نتایج ارشد زیست شناسی علوم 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parisa70

New member
من که میکروب 13 ، زبان 35 ، ژنتیک 60 ، تنه30 ، سلولی 56 ، بیوشیمی 20 زدم چزا شدم 500؟؟؟؟؟

وای!!تو رو خدا وضعو ببینین!!!بیوشیمی حسابی حالمونو گرفته/من بیوشیمی رو حساب کردم 50 حالا ک اومده شده 16!!! شکایتم گذاشتم برا سازمان سنجش /نمیدونم کی جواب میدن/من خیال میکردم 2 رقمی میشم/حالا اصن نمیدونم با رتبه زیر 180 کجاها میارن؟؟؟راجب رتبه اصن اطلاعات ندارم

parisa70

New member
بچه ها/تو رو خدا هرکس کسی رو میشناسه زیر200 جاهای خوب آورده ب ماهم بگه تا از نگرانی در بیایم/باور کنین من خودمو برا این رتبه آماده نکرده بودم چند روزه شب و روز ندارم خ نگرانم/و ی سوال دیگه من شنیدم تو پژوهشگاه حقوق میدن این درسته؟اگه آره چقد؟//من 178 شدم

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
بچه ها/تو رو خدا هرکس کسی رو میشناسه زیر200 جاهای خوب آورده ب ماهم بگه تا از نگرانی در بیایم/باور کنین من خودمو برا این رتبه آماده نکرده بودم چند روزه شب و روز ندارم خ نگرانم/و ی سوال دیگه من شنیدم تو پژوهشگاه حقوق میدن این درسته؟اگه آره چقد؟//من 178 شدم

برید اینجا
اطلاعات خوبی داره مخصوصا برای کسی که میخواد انتخاب رشته بکنه
پایگاه زیست شناسی ایران ::: پورتال جامع زیست شناسی کشور - از کارشناسی ارشد تا دکترای زیست شناسی: انجمن ها / ادامه تحصیل: انتخاب رشته / کارنامه

parisa70

New member

خ خ از لطفتون ممنونم /راستش اونجا بودم ک سر از اینجا در اوردم اطلاعات زیادو مفیدی هم گرفتم/ولی کمتر سال قبلی ای بود ک بگه با چ رتبه ای کجا اورده بحث شانس قبولی بود بیشتر/بازم ممنون

niloo77

New member
وای!!تو رو خدا وضعو ببینین!!!بیوشیمی حسابی حالمونو گرفته/من بیوشیمی رو حساب کردم 50 حالا ک اومده شده 16!!! شکایتم گذاشتم برا سازمان سنجش /نمیدونم کی جواب میدن/من خیال میکردم 2 رقمی میشم/حالا اصن نمیدونم با رتبه زیر 180 کجاها میارن؟؟؟راجب رتبه اصن اطلاعات ندارم

دقیقا منم فکر میکردم دو رقمی شم ولی 188 شدم ! با این رتبه ات حتما تهران قبول میشی ازین بابت نگرانی نداشته باش ولی به احتمال زیاد شبانه ، نمیدونم شبانه میخوای یا فقط روزانه

parisa70

New member
دقیقا منم فکر میکردم دو رقمی شم ولی 188 شدم ! با این رتبه ات حتما تهران قبول میشی ازین بابت نگرانی نداشته باش ولی به احتمال زیاد شبانه ، نمیدونم شبانه میخوای یا فقط روزانه
راستش هزینه های شبانه برام سخته/ینی چون فقط هزینه ها نیس بحث جا و غذا و ..همه چی با همه /وقتی فکرشو میکنم راحت دانشگاه خودم سلولی روزانه میارم همین در خونمون برام سخته ک برم شبانه/من لیسانسمو دانشگاه شیراز بودم اینجا بچه ها تا 250 هم سلولی آوردن ولی من عاشق ژنتیک و بیوتک م

آخرین ویرایش:

niloo77

New member
راستش هزینه های شبانه برام سخته/ینی چون فقط هزینه ها نیس بحث جا و غذا و ..همه چی با همه /وقتی فکرشو میکنم راحت دانشگاه خودم سلولی روزانه میارم همین در خونمون برام سخته ک برم شبانه/من لیسانسمو دانشگاه شیراز بودم اینجا بچه ها تا 250 هم سلولی آوردن ولی من عاشق ژنتیک م

شیراز دانشگاهش فوق العاده است ، میتونی همون سلولی بزنی ولی پایان نامه ات روی ژنتیک کار کنی ، من خیلی دوستای اینجوری دارم چون فقط پایان نامه است که مهمه

maryam70

New member
سلام من رتبه میکروبم ٣۶۵ شده احتمال شبانه جای خوب قبول شم هست, همه دانشگاههای خوب رو زدم؟لطفا جوابم رو بدید,

alireza-ja

New member
البته معدل هم در نظر بگیرید اینجور موقع ها میتونه اهمیت زیادی داشته باشه.

arpameh

New member
راستش هزینه های شبانه برام سخته/ینی چون فقط هزینه ها نیس بحث جا و غذا و ..همه چی با همه /وقتی فکرشو میکنم راحت دانشگاه خودم سلولی روزانه میارم همین در خونمون برام سخته ک برم شبانه/من لیسانسمو دانشگاه شیراز بودم اینجا بچه ها تا 250 هم سلولی آوردن ولی من عاشق ژنتیک و بیوتک م

دوست عزیز بهت توصیه میکنم حتما" دانگشاه شیراز سلولی رو بزنید ، دوستان یه کم تحقیق کنید ، شما یه سر به سایت دانشگات بزن . شما البته خودت اونجا دانشجو بودی ، ببین مثلا" آقای دکتر سعادت موضوع های پایان نامه هایی که استاد راهنماشون بوده چیه؟ اکثرا" ژنتیک ! خوب دیگه چی از خدا میخوای؟ با آرامش خاطر برو و از امکانات خوبش استفاده کن . توی ژنتیک به جز دانشگاه تربیت مدرس فکر کردید بقیه جاها چه خبره؟ اهواز و اراک و گیلان و...
بدون هیچ تامل اضافی شک نکن انتخاب سلولی دانشگاه شیراز بهترین انتخابه برات ، اگه تربیت مدرسو میاوردی خوب بحثش جدا بود ، مثلا" کجارو میخوای بزنی؟ ژنتیک بهشتی که ؟؟؟ مطمئن باش شیراز از بهشتی بهتره
موفق باشی

maryam70

New member
درصدای من زبان 28 ، تنه 30 ، ژنتیک 30 ، بیوشیمی 10 ، سلولی 32 ، میکروب 35 ، ویروس 35 و بیوفیزیک 10

parisa70

New member
دوست عزیز بهت توصیه میکنم حتما" دانگشاه شیراز سلولی رو بزنید ، دوستان یه کم تحقیق کنید ، شما یه سر به سایت دانشگات بزن . شما البته خودت اونجا دانشجو بودی ، ببین مثلا" آقای دکتر سعادت موضوع های پایان نامه هایی که استاد راهنماشون بوده چیه؟ اکثرا" ژنتیک ! خوب دیگه چی از خدا میخوای؟ با آرامش خاطر برو و از امکانات خوبش استفاده کن . توی ژنتیک به جز دانشگاه تربیت مدرس فکر کردید بقیه جاها چه خبره؟ اهواز و اراک و گیلان و...
بدون هیچ تامل اضافی شک نکن انتخاب سلولی دانشگاه شیراز بهترین انتخابه برات ، اگه تربیت مدرسو میاوردی خوب بحثش جدا بود ، مثلا" کجارو میخوای بزنی؟ ژنتیک بهشتی که ؟؟؟ مطمئن باش شیراز از بهشتی بهتره
موفق باشی
آره دکتر سعادت ک محشره /ولی بهشتی چرا ن؟میدونم کارای گیاهی میکنن ولی امسال تو دفترچه غیر گیاهی ملکولی م زده بود

parisa70

New member
بچه ها بمن کمک کنید_بنظرتون از لحاظ بازارکار و اعتبار رشته ژنتیک بهتره یا بیوتک؟ تو سایت سنجش تکمیلی دیدم یکی پارسال با 211 بیوتک الزهرا آورده//فک میکنید سلولی شیراز بهتره یا ژنتیک اهواز/خوارزمی بهتره یا شیراز؟/اصفهان بهتره یا شیراز؟//لطفن دیدگاهتونو بم بگید

anis.hss

New member
واقعا با سلولی سفید و بیوشیمی 28 رتبتون 178 شده؟؟؟!!!!!
میشه رتبه سلولی و بیوشیمیتون رو بنویسید؟؟؟

شبانه هم تهران و هم پژوهشگاه رو میارید هرکدوم رو جلوتر بزنید همونه.
شاید هم روزانه پژوهشگاه البته احتمالش کمه.[/Q

سلولی که واسه بیوتک ضریبش صفره! من فقط بیوتک میخاستم به خاطر همین سلولی نخوندم. بیوشیمی هم انتظار 50 از خودم داشتم ولی نمیدونم چرا اشتباهای احمقانه کردم سر جلسه!
بهترین رتبم واسه بیوتکه بقیش اصن خوب نیست
سلولی 975 بیوشیمی 647
مطمینید شبانه تهران میارم؟ ظرفیت شبانش امسال کمتر شده!

arpameh

New member
آره دکتر سعادت ک محشره /ولی بهشتی چرا ن؟میدونم کارای گیاهی میکنن ولی امسال تو دفترچه غیر گیاهی ملکولی م زده بود

ببین به جز دانشگاه تهران و تربیت مدرس مدرک بقیه دانشگاه ها برای کار و .. تو ایران فرقی ندارن ، پس این از این
من یکی از دوستام پارسال ژنتیک بهشتی قبول شد راضی نیست ،
پژوهشگاه خیلی امکانات داره و میتونی یه پایان نامه خیلی خوب جمع کنی
مهم ترین چیز توی ارشد فقط پایان نامس و معدل ، دوست من خیلیا آرزوشونه دانشگاه شیراز باشن اما نمیتونن به خاطر مسافت یا هر چی ، به نظر من بین بهشتی و شیراز بدون شک شیراز رو انتخاب کن و از سال اول دنبال یه پایان نامه عالی باش تا ایشالا برای دکترا ژنتیک بخونی. آدم باید از امکانات موجود استفاده کنه . همین رفت و آمد تا تهران میدونی دوری از خونه اینا همه انرژی آدمو میگیرن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا