نتایج ازدواج آقایان

najma

New member
سلام ...

فک می کنیــن مــا غذای خــونــرو می خــوریــم الاــن ...

معلــومــه خوشمــزش ... آخــهآشپــزـــش آقــاس ...

خــداییـــش بــآ اینکه خیلــــی کم می خــوریــــم (زیر حد پاییــن ) ولــی 23 داریــم اون یه لقمــه ای که می خوریــم خوشمــزه باشه ...

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

اصن دست پخت آقایون بهتر هااااا ... :bunnyearsmiley:
اخی خدا .... مرد کم غذا خور من که ندیدم !!!
هر چند مرد باید دیس غذا بخوره تا مرد باشه ...
454313_145fs780093.gif

najma

New member
منم که گفتم پسرا و دامادامون اضافه وزن پیدا کردن !!
این جمله آخری رو هم یه پسری می گفت که ازدواج نکرده بود ! حتما بعدا نظرش عوض می شه !:25r30wi:

نه بابا کلا ایرانی جماعت بعد ازدواج استایلش عوض میشه ...:ph34r-smiley:

setayesh71

New member
نه بابا کلا ایرانی جماعت بعد ازدواج استایلش عوض میشه ...:ph34r-smiley:

نه بابا پسر عموی من که جلو مامانش با کمال افتخار گفت از بس دستپخت خانمم خوبه شکم آوردم !!! :4d564ad6:

حالا دستپخت زن عموم واقعا عالیه ها !!:smiliess (11):

najma

New member
نه بابا پسر عموی من که جلو مامانش با کمال افتخار گفت از بس دستپخت خانمم خوبه شکم آوردم !!! :4d564ad6:

حالا دستپخت زن عموم واقعا عالیه ها !!:smiliess (11):

خب همین دیگه . الان پسر خاله منم :25r30wi:

behzad007

Member
ازدواج آقــــایــــان ! ...

قبل از ازدواج :خوابيدن تا لنگ ظهر

بعد از ازدواج :بيدار شدن زودتر ازخورشيد

نتيجه اخلاقي :سحر خيزشدن

قبل از ازدواج :رفتن به سفر بي اجازه

بعد از ازدواج :رفتن به حياط با اجازه

نتيجه اخلاقي :با ادب شدن

قبل از ازدواج :خوردن بهترين غذاها بي منت

بعد از ازدواج :خوردن غذا هاي سوخته با منت

نتيجه اخلاقي :متواضع شدن

قبل از ازدواج :استراحت مطلق بي جر و بحث

بعد از ازدواج :كار كردن در شرايط سخت

نتيجه اخلاقي :ورزيده شدن

قبل از ازدواج :رفتن به اماكن تفريحي

بعد از ازدواج :سر زدن به فاميل خانوم

نتيجه اخلاقي :صله رحم

قبل از ازدواج :آموزش گيتار و سنتور و غيره

بعد از ازدواج :آموزش بچه داري وشستن ظرف

نتيجه اخلاقي :آموزش های کاربردی و مفید

قبل از ازدواج :گرفتن پول تو جيبي از بابا

بعد از ازدواج :دادن كل حقوق به خانوم

نتيجه اخلاقي :با سخاوت شدن

قبل از ازدواج :ايستادن در صف سينماو استخر

بعد از ازدواج :ايستادن در صف شير و نان

نتيجه اخلاقي : آموزش ايستادگي

قبل از ازدواج :رفتن به سفرهاي هفتگي

بعد از ازدواج : درحسرت رفتن به پارك سر كوچه

نتيجه اخلاقي : امنيت كامل

اگه من پسرم اینایی که میگی هیچکدومشون نیس
کدوم وقت واسه سیمنا
کدوم سفر
کدوم گیتارو سنتور :sad:

antenyus

Active member
اگه من پسرم اینایی که میگی هیچکدومشون نیس
کدوم وقت واسه سیمنا
کدوم سفر
کدوم گیتارو سنتور :sad:

اینا.ک مثال بود........ الان.پسرا. ... جلو اینترنتن......و بازی آنلاین.بازی آنلاین....بازی آنلاین......

epi_info

New member
پسرهای عزیز من یه پیشنهاد دارم
به نظرم ما بیاییم یه چک لیست درست کنیم از 10 تا غذایی که دوست داریم. و روز خواستگاری ببریم ببینیم وضعیت دست پخت عروس خانم چجوریه (مصاحبه کنیم باهاش). بعد به هر غذا یک ضریب بر حسب علاقه اختصاص بدیم. اگر عروس خانم حد نصاب نمره آشپزی رو نیاورد همونجا به بابا مامانتو بگید پاشیم بریم خونه :4d564ad6: یعنی عروس خانم تو مصاحبه رد میشه :bunnyearsmiley:
والا این دخترای امروزی چای هم بلد نیستن دم کنن. بعضیهاشون حتی عرضه ندارن دره قوطی کنسرو رو درست حسابی باز کنن بعد میخان زندگی اداره کنن :riz303:

دخترای عزیز لطفا جبهه بگیرید چون این حرف کاملا جدی بود و اصلا شوخی در کار نیست:a2d3:

دریا...

New member
به نظرم ما بیاییم یه چک لیست درست کنیم از 10 تا غذایی که دوست داریم. و روز خواستگاری ببریم ببینیم وضعیت دست پخت عروس خانم چجوریه (مصاحبه کنیم باهاش). بعد به هر غذا یک ضریب بر حسب علاقه اختصاص بدیم. اگر عروس خانم حد نصاب نمره آشپزی رو نیاورد همونجا به بابا مامانتو بگید پاشیم بریم خونه :4d564ad6: یعنی عروس خانم تو مصاحبه رد میشه
والا این دخترای امروزی چای هم بلد نیستن دم کنن. بعضیهاشون حتی عرضه ندارن دره قوطی کنسرو رو درست حسابی باز کنن بعد میخان زندگی اداره کنن :riz303:

دخترای عزیز لطفا جبهه بگیرید چون این حرف کاملا جدی بود و اصلا شوخی در کار نیست:a2d3:

به اینا هم میگن مرد! :smiliess (7):

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
به نظرم ما بیاییم یه چک لیست درست کنیم از 10 تا غذایی که دوست داریم. و روز خواستگاری ببریم ببینیم وضعیت دست پخت عروس خانم چجوریه (مصاحبه کنیم باهاش). بعد به هر غذا یک ضریب بر حسب علاقه اختصاص بدیم. اگر عروس خانم حد نصاب نمره آشپزی رو نیاورد همونجا به بابا مامانتو بگید پاشیم بریم خونه.یعنی عروس خانم تو مصاحبه رد میشه

آخی
بعد ازدواج کم کم عادت میکنین:tsimuzpzwoap1t9y3o7
تجربه میگه بدغذاترین پسرا هم دستپخت خانوم و با اشتهای بسیار میل میکنن:sarma:

آخرین ویرایش:

setayesh71

New member
به نظرم ما بیاییم یه چک لیست درست کنیم از 10 تا غذایی که دوست داریم. و روز خواستگاری ببریم ببینیم وضعیت دست پخت عروس خانم چجوریه (مصاحبه کنیم باهاش). بعد به هر غذا یک ضریب بر حسب علاقه اختصاص بدیم. اگر عروس خانم حد نصاب نمره آشپزی رو نیاورد همونجا به بابا مامانتو بگید پاشیم بریم خونه :4d564ad6: یعنی عروس خانم تو مصاحبه رد میشه :bunnyearsmiley:

آره دیگه هر کاری کنین شما ها آخرشم اولین معیارتون دستپخت خانمه !!!
یعنی داداش دوست من خوابگاهیه هر وقت غذا بد باشه زنگ میزنه مامانش !! مامان غذا بد بود !!!

در ضمن دخترا از هر انگشتشون 1000 تا هنر می باره ! کجای کاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوتر

New member
پسرای عزیز اصلا همتون مهمون بیاین خونه ما بریم صفا سیتی بندر:motat: برا ازدواج همیشه وقت هست

نوتر

New member

دخترای عزیز لطفا جبهه بگیرید چون این حرف کاملا جدی بود و اصلا شوخی در کار نیست:
به نظر من بیایم یه ارفاقی هم برای دختر خانومای عزیز قائل بشیم اگه کتبی رو آوردن مصاحبه رو هم حل میکنیم اگه نه که بمونن ور دل مامانشون :25r30wi: نمونه سوالای امتحان کتبی
1- چند وقت به چند وقت کهنه بچه عوض میشه؟
2- پیاز رو اول بریزیم به غذا یا آخر؟
3- اگه مادر شوهر اومد تو در عرض چند ثانیه بریم جلوش دلا راست شیم؟
4-خواهر شوهر عزیز دل ما هست یا خیر؟
5- چای دم کردن بلدم یا خیر؟
6-همش لوس بازی در میارم میرم خونه مامانم اینا یا خیر؟
7- هر چی آقامون گفت همون میشه یا خیر؟
موفق و موید باشین.وزارت بهداشت و ترویج ازدواج برای دخترای دم بخت
اینم از تقلب بتون. میتونید از همین الان بخونید تا وقتی پسرا اومدن خواستگاریتون یه امیدی داشته باشین.

آخرین ویرایش:

antenyus

Active member
همه همه ی پسرا ذذ ان........ این حرف ها رو هم میزنن که ادای باجنم ها رو در بیارن.............. به دل نگیرید........ دختر های خوب............

بذارید حداقل پیش دوستاشون احساس قلدری کنن................:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

epi_info

New member
اول شکم بعد عشق پشق و احساسات. شکم سیر نباشه و گلوکز نرسه به خون که قسمت عشق مغز کار نمیکنه. حرفا میزنیدا. :p7977cujr38iyymsu8: دو واحد آشپزی هم برا دخترا تو دانشگاه بزارن به جای این واحدهای اخلاق و اندیشه و... والا ثواب داره. حداقل بی کربنات و رادیکال های آزاد به خرد شوهراشون ندن :bunnyearsmiley:

بالا