نام کارشناسی ارشد.از امروز شروشده و تا 20 ام وقت داریم.30 و31 هم باید حضوری بریم گزینش دانشگاه و مدارک رو ببریم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا