نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

topol

New member
age inja beyam sabte nam bad ke natije azad omad olom daroei ghabol shode basham ke dige nemitonam onja beram.aslan nemidonam chikar konam
سلام نسیم جان من سال قبل دانشگاه آزاد اهر قبول شدم البته وزارت بهداشت بودم نه دانشگاه آزاد هر چند فرقیم نداره هم پذیرش بهداشت هم دانشگاه آزاد تو یه کلاسن و یه مدرک میگیرن. من اونجا ترمی به طور میانگین بدون خوابگاه 2 میلیون تا 2200 میدم با خوابگاه به 2400 میرسه این شهریه که فک نکنم خیلی با شهرضا متفاوت باشه.
اما ثبت نام : شما اگه شهرضا ثبت نام کنی اول باید شهریه ثابتت رو به دانشگاه پرداخت کنی خب - بعد از ثبت نام شهریه متغیرتون رو ندین تا نتایج آزاد بیاد اگه علوم دارویی تهران قبول شین میتونین از شهرضا انصراف بدین و برین آزاد - که با این کار فقط هزینه شهریه ثابتتون از جیب میره چون دانشگاه این هزینه رو عودت نمیده به خودتون. شهریه ثابت ما یک میلیون و 100 تومنه اونجام فک کنم همین میزان باشه.
بازم سوالی باشه در خدمتم :riz304:

mikhak s

New member
natayeje azad key miyad?kasi midone ?

- - - Updated - - -

entekhab 4 am bod

- - - Updated - - -

nemidonam beram sabtenam ya na?yeki rahnamaei kone?

نسیم جان نتیجه آزاد نیمه دوم شهریور میاد.زنگ بزن دانشکده داروشناسی شهرضا تحصیلات تکمیلی (من زنگ زدم چواب ندادن شاید چون 5شنبه بوده رود رفتن) بپرس زمان ثبت نامش کی هست . به نظرم ریسکه اگه بمونی برای آزاد وزارت علوم شاید اونی که میخوای قبول نشده باشی اونوقت این یکی هم از دستت میره

taxi55

New member
میبینمت اونجا
امسال کیلویی پذیرش کرده
ما تو کارشناسی ورودیمون 30 نفر نبود
ظرفیت امسال 30 نفر !!!!!
my god
:14:

vaaaaaaay ye khabare khob
zang zadam daneshgah shahreza goftam zamane sabtenam keye ba aghaye nasr sohbat kardam hoftand ke vezarat behdasht hanoz asami ye ghabol shode haro baramon nafrestadeh shoma 23 biyan bad porsidam age dirtar biyam baz sabtenam mikonin goftn bale bad goftan avayele hafte dige ham natayeje azad miyad ino ye aghaye dige ke vaslam kard be aghaye nasr goft.

natije azadamo bebinam chi mishe olom daroei ghabol misham ya na ?bad inghadr ghashang sohbat mikaradan aslan lahje shah rezaei ham nadashtan.khaili ba metanat javabe soalatamo dadan.

sanaz d

New member
سلام بچه ها من پارسال ازاد علوم دارویی تهران قبول شدم ترمی یکو هفصد تمونه شهریش

mikhak s

New member
میبینمت اونجا
امسال کیلویی پذیرش کرده
ما تو کارشناسی ورودیمون 30 نفر نبود
ظرفیت امسال 30 نفر !!!!!
my god
:14:

امسال کلا ظرفیت دانشگاه ملی رو کم کردن از پارسال هم ظرفیت دانشگاه آزاد رو زیاد کردن شد 30نفر

mikhak s

New member
natije azadamo bebinam chi mishe olom daroei ghabol misham ya na ?bad inghadr ghashang sohbat mikaradan aslan lahje shah rezaei ham nadashtan.khaili ba metanat javabe soalatamo dadan.

آره منم امروز زنگ زدم گفتن 23 ثبت نامه. کسی که من باهاش حرف زدم لحجه داشت (حالا داشته باشه چی میشه؟):21:ولی خیلی مودبانه جواب سوالامو داد خوشم اومد:thumbsupsmileyanim:

taxi55

New member
دوستان کلا خوش باشد !!!
:riz277:
:smiliess (7):

آخرین ویرایش:

mahla

New member
سلام
منظورتون چیه فایده ای نداره ؟
من نمیدونم رشته خودمو (شیمی) بخونم یا دوباره اینو بخونم؟

baharran

New member
دوستان دلتونو به سم شناسی خوش نکنید
مخصوصا آزاد که باید یه پولی از جیبت بره
من خیلی تحقیق کردم همه به اتفاق گفتند مالی نسیت
من خودم کشاورزی خوندم
حالا شهر رضا قبول شدم
فکر می کردم این رشته رو بخونم میام تو زیر گروه وزارت بهداشت و از کشاورزی بزنم بیرون
اما فهمیدم اینجا هم خبری نیست :smiliess (7):

واقعا؟؟یکم درباره اینکه چیا شنیدید بیشتر توضیح بدین لطفا

shapur68

New member
دوستان دلتونو به سم شناسی خوش نکنید
مخصوصا آزاد که باید یه پولی از جیبت بره
من خیلی تحقیق کردم همه به اتفاق گفتند مالی نسیت
من خودم کشاورزی خوندم
حالا شهر رضا قبول شدم
فکر می کردم این رشته رو بخونم میام تو زیر گروه وزارت بهداشت و از کشاورزی بزنم بیرون
اما فهمیدم اینجا هم خبری نیست :smiliess (7):

هرچی باشه از کشاورزی بهتره شما بگید کدوم رشته تو کشور ما جا کار داره؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا