منابع مفید برای آزمون ارشد رشته ژنتیک انسانی

nourmah

New member
به نظر منم زبان اون کتاب افغانیه:wacsmiley::wacsmiley:
ولی خب چیکار کنیم که خط به خطش سوال کنکوره:whistle:

nourmah

New member
سلام دوست عزیز من تازه با این سایت آشنا شدم میشه راهنماییم کنی هر وقت میام به کجا سر بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟:sad::sad:

hasti13

New member
elahe jan salam...man mikham ketabe gentic pezeshki emery ro begiram.ye edeh migan tarjomeye dr noori bayad basheh ye edeh migan tarjomeye hasan vahidnezhad khoobeh..man chikar konam?:33:
please help me...

avva70

New member
با سلام
گیاه پزشکی مجاز به شرکت در ارشد ژنتیک انسانی نیست

سلام
من کتاب استرایر رو دارم ولی خوندنش برام خیلی سخت و سنگینه از نظر شما از بین کتاب های موجود کدوم در عین مفهوم بودن مطالب جامع نیز هست

سمانه68

New member
سلام بچه ها من برای ژنتیک امری گرفتم ولی ترجمه دکتر رضا محمدی هست بچه ها می گفتن دلویی باید می گرفتم حالا این کتاب خیلی فرق می کنه با رفرانس علوم پزشکی ؟
می تونم این کتابو به جای دلویی بخونم یا نه؟:dadad4:

نه این که گرفتی روانتر

mahnam

New member
یه توصیه برای بچه هایی که امسال میخوان کنکور بدن دارم
به نظر من برای درس سلولی مولکولی j o z v e دکتر عبادی و برای بیو شیمی j o z v e دکتر احسانی رو بخونید واقعا جواب میده من خوندم و خوب جواب گرفتم

دوست خوبم میشه درصداتونم بگین ؟؟ :thanks:

asvabio

New member
سلام دوست عزیز...برا بیوفیزیک سمسارها خانه زیست شناسی خوبه...برا میکروب هم فشرده میکروب پزشکی دکتر محمد کریم رحیمی خوبه

asvabio

New member
سلام میشه برایه بیوفیزیک و میکروبیولوژی کتاب معرفی کنین؟؟؟؟؟؟واینکه چن درصد بزنم خوبه این درسارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز...برا بیوفیزیک سمسارها خانه زیست شناسی خوبه...برا میکروب هم فشرده میکروب پزشکی دکتر محمد کریم رحیمی خوبه

negin gene

New member
سلام میشه برایه بیوفیزیک و میکروبیولوژی کتاب معرفی کنین؟؟؟؟؟؟واینکه چن درصد بزنم خوبه این درسارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام نیماد حان
من برای میکروب وزارت علوم ج.ز.و.ه دکتر آموزگار و برای سلولی ج.ز.و.ه دکتر مجد رو خوندم خیلی راضی بودم . برای بیو فیزیک هم کتاب خانه زیست شناسی خوبه

raven

Member
بچه ها من گیج شدم کلا انقد هرکس یه منبع گفت .من تو کارشناسی هم انقد درگیره این کتاب اون کتاب شدم خراب کردم.واسه هر درس کدوم کتاب رو کامل مسلط باشیم قبولیمون قطعی هست ؟

melinaa

New member
سلااااااااااممممممم دوستای گلم...من1ترمم مونده و رشته سلولی مولکولی گرایش میکروبیولوژی هستم...نمیدونم این رشته میکروب پزشکی وزارت بهداشت بهتره یا ژنتیک انسانی وزارت بهداشت..میتونم و مجاز هستم عایا به شرکت در کنکور ژنتیک انسانی؟؟؟؟ممنون....توروخدا هر کی هر چی میدونه بگه....:smiliess (12):

rezhvan

New member
بچه ها من گیج شدم کلا انقد هرکس یه منبع گفت .من تو کارشناسی هم انقد درگیره این کتاب اون کتاب شدم خراب کردم.واسه هر درس کدوم کتاب رو کامل مسلط باشیم قبولیمون قطعی هست ؟

salam genetic emery.zist celloli lodish.biouchimi leninger.motmaen bash hamin yek manba kafiye va javab migiri mifagh bashi

بالا