نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

noorolhoda

New member
مهم نیست چه رشته ای میخونی.مهم اینه که دنبال علاقه ات باشی و سعی کنی در اون زمینه بهترین باشی.
دوستان دلتونو به سم شناسی خوش نکنید
مخصوصا آزاد که باید یه پولی از جیبت بره
من خیلی تحقیق کردم همه به اتفاق گفتند مالی نسیت
من خودم کشاورزی خوندم
حالا شهر رضا قبول شدم
فکر می کردم این رشته رو بخونم میام تو زیر گروه وزارت بهداشت و از کشاورزی بزنم بیرون
اما فهمیدم اینجا هم خبری نیست :smiliess (7):

eroooor

New member
من خودم کشاورزی خوندم
حالا شهر رضا قبول شدمب
فکر می کردم این رشته رو بخونم میام تو زیر گروه وزارت بهداشت و از کشاورزی بزنم بیرون
[/QUOTE

دوست محترم قراره توو این رشته یا رشته های دیگه چه خبری باشه که نیست... ؟ بچه هایی که توو این تاپیک و این رشته هستن،قبل از اینکه شوما بفرمایین تحقیق و بررسی هاشون کردن و صد البته به علاقه و تواناییهاشونم توجه کردن.به نظره من اینکه شوما بعد از قبولی و زحمتی که خود شوما و دوستان کشیدن،این حرفای نا امید کننده رو مطرح کنی،اصلا درست نیست.
سم شناسی مثه هر رشته ی دیگه علاقه می خوآد.و اینکه با توجه به اطلاعاتی که من بدست آوردم این رشته مثله خیلی از رشته های معروف و قدیمی هنوز اشباع نشده و با تلاش و پیگیری خودتون میشه خیلی هم موفق عمل کرد.

امیدوارم همه ی دوستای تووبم همواره مسیر زندگیشون تابنده و سرشار از پل های پیروزی باشه. ]

Ana67

New member
سلام.تبریک ب کسایی که قبول شدن.منم پارسال شهرضا قبول شدم ولی نرفتم.خیلی پشیمونم.موفق باشین

..RANA..

New member
من خودم کشاورزی خوندم
حالا شهر رضا قبول شدم

برووووو بابا ... مثلا کدوم رشته خوبه ؟ این حرفا چیه که اومدی اینجا نوشتی ؟ مثلا با این حرفات میخوای چیو ثابت کنی ؟ مثلا میخوای زحمت بچه ها رو نادیده بگیری و به همه ثابت کنی که چیزی نیستیم ما ؟؟؟ این حرفای ناامید کننده چه فایده ای داره ؟ میکروب جایگاه داره ؟ ویروس داره؟ پرستاری داره ؟ آزمایشگاه داره ؟ هیییییچ فرقی نمیکنه فقط باید علاقه داشته باشیم تا موفق باشیم ..... شما م اگه از رشته ای که قبول شدی خوشت نمیاد و پشیمونی راه انصراف بازه ... خوش اومدی ....

..RANA..

New member
من خودم کشاورزی خوندم
حالا شهر رضا قبول شدم

دوست عزیز شما اگه واقعا دنبال بازار کار و مهم بودن و جایگاه داشتن بودی یکم بهتر درس میخوندی یه جای بهتر قبول بشی ... نه این که با این حرفا کم کاری خودتو توجیح کنی .... اینجا همه به رشتشون علاقه دارن و واسه همین اومدن ... شما اگه میبینی خبری نیس پس برو و نیا این رشته رو بخون .... کارت دعوت که نفرستادن واست .

..RANA..

New member
من خودم کشاورزی خوندم
حالا شهر رضا قبول شدم

اتفاقا من از ترم بالایی های سم شناسی پرسیدم و تحقیق کردم . همه میگن رشته ی بسیار خوب و آینده داری هست ... البته اگه بخوای کار کنی و قوی باشی توی این رشته. شما از اونقشری توی جامعه هستی که فکر میکنی با 5/. گرم تلاش میشه موفق بود . اگه میخواستی جایی واست خبری باشه باید بیشتر از اینها تلاش میکردی ....

لبخند

New member
ای خدا منم که امسال قبول نشدم ...من اصلا به این حرفا توجهی ندارم مهم علاقمه که سم شناسی رو واقعا دوس دارم یکی از همکلاسیام سم شناسی تربیت مدرس قبول شد

eroooor

New member
ای خدا منم که امسال قبول نشدم ...من اصلا به این حرفا توجهی ندارم مهم علاقمه که سم شناسی رو واقعا دوس دارم یکی از همکلاسیام سم شناسی تربیت مدرس قبول شد

ایشالا سال دیگه لبخند جااان، حتما به علاقه ت دست پیدا میکنی...البته که هنوز تکمیل ظرفیت در راهه و کلی امییید وااری...

..RANA..

New member
من از چند تا بیمارستان مرکز بهداشت و داروخانه و شرکت داروسازی و دانشگاه علوم پزشکی آمار گرفتم
همه گفتن سم مالی نیست
حالا خود دانید
بیمارستانها که یه بخشی دارند به نام مسمومیت ها که در سطح کارشناس ارشد نمیگیره متخصص میگیره مثل گرایش تغذیه و ...
استخدام دولتی هم که بی خیال کلا!!!!
فقط رو علاقه شخصیتون برین دنبالش
فقط جنبه اطلاع رسانی داشت
قابل توجه کاریران محترمی که چوب و چماق دست گرفتن!!!!

دقیقا من هم از خیلی جاها سوال کردم واسه این رشته ... خیلی هم خوبه.... فارغ التحصیلای یه صنف مثل سم شناسی رو که نمیخوان ول کنن توی خیابون ...کار هست...من تا الان بیکارشو ندیدم.

..RANA..

New member
درود و دو صد بدرود
شما چند نفر رو نام ببرید که به خاطر داشتن مدرک سم شناسی پزشکی و نیاز داشتن به این رشته مشغول به کار شدند و کجا؟
بله ترم بالایی هایی که شما سوال کردید من هم ازشون پرسیدم که میگم
اونا اگه جواب منفی بدن خودشون رو مورد اتهام قرار دادن !(جمله رو داشتی !!!)
بله دو سه نفر از دوستای منم دارن این رشته رو میخونن تو دولتی و آزاد
ولی اونا شاغل هستد مثلا کارمند شبکه بهداشت هستند که برای ارتقای شغلی می خونند و رشته براشون مهم نیست
در هر صورت من بحثی ندارم باز هم خود دانید
سبک و سنگین کنید و تصمیم بگیرید
نظر شخصی رو که میشه گفت آزادی بیان پس چی میشه !!!!؟ (دوستان موضوع رو سیاسی نکند )
توصیه می کنم برین سربازی شما... با درس خوندن و این تفکر به جایی نمی رسین. بای

taxi55

New member
رفتم ویک سال هم میشه که تموم شده !!!!

آخرین ویرایش:

sanaz d

New member
الان همچی شده پارتی بازی من لیسانسمو بهداشت محیط شهید یهشتی خوندم هیجا کار نیست کارگیر اومدن به رشته و نه به دانشگاه ربطی نداره به پارتیه

لبخند

New member
ایشالا سال دیگه لبخند جااان، حتما به علاقه ت دست پیدا میکنی...البته که هنوز تکمیل ظرفیت در راهه و کلی امییید وااری...

تا حالا شنیدین کسی تو سم شناسی تکمیل ظرفیت قبول بشه؟؟؟
آخه خیلی امیدی ندارم

eroooor

New member
من از چند تا بیمارستان مرکز بهداشت و داروخانه و شرکت داروسازی و دانشگاه علوم پزشکی آمار گرفتم
همه گفتن سم مالی نیست
حالا خود دانید
بیمارستانها که یه بخشی دارند به نام مسمومیت ها که در سطح کارشناس ارشد نمیگیره متخصص میگیره مثل گرایش تغذیه و ...
استخدام دولتی هم که بی خیال کلا!!!!
فقط رو علاقه شخصیتون برین دنبالش
فقط جنبه اطلاع رسانی داشت
قابل توجه کاریران محترمی که چوب و چماق دست گرفتن!!!!

آقای محترم... لطفا بی ربط صحبت کردن خودتون و موضع گرفتن بچه هاا رو به آزادی بیان و چماق دست گرفت تعبیر نکنییییید... اینجاا فضاا کاملا دوستانه س، اما کسی حق ندااره این جااا حرفاای منفی و بی پاایه به زنه، پس لطفا دیگه پیام هایی که ربطی با عنوان موضوع تاپیک نداره نذاارین...بچه های اینجاا برای دست یاابی به قبولی زحمت کشیدن، با صحبت ای نافرجام شوما هم تلاششون و امیدشون رو از دست نمی دن... کسایی که شوما رو راهنماایی کردن، ظاهرا خیلی واارد نبودن...در هر صوورت هر کسی در انتخااب مختااره...

فقط اضافه کنم که چند تا رشته رو میشناسی که با ارشد واسشون کااری وجود داشته بااشه متناسب با زجمتشون... راجغ به ارشد های پیراپزشکی هیچ ردیف شغلی واسه استخداام وجوود نداره (شوما اگه ارشد ایمنی، زیست، بیو شیمی، انگل ، میکروب، ویرووس و... ) هم داشته بااشین، بازم جاایی کار متناسب با رشته و مقطع شوما وجوود ندااره...تمامی رشته ها برای کاارایی بیشتر نیازمند پی اچ دی هستند در حاال حااضر... ضمن اینکه شغل رو تقسیم نمیکنن، بااید شوما دنبال شغل بری...

mikhak s

New member
رفتم ویک سال هم میشه که تموم شده !!!!
شما یه دو سه سال دیگه به یه نتایجی خواهید رسید وقتی دنبال کار گشتید و دیدید که فایده نداره
وجدانا ناراحتی شما
چرا آخه ؟
این رشته ها ارث بابای من و شما نیست که بخواهید خودتون رو به خاطرش ناراحت کنید

همه رو ناراجت کردید چون فقط نظر ندادید بلکه بیشتر توهین کردید. همه ما زحمت کشیدیم برای رشته ای که بهش علاقه داریم حالا چه آزاد چه دولتی. شما وقتی میخوای نظر بدی فقط نظرتو بده. والا طوری صحبت میکنی من احساس کردم دانشگاه آزاد ارثتو خورده. به نظر دیگران احترام بزارید.

mikhak s

New member
درود و دو صد بدرود
شما چند نفر رو نام ببرید که به خاطر داشتن مدرک سم شناسی پزشکی و نیاز داشتن به این رشته مشغول به کار شدند و کجا؟
بله ترم بالایی هایی که شما سوال کردید من هم ازشون پرسیدم که میگم
اونا اگه جواب منفی بدن خودشون رو مورد اتهام قرار دادن !(جمله رو داشتی !!!)
بله دو سه نفر از دوستای منم دارن این رشته رو میخونن تو دولتی و آزاد
ولی اونا شاغل هستد مثلا کارمند شبکه بهداشت هستند که برای ارتقای شغلی می خونند و رشته براشون مهم نیست
در هر صورت من بحثی ندارم باز هم خود دانید
سبک و سنگین کنید و تصمیم بگیرید
نظر شخصی رو که میشه گفت آزادی بیان پس چی میشه !!!!؟ (دوستان موضوع رو سیاسی نکند )

نظر شخصی درمورد رشته نه در مورد تصمیم دیگران. شما وقتی انقدر اطلاعات داری و نظرت منفی هست.پس چرا اصلا این رشته رو انتخاب کردی؟

-

آخرین ویرایش:

mikhak s

New member

چرا تعداد کسایی که دانشگاه دولتی قبول شدن اینجا انقدر کمه؟ فکر کنم تا حالا یه نفر بوده اونم کرمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا