نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eroooor

New member
عزیزم من پارسال تو تکمیل ظرفتی ازاد علوم دارویی تهران قبول شدم

ساناز جاان میشه توضیح بدی کی و چه طوری واسه تکمیل ظرفیت اقدام کردی؟ ممنون

یه مقدار هم در مورد علوم داروویی و نوع سیستمش توضیح بدی، خیلی لطف می کنی.

sanaz d

New member
ساناز جاان میشه توضیح بدی کی و چه طوری واسه تکمیل ظرفیت اقدام کردی؟ ممنون

یه مقدار هم در مورد علوم داروویی و نوع سیستمش توضیح بدی، خیلی لطف می کنی.

هیچی من اقدامی نکردم فقط منتظر شدم اونا خودشون از کسایی که قبول نشدن انتخاب میکنن و اینکه اولش از سیستمش خوشم نیومد ولی بعدش بهتر شد الانم که راضیم سوالی داشتین درخدمتم

لبخند

New member
عزیزم من پارسال تو تکمیل ظرفتی ازاد علوم دارویی تهران قبول شدم

دوستم پارسال آزاد علوم دارویی قبول شد ولی نرفت احتمالا شما به جای اون پذیرفته شدین....با اینکه میگن محرومیت داره اگه قبول بشید و نرید اما دوستم امسال هم دوباره کنکورداد و بازم آزاد علوم دارویی قبول شد!!!!!!!!!!!!!
من دانشگاه آزاد رو انتخاب نکرده بودم...پس احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت اونم سراسریش باید خیلی شانسی باشه!!!!!!!!!!

Ani

New member
سلام به همگی منم سم شهرضا قبول شدم.منتظر جواب دانشگاه ازادم.ببینم علوم دارویی قبول میشم یا نه. به همه قبول شده ها تبریک میگم.امیدوارم موفق باشید

Ani

New member
من از اول سال تمام پستای بچه های سم رو خوندم خوشحالم که چند تا هم کلاسی هم پیدا کردم منتها امشب موفق به ثبت نام در سایت شدم امیدوارم موفقیت همتون رو توی ازمون دکتری شاهد باشم

SAlam bache ha age manam shahr reza omadam 23 ke sabte name mibinameton age ehyanan hamo shenakhtim beham salam konimo khodemono moarefi konim?

- - - Updated - - -

kasi hast az esfahan bashe ke shahr reza ghabol shode bashe?

من پرسیدم برا دکترا گفتن که از دانشگاه ازاد سخت قبول میکنن ولی غیر ممکن نیست گفتند که باید رتبه اتون بالا باشه برا مصاحبه هم دست پر برید از همین حالا باید خودمونو برا دکترا اماده کنیم

اولش که دیدم شهر رضا قبول شدم خیلی ناراحت شدم تا 2 روز به کسی نگفتم بعد منتظر شدم علوم دارویی قبول میشم یا نه ولی الان که حرفای شما رو میخونم دیگه برام مهم نیست خیلی از دوستام بم گفتن نرو ولی الان خوشحالم دیگ مثل اون موقع ناراحت نیستم شما ها کلی بهم روحیه دادین؟

بچه راستی من تو سایت ژورنال سم شناسی ایرانیان ثبت نام کردم خیلی باحاله پراز مقاله و ایناست ..........

Ani

New member
سلام.من که خیلی خوشحالم از اینکه قبول شدم.با شرایطی که داشتم اینم از سرم زیاده.حتما میام ثبت نام.خوشحال میشم اونجا باهاتون اشنا بشم

..RANA..

New member
من پرسیدم برا دکترا گفتن که از دانشگاه ازاد سخت قبول میکنن ولی غیر ممکن نیست گفتند که باید رتبه اتون بالا باشه برا مصاحبه هم دست پر برید از همین حالا باید خودمونو برا دکترا اماده کنیم

واسه دکترا هر کی بیشتر بخونه و رزومش قویتر باشه قبوی میشه... ربطی نداره به این که کی از کجا مدرک گرفته باشه ..... ایشالا هممون قبولیم دکترا همممم :thanks:

mikhak s

New member
سلام.من که خیلی خوشحالم از اینکه قبول شدم.با شرایطی که داشتم اینم از سرم زیاده.حتما میام ثبت نام.خوشحال میشم اونجا باهاتون اشنا بشم

شماها 23 میرین دیگه ثبت نام؟؟؟؟؟؟

سلام به همکلاسی های جدید. منم خوشحال میشم ببینمتون. :bunnyearsmiley: چطوره یه جایی قرار بزاریمو همو ببینیم:a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا