نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
شاید دانشگاه شهر رضا ایرادایی داشته باشه ولی استادای خیلی خوبی داره واقعا سطح علمی بالایی دارند

baharran

New member
تازه داره از رشته اش خوشم میاد:دی هرچند سخته و امیدی به پاس شدنم نیست:))))

shapur68

New member
پرچم گیاهپزشکا تو دانشگاه شهرضا بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالاس:auizz3ffy9vla57584x

baharran

New member
شما که دولتی قبول شدی این ترم چیا بت دادن؟؟؟؟ سطح علمی اساتید چطوره؟؟؟

ﻓﯿﺰﯾﻮ و ﺷﯿﻤﯽ ﺗﺠﺰﯾﻪ و ﺑﯿﻮﻟﻮژی و ﻓﺎرﻣﺎﮐﻮﻟﻮژی وﺳﯿﺴﺘﻢ دادن! ﺳﻄﺢ ﺷﻮن ﺧﻮﺑﻪ و ﺗﺎ اﯾﻨﺠﺎ ﯾﻌﻨﯽ ﺧﻮب ﺑﻮدﻩ ﮐﻪ:دی ﺷﻤﺎ ﭼﻪ واﺣﺪاﯾﯽ دارﯾﺪ؟

pichak

New member
خدمت کاربر محترم baharran سلام عرض میکنم خیلی وقته منتظرتون بودم ازتون خواهش میکنم بگید برای هرکدوم از درسا از چه منبعی استفاده کردی واینکه قطب سم شناسی رو
از کجا باید تهیه کنم ودرصداتونم لطفا بنویسید؟ خیلی به کمکتون نیاز دارم لطفا راهنماییم کنید ازتون ممنون میشم..منتظرتونم..؟

baharran

New member
خدمت کاربر محترم baharran سلام عرض میکنم خیلی وقته منتظرتون بودم ازتون خواهش میکنم بگید برای هرکدوم از درسا از چه منبعی استفاده کردی واینکه قطب سم شناسی رو
از کجا باید تهیه کنم ودرصداتونم لطفا بنویسید؟ خیلی به کمکتون نیاز دارم لطفا راهنماییم کنید ازتون ممنون میشم..منتظرتونم..؟

سلام
انتظار واسه چی؟من کلا اینجا پلاسم صدا کنید میپرم میام:)))))
بیو رضا محمدی و زیست شناسی گایتون رو خوندم البته چون از اسفند تصمیم گرفتم بخونم فصلای این دوتا کتابو خیلی انتخابی خوندم و فرصت نشد مث بچه ادم هرچی نیاز بود ازشون بخونم که شما وقت داری و چنین ریسکی رو نداری!شیمی هم باز چون وقت کم داشتم های دبیرستانمو خوندم که باز شما وقت داری چنین کاری رو نکن!سم و دارو هم که مشخصه!
قطب سم رو من از سایت علوم پزشکی خریدم!
دیگه اینکه فعلا درصدام در دسترس نیس اگه یافت شد حتما میام میگم:) !

delaram.saleh

New member
آره دقیقا مثل استاد شیمی تجزیه که تعریف مولاریته رو می ره از رو لپ تابش می بینه و میگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واااااای شیمی تجزیه رو گفتی و داغ دلم رو تازه کردی......
من برا امتحانش خیلی نگرانم.....:sad:
اگه و لپ تابش رو ازش بگیرن نمیتونه درس بده.....

shapur68

New member
ﻓﯿﺰﯾﻮ و ﺷﯿﻤﯽ ﺗﺠﺰﯾﻪ و ﺑﯿﻮﻟﻮژی و ﻓﺎرﻣﺎﮐﻮﻟﻮژی وﺳﯿﺴﺘﻢ دادن! ﺳﻄﺢ ﺷﻮن ﺧﻮﺑﻪ و ﺗﺎ اﯾﻨﺠﺎ ﯾﻌﻨﯽ ﺧﻮب ﺑﻮدﻩ ﮐﻪ:دی ﺷﻤﺎ ﭼﻪ واﺣﺪاﯾﯽ دارﯾﺪ؟

به ما هم از جبرانیا فیزیولوژیو شیمی تجزیه دادن و از تخصصیا فارمو و سم شناسی نظری و صنعتی دادن وای استاد سممون ماههههههههههههه دوسش دااااااااااااارم:(40):

shapur68

New member

راسی یادم رف بپرسم سیستم چه درسیه ما همچین درسی تو چارتمون نداریم

shapur68

New member
بچه ها تبریک به خودم منم شدم کاربر فعال ایولااااااااااااااااااااا

baharran

New member
به ما هم از جبرانیا فیزیولوژیو شیمی تجزیه دادن و از تخصصیا فارمو و سم شناسی نظری و صنعتی دادن وای استاد سممون ماههههههههههههه دوسش دااااااااااااارم:(40):

عه از این ترم سم شناسی هاتون شروع شده چه باحال:)
سیستم رو دقیق نمیدونم چون یه جلسه بیشتر نرفتیم اما تا اونجایی فهمیدم بیشتر درباره پایان نامه و سایتای کمکی و مقاله ها و ایناس که ترم بالایی ها میگن خعیلی درس بدرد بخوریه واسه پایان نامه نوشتنامون!
سم رو منبع چی بهتون معرفی کردن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا