نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parnia

New member
مامان مهسا...زهرا...دریا..جی جو....

دوستون دارم.برام دعا کنید:heart:

آخرین ویرایش:

darya63

New member
مامان مهسا...زهرا...دریا..جی جو....

دوستون دارم.برام دعا کنید:heart:

الهی من قربونت برم
عزیز دلم هیچکی ندونه من که میدونم شما رتبه و نمره پارسالت حتی از منم بالاتر بوده
یعنی همه میدونن پر از استعدادی و خیلی باسوادی
اما کنکور همینه...ادم تو شوک نتیجه اش میمونه

فقط کافیه امسال خودتو نبازی
بت قول میدم تهران میاری
پرنیای عزیزم زودی خوب شو.ما منتظرتیم

mw.ashel

New member
دوستای خوبم سلام.من برگشتم ولی از شانس من قرار بود چند وقتی رو مسافرت باشم ولی به دلیل کار ضروری که پیش اومد مجبور شدم برگردم و یک کاری رو حل کنم :dadad4:و بعدش به بقیه مسافرتم ادامه بدم:sadsmiley: ولی بد جور دلم میخواد برم حرم امام رضا ولی تموم برنامه هام اجازه نمیده :sad:.

:rose:

همگی موفق و سلامت باشید.

darya63

New member
دوستای خوبم سلام.من برگشتم ولی از شانس من قرار بود چند وقتی رو مسافرت باشم ولی به دلیل کار ضروری که پیش اومد مجبور شدم برگردم و یک کاری رو حل کنم :dadad4:و بعدش به بقیه مسافرتم ادامه بدم:sadsmiley: ولی بد جور دلم میخواد برم حرم امام رضا ولی تموم برنامه هام اجازه نمیده :sad:.

:rose:

همگی موفق و سلامت باشید.

اخی نازی مث من
دلم برا حرمش یه ذره شده
انشالله هرچی زودتر برنامه هات اوکی شن تا بتونی بری

راستی رسیدنت بخیر

sana

New member
خانمی مرسی از راهنماییت اما هرچی میگردم خبری از خوابگاه و ثبت نام واسه خوابگاه نیستاااااااا شما خوابگاهی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گلم برو iums.ac.ir امور اموزش.ثبت نام کارشناسی ارشد.از امروز شروشده و تا 20 ام وقت داریم.30 و31 هم باید حضوری بریم گزینش دانشگاه و مدارک رو ببریم.

sarina666

New member
خانمی مرسی از راهنماییت اما هرچی میگردم خبری از خوابگاه و ثبت نام واسه خوابگاه نیستاااااااا شما خوابگاهی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم.ایران گفته بود به همه خوابگاه میده.من اره چون رشتم باید خوابگاه بگیرم.فک کنم باید حضوری بریم ثبت نام 30 و31 همون موقع واسه خوابگاه ثبت نام کنیم.:bunnyearsmiley:

sana

New member
مرسی بووووووووووووس
راستی راجع به گرایش فکر کردی چی بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم.ایران گفته بود به همه خوابگاه میده.من اره چون رشتم باید خوابگاه بگیرم.فک کنم باید حضوری بریم ثبت نام 30 و31 همون موقع واسه خوابگاه ثبت نام کنیم.:bunnyearsmiley:

سلام بچه ها . جهت اطلاعتون بگم پیغام خصوصی ها بهم نمیرسه . ولی اطلاعیه ش تو ایمیلم میاد . اگه جواب ندادم دلخور نشین .

بیاین وبلاگم تو نظرات بنویسید.

samie

New member
مرسی بووووووووووووس

بچه ها جون فرق بهداشت مادر و کودک با آموزش چیه؟
کدوم یکی بازار کارش خوبه؟
کدوم یکی امتحان دکترا بهداشت باروری بهتره؟
از کدوم یکی میشه راحت تر رفت بیولوژی تولید مثل

sarina666

New member
مرسی بووووووووووووس

:heart:
فک کنم از ترم2 باید گرایش انتخا کنیم .اما اونجوری که من از اساتیدم شنیدم گرایش اموزش و بهداشت مادر و کودک بهتره و همه جا میخوان.واسه امتحان phdبهداشت باروری هم گرایش آموزش موفق تره...حالا باز دودلم.بیشتر باید فک کنم.:thanks:

midwife92

New member

:heart:
فک کنم از ترم2 باید گرایش انتخا کنیم .اما اونجوری که من از اساتیدم شنیدم گرایش اموزش و بهداشت مادر و کودک بهتره و همه جا میخوان.واسه امتحان phdبهداشت باروری هم گرایش آموزش موفق تره...حالا باز دودلم.بیشتر باید فک کنم.:thanks:

اموزش خوبه ولی من اتاق زایمان دوست ندارم. من شنیدم واسه دکتری بهداشت مادر بهتره.:shocked:

midwife92

New member
دوستان من نگران خوابگاه ایران هستم. برای قبولی های کنکور سراسری اطلاعیه خوابگاه زدن. پس ما چی؟

samie

New member
من آموزش بیشتر دوست دارم ولی باید ببینم بازم!
دوستم که ارشد مشهد گف براساس رتبه می تونی گرایشت رو انتخاب کنی!!!:a2d3:

سلام بچه ها خواااهشا هر کی هر چی میدونه ار هرر جا که میتونه جواب این سوالای منو بده :

1. از رشته های دکترای بهداشت باروری و بیولوژی تولید مثل کدوم بهتره ؟ بازار کار و ...کلا ؟

2. گرایش آموزش بهتره یا بهداشت ؟ جهت قبولی دکترا کدوم بهتره ؟ حالا یکی آموزش بخونه ...امتحان دکترای بهداشت باروری خیلی سنگین میشه براش؟

sana

New member
بچه ها جون من تقریبا از 7-9 ارشد و5-6تا اساتید پرسیدم همه میگن ارشد خوندن تو هر گرایشی هیچ تفاوتی تو دکترا نداره اصلا متفاوته کاری به رفرنسای کنکور ارشدتم نداری چه بزسه به دکترا اصلا فکر این که با گرایش خاصی راحت تر به دکترا میرسیدو نکنید هرچی عشقت کشید برو
من که فقط فکر پزشکی قانونیم چون هم هیجان داره هم لیبر نداره تازه تجربه ومحیطش هم زن هست هم مرد نه فقط جیغ و داد و زن
خدا 2تا جنسو با هم آفریده هرجا فقط یک جنس باشه اون محیط.............میشه
مثل لیبر یا حتی سربازی واسه مردآ:riz277:

sana

New member
منم همین جور آخه بدجور تو هواییم دانشکده ما هام که همون دانشکده پرستاری مامایی تهرانه انگار بد تو هواییییییییم
دوستان من نگران خوابگاه ایران هستم. برای قبولی های کنکور سراسری اطلاعیه خوابگاه زدن. پس ما چی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا