..:: منابع مطالعاتی کارشناسی ارشد ایمونولوژی پزشکی ::..

victoria

New member
بچه ها یه سئوال خیلی بزرگ و مهم دارم
phd ایمونوپارازیتولوژی داریم؟؟ میشه رفت؟؟

rezhvan

New member
بچه ها چرا توانایی های خودتونو دست کم میگیرید و همش به فکر تهیه از این ور اون ور هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خودتون و خوندنتون اعتماد کنید و مطمئن باشید نتیجه میگیرید
بهترین کار اینه کتاب رفرنس رو بخونید و فقط هم یه کتاب رو بخونید خودتونو توی مطالب و کتاب های مختلف سردر گم نکنید کنکور فقط تکراره
[
ايول خيلي راحت شدم از اشفتكي در اومدم

negin ka

New member

مگــه 680 تومن هست؟!؟!!

من خودم 300 خــریدم. دو هفته پیش شنیدم شـده 360 تومن.

تا اونجا ک یادمه من کل بستشو گرفتم 1.200.000(باکتری ایمنی زیست زبان بیوشیمی)اصلنم نمیرزه!!!!!!!پولمو ریختم تو جوب آب!!!!!!!

احسان جان کاش فقط مشکل دست نویس بودنش بود بعضی صفحاتش ک کلا برعکسه یعنی باید اون عظمت جزوره رو برعکس بگیری بخونی!!!!!!!!بعضی جاهاش ک سروته نداره!!مثلا از صفحه 70 پریده 120!!!!!!چی بگم!!!!!!!هیشکی بفکر مردم نیس همه بفکر خودشونن!!!!!!

SH!LA

New member
تا اونجا ک یادمه من کل بستشو گرفتم 1.200.000(باکتری ایمنی زیست زبان بیوشیمی)اصلنم نمیرزه!!!!!!!پولمو ریختم تو جوب آب!!!!!!!

احسان جان کاش فقط مشکل دست نویس بودنش بود بعضی صفحاتش ک کلا برعکسه یعنی باید اون عظمت جزوره رو برعکس بگیری بخونی!!!!!!!!بعضی جاهاش ک سروته نداره!!مثلا از صفحه 70 پریده 120!!!!!!چی بگم!!!!!!!هیشکی بفکر مردم نیس همه بفکر خودشونن!!!!!!

شمــا که میگفتــی جــزوه اش خوبـه!!!!

من که به شخصـه مشکل و بدی ای فعلاً ندیدم.

ولـی تا به شخصـه چیـزی نبینم نظری نمیـدم! این همـه افراد دیگــه و دوستــام با همین هـا قبـول شدن!

میگـم که هر کسی یـه جــوره!

من که به حرف کسی کار ندارم! به حرف بقیه باشـی باید هر روز رنگ عوض کنی!!

هر کسی با یه کتــاب و جــزوه یــاد میگیــره!

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
توی همین سایت یکی بهم یه کتـاب معرفی کرد و قسـم خورد که عالیــه!

بعد باز یکی دیگـه اومد تائید کرد که آره عالیــه! من خواندم و...!

منم فکر کردم راست میگن. چون توی اون درس ضعیف بودم؛ کتاب رو تهیه کـردم. ولــی... واقعــاً کتاب بیخودی شد!

از اون روز ایمـانـم به این بیشتــر شد که خودم باید ببینم با چی راحت تـرم... با کتــاب یــا جـزوه.

این موسســات هم همشون بـد نیستن که بخوام ازشون بـد بگـم ؛ اگه واقعــاً هم مشکلی داشته باشـه میگـم... ولـی خــدا رو شکــر من تا حالا جــزواتم مشکلی نداشتــه.

به حرف کسی گوش ندید. ببینید خودتون چطـور میخوایـد.

negin ka

New member
شمــا که میگفتــی جــزوه اش خوبـه!!!!

من که به شخصـه مشکل و بدی ای فعلاً ندیدم.

ولـی تا به شخصـه چیـزی نبینم نظری نمیـدم! این همـه افراد دیگــه و دوستــام با همین هـا قبـول شدن!

میگـم که هر کسی یـه جــوره!

من که به حرف کسی کار ندارم! به حرف بقیه باشـی باید هر روز رنگ عوض کنی!!

هر کسی با یه کتــاب و جــزوه یــاد میگیــره!

عزیزم من کی گفتم خوبه؟!!!!!!!اگه خوب بودن ک نمیگفتم بیاین نصف قیمت ببرینشون!!!!!!!
ضمنا بدگویی راجب اینجور مو سسات خیلی بهتره حداقل چند نفر دیگه مث من پولشونو نمیندازن دور!!!!!!!!
اگه اونا ی ذره بفکر ماها بودن انقد پول زبون بسته رو بخاطر ی مشت چرتوپرت از ما نمیگرفتن!!!!!!!
من اعلام میکنم در ی صورت بدرد میخورن اونم اینکه اول رفرنسو فول باشی بعد بری دنبال اونا چون همش نکتس سروتهشم مشخص نی!!!!تازه انقد مفصله ک میگن واسه دکترام بدردت میخوره!!!!!!

Immunity

Well-known member
عزیزم من کی گفتم خوبه؟!!!!!!!اگه خوب بودن ک نمیگفتم بیاین نصف قیمت ببرینشون!!!!!!!
ضمنا بدگویی راجب اینجور مو سسات خیلی بهتره حداقل چند نفر دیگه مث من پولشونو نمیندازن دور!!!!!!!!
اگه اونا ی ذره بفکر ماها بودن انقد پول زبون بسته رو بخاطر ی مشت چرتوپرت از ما نمیگرفتن!!!!!!!
من اعلام میکنم در ی صورت بدرد میخورن اونم اینکه اول رفرنسو فول باشی بعد بری دنبال اونا چون همش نکتس سروتهشم مشخص نی!!!!تازه انقد مفصله ک میگن واسه دکترام بدردت میخوره!!!!!!
نگین خانوم خونسردباش.....همه درساش اینجوریه؟؟من فقط ایمنیشو دیدم

negin ka

New member

من خونسردم که!!!!!!!!!
آره بابا تازه خودشون میگفتن ایمنیش از همه بهتره!!!!!!!بنظرم مشکل اصلیش اینه ک ویرایش نشدس!!!!!!

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member

توی پست های قبلی دیدم نوشتـه بودی خوبــه هــا!

نمیدونم... خُب هر کسی یه نظـری داره. چون من از خیلی هـا هم تعریفش رو شنیـدم.

من چون تا حالا با چشم خودم ندیدم، نمیتونم چیـزی بگـم. اینکـه به درد دکتــــرا هم میخوره که خیلـی خوبــه...

این موسســات هیچ کدوم نه آشنـای من هستن که بخوام تعریفی کنم و نـه چیزه دیگـه ای... فقط جـــزوه یه مـوسـســه ای که از اینجـا بهم معرفی شده بود رو با دوستـم تهیه کردیم که زیـاد کاربرد نداشت و فقط بدون بردن نـام از اون موسســه به دوستــان پیشنهـاد دادم که حواسشون رو جمع کنند. گاهی کسانی پیدا میشن که حس رقابت شون بیشتـر از رفاقت هست! و متاسفـم براشـون...!

از روی ایمنی اون زمان که تصمیم داشتـم؛ خواندم و من مشکلی ندیدم.

من بسته ی کامل نخریدم؛ چون بهم گفته بودن باکتــری ضعیفی داره! فقط ایمنی تهیه کردم.

دیگـه برای شمـا هم پیش اومــده... اگه واقعــاً استفـاده نمیکنی خودت یه قیمت بـذار... من یکی از دوستـان دانشگـاهم دنبـال این جـــزوات هست؛ ولی هزینه اش براش بالاست... نخواستی بده اونی که میخواد با قیمت کمتــر استفـاده کنـه و دعــات کنــه.

SH!LA

New member
در مورد میکـروب به نظـرم از روی کتـاب های چکیـده و خلاصه تر بخوانید؛ بهتــره باشــه. چون جــاوتــز و مورای و زینسـر که به شمـا پیشنهـاد میدن ما باید بخوانیم که درس اصلی ما هست و ضریبش هم بـالا!

من خودم ایمنی رو از روی ابوالعباس یــا وجگـانی نمیخوانم. چون حجم زیـادی داره و با ضریب 1 هست. فقط وقتــم رو هـدر میدم.

به نظـرم باید بیشترین تمـرکز هر کسی اول روی درس اصلی خودش باشه. بعدش درس های با ضریب بالاتــر و زبـان.

البتــه این نظـر شخصی من هست. هر کسی عقیده و نظـر خودش رو داره. به نظرم این روش دُرست تر میــاد.

ft_zoha

New member
سلام ابی جان من تازه واردم.تقریبا روزی چهارساعت میتونم برا ارشد وقت بذارم .مهر شرو میکنم برا نود و سه.زبانم خوبه اما یک ساله از درس فاصله گرفته ام.زیاد به راهنمایی نیاز دارم.کتابایی که دارم اینا هستن:چکیده ی ابوالعباس- ایمنی وجگانی-بیوشیمی هارپر و پاسالارمیکروب جاوتز-سلولیتقریبا ندارم یه چکیده دارم که ظاهرا مناسب نیست.زبان اسنشیال فورتافل و 504.و نمونه سوال ارشد ایمنی .خوب از کجا شرو کنم .لطفا دقیق راهنماییم کنین مدیونتونم.

NAZANIN***

New member
سلام ابی جان من تازه واردم.تقریبا روزی چهارساعت میتونم برا ارشد وقت بذارم .مهر شرو میکنم برا نود و سه.زبانم خوبه اما یک ساله از درس فاصله گرفته ام.زیاد به راهنمایی نیاز دارم.کتابایی که دارم اینا هستن:چکیده ی ابوالعباس- ایمنی وجگانی-بیوشیمی هارپر و پاسالارمیکروب جاوتز-سلولیتقریبا ندارم یه چکیده دارم که ظاهرا مناسب نیست.زبان اسنشیال فورتافل و 504.و نمونه سوال ارشد ایمنی .خوب از کجا شرو کنم .لطفا دقیق راهنماییم کنین مدیونتونم.
سلام دوست عزیز، اصلا نگران ساعات مطالعه نباش.منم مثل شما وقت زیادی ندارم اما اگه مطالعه مستمر و مفید باشه همینم کافیه. تا دوستان بیان و راهنمایی کنن، من نظرات خودمو میگم
منابعت خوبه البته فکر می کنم برای بیوشیمی، هارپر یکم زیاد باشه. در ضمن چکیده ابوالعباس اینجا به کارت نمیاد حتما کاملشو بخون.در مورد سلولی هم اگه این تاپیکو کامل مطالعه کنی دستت میاد چی باید بخونی. مثلا من میخوام خلاصه لودیش بخونم به علاوه مهدوی. در کل تمرکزت روی ایمنی، زبان و زیست بیشتر باشه.
موفق باشی دوستم:thumbsupsmileyanim:

senior

New member
سلام حرف bio درسته سعی کن که ابولعباس رو کامل بخونی بیوشیمی هم کتاب برای کنکور ج میده برای زیست هم مهدوی خیلی خوبه
موفق باشی

Immunity

Well-known member

سلام...میکروب جاوتزنخون..میکروب برای کنکورکافیه...زبان هم منابعت خوبه...ایمنی فقط عباس 2012...

victoria

New member
شما که اینجا با هم صحبت می کنین...
یکی منابعو بگه ! مگه چت رومه دوستان؟ :smiliess (8):
من منابعو که شنیدم ازتون میگم اگه اشتباهه ویرایش کنید
زیست مهدوی + خالصی
بیوشیمی ؟
ایمنی چکیده
باکتری برای کنکور
درسته ؟؟ راهنمایی کنید

waria

New member
شما که اینجا با هم صحبت می کنین...
یکی منابعو بگه ! مگه چت رومه دوستان؟ :smiliess (8):
من منابعو که شنیدم ازتون میگم اگه اشتباهه ویرایش کنید
زیست مهدوی + خالصی
بیوشیمی ؟
ایمنی چکیده
باکتری برای کنکور
درسته ؟؟ راهنمایی کنید
بیوشیمی:نجات شکوهی-برای کنکور-پاسالار-ضروریات بیوشیمی- ج.ز.و.ه ای ک کامل باشه-یا رفرنس بخونید.
باکتری:برای کنکور-پوران پژوهش و ...
ایمنی:(چکیده؟؟؟ایمنی درس اصلیه چکیده نمیشه خوند براش که...)ابوالعباس-4 استاد در کنارش میتونه کمک کننده باشه.متن خوبی داره.ولی ب تنهایی نه.
سلولی:مهدوی-خالصی-برای کنکور-لودیش
از بین این کتابا میتونید خودتون ببینید با کدوم کتاب راحتت ترید ک بخونید.بستگی ب پایتون هم داره.اما یکی ب تنهایی جواب گو فکر نمیکنم باشه.
ج.ز.و.ه هم خودتون باید ببینید.معمولا برای کسایی خوبه ک پایه قوی داشته باشن.مثلا یکی ک از درسای دانشگاش چیزی یادش نمیاد بره یهو برای بیوشیمی ج.ز.و.ه بخونه.چیزی متوجه نمیشه و بیشتر سردرگم میشه.
اگر هم هی از دیگران بپرسین هرکسی ی چیزی خونده بیشترگیج میشید.خودتون ی نگاهی ب کتابا بندازین.انتخاب کنید و بخونید.درکنارش تست هم فراموش نشه.
موفق باشید.
ب ن:این کتاب هایی ک من نام بردم همش نیست.کتاب های خوب دیگه ای هم هست.اگه کتابای خودتون غیر از این هست و فکر میکنید خوبه همون رو بخونید.

آخرین ویرایش:

marsa

New member
بیوشیمی:نجات شکوهی-برای کنکور-پاسالار-ضروریات بیوشیمی- ج.ز.و.ه ای ک کامل باشه-یا رفرنس بخونید.
باکتری:برای کنکور-پوران پژوهش و ...
ایمنی:(چکیده؟؟؟ایمنی درس اصلیه چکیده نمیشه خوند براش که...)ابوالعباس-4 استاد در کنارش میتونه کمک کننده باشه.متن خوبی داره.ولی ب تنهایی نه.
سلولی:مهدوی-خالصی-برای کنکور-لودیش
از بین این کتابا میتونید خودتون ببینید با کدوم کتاب راحتت ترید ک بخونید.بستگی ب پایتون هم داره.اما یکی ب تنهایی جواب گو فکر نمیکنم باشه.
ج.ز.و.ه هم خودتون باید ببینید.معمولا برای کسایی خوبه ک پایه قوی داشته باشن.مثلا یکی ک از درسای دانشگاش چیزی یادش نمیاد بره یهو برای بیوشیمی ج.ز.و.ه بخونه.چیزی متوجه نمیشه و بیشتر سردرگم میشه.
اگر هم هی از دیگران بپرسین هرکسی ی چیزی خونده بیشترگیج میشید.خودتون ی نگاهی ب کتابا بندازین.انتخاب کنید و بخونید.درکنارش تست هم فراموش نشه.
موفق باشید.
ب ن:این کتاب هایی ک من نام بردم همش نیست.کتاب های خوب دیگه ای هم هست.اگه کتابای خودتون غیر از این هست و فکر میکنید خوبه همون رو بخونید.
ببخشیدسانسورمیشه....خ.ل.ی.ل.ی. بهتره یا س.ن.ا.

golabatun

New member

واقعا بچه ها این مو.س.س.ات میخان از آرزوهای ما پول به جیب بزنن.به نظرمن که خیلی تحقیق کردم و دیدم که چقدر بدون ک.ل.ا.س رتبه عالی میارن اینه که به خودمون اطمینان داشته باشیم.ک.ن.ک.و.ر فقط یه امتحانه.نباید تمام عصابمونو بذاریم پاش(یکی نیس اینارو به خودم بگه
:wacsmiley:)

بالا