..:: منابع مطالعاتی کارشناسی ارشد ایمونولوژی پزشکی ::..

parisa90

New member
سلام
خوشحال میشم اگه بتونم کمکی کنم
من ایمونولوژی تبریز قبول شدم(ولی دوست داشتم تهران قبول میشدم :dadad4:)
درصدارو که هنوز نذاشتن وقتی اومد به روی چشم میذارم
ولی در مورد منابع
ایمنی ابوالعباسو خونده بودم با تست iqb
سلولی مولکولی مجد :زیاد راضی نبودم ازش
بیوشیمی لننینجرو خونده بودم: خیلی خوب خونده بودم این کتابو ولی به نظرم خیلی از سوالای امسال تو این نبود
میکروب: آموزگار واسه پوران پژوهش + های خودم
زبان: لزگی +رضازاده
باز اگه سواللی بود در خدمتم:ad54ad:

ببخشید در مورد میکروب نوشتتون فیلتر شده می شه جدا جدا بنویسید حروف را؟

نظرتون در مورد میکروب دکتر بهادر چیه؟

خیلی خیلی ممنون به خاطر راهنماییتون کاش بقیه بچه ها هم بیان و منابعشون رو بگند.

diyana.m

New member
ببخشید در مورد میکروب نوشتتون فیلتر شده می شه جدا جدا بنویسید حروف را؟

نظرتون در مورد میکروب دکتر بهادر چیه؟

خیلی خیلی ممنون به خاطر راهنماییتون کاش بقیه بچه ها هم بیان و منابعشون رو بگند.

ج ز وه های خودم + میکروب آموزگار به نظرم اگهفقط اموزگارو بخونین 50% به بالا میزنین من خودم درصدایی که واسه بهداشت حساب کردم 55% زده بودم
میکروب دکتر بهادر و من تا حالا نخوندم نمیدونم چه جوریه باید بپرسین شاید بهتر از آموزگار باشه
خواهش میکنم من خودمم این روزارو گذروندم خوشحال میشم کمکی کنم به بچه های کنکوری:riz304:

golabatun

New member
سلام به همه ایمنیا گل
تا اونجایی که من از بچه ها تحقیق کردم درمورد باکتری میگن آموزگار و بهادر
درمورد بیوشیمی هم میگن ضروریات دکتر محمدی و جعفرنژاد و برای کنکور نشر دیباج-خسروی
و برا ملکولی هم مهدزوی تعریفشو شنیدم با مریم خالصی
از دوستان تقاضا دارم راهنمایی کنن چون من میخام برم کتاب بخرم میخام واسه علومم بخونم
یه سوال دیگه آیا این کتابای بیو و ملکول که گفتم هر دوتا کنکور بهداشت و علوم ملکولی رو پوشش میده؟؟

Immunity

Well-known member
سلام به همه ایمنیا گل
تا اونجایی که من از بچه ها تحقیق کردم درمورد باکتری میگن آموزگار و بهادر
درمورد بیوشیمی هم میگن ضروریات دکتر محمدی و جعفرنژاد و برای کنکور نشر دیباج-خسروی
و برا ملکولی هم مهدزوی تعریفشو شنیدم با مریم خالصی
از دوستان تقاضا دارم راهنمایی کنن چون من میخام برم کتاب بخرم میخام واسه علومم بخونم
یه سوال دیگه آیا این کتابای بیو و ملکول که گفتم هر دوتا کنکور بهداشت و علوم ملکولی رو پوشش میده؟؟

سلام! اگه بیوشیمیت به نسبت خوب نیست بنظرم امیره نجات شکوهی بهتره..خوب که برات جاافتاد میتونی براحتی جعفرنژاد یا رضامحمدی یادبگیری

golabatun

New member
منم ج.ز.و.ش.و دیدم اصلا خوب نیست. برای زیست سلولی مولکولی فقط ج.ز.و.ه دکتر عبادی خوبه. برای بیوشیمی هم فقط دکتر احسانی خوبه.

دکتر عبادی رو پیدا نمیکنم:( شما از کجا گیر آوردین؟یا احسانی از کجاباید خرید؟

victoria

New member
دوستان کسیو میشناسین که ایمنی تهران یا ایران قبول شده باشه؟
یکی بیاد منابعشو بگه که رتبه کسب کرده باشه
اینجا که همه با شک و تردید راجب منابع دارن بحث میکنن
بیخودی دارین وقتتونو تلف می کنین
راستی ایمنی قبولیش خیلی سخته؟؟

avenger.1992

New member
دوستان کسیو میشناسین که ایمنی تهران یا ایران قبول شده باشه؟
یکی بیاد منابعشو بگه که رتبه کسب کرده باشه
اینجا که همه با شک و تردید راجب منابع دارن بحث میکنن
بیخودی دارین وقتتونو تلف می کنین
راستی ایمنی قبولیش خیلی سخته؟؟
دست از شک و تردید بردارید هرکتابی رو مسلط بشید نتیجه میگیرید

eeeeeeehsan

New member
دست از شک و تردید بردارید هرکتابی رو مسلط بشید نتیجه میگیرید

داداش ج*ز*و*ه های سنا چی؟ اونا بدرد می خوره؟ یا 300 تومن پول حروم کردنه؟؟
من به شخصه زبانم خوبه بیشتر میخوام لغت بخونم، ولی لزگی رو هم شاید بخونم، ولی مابقی دروس رو اگه خیلی بلد باشم 5 درصد، بیشتر سرم تو کار بوده درس نخوندم الآن هیچی یادم نیست صفرم!

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member

داداش ج*ز*و*ه های سنا چی؟ اونا بدرد می خوره؟ یا 300 تومن پول حروم کردنه؟؟
من به شخصه زبانم خوبه بیشتر میخوام لغت بخونم، ولی لزگی رو هم شاید بخونم، ولی مابقی دروس رو اگه خیلی بلد باشم 5 درصد، بیشتر سرم تو کار بوده درس نخوندم الآن هیچی یادم نیست صفرم!
من الان این جزورو خریدم...بنظرمن اینکارونکن...کتاب بخونی بهتره...ولی ازموناشو شرکت کن

negin ka

New member
بچه ها جز وه نخرید بدرد نمیخوره اگه میخوای بیاین جز وه های منو نصف قیمت ببرید ولی بعدا پشیمون نشیدا!!!!ک اونوخت:New (6):

Immunity

Well-known member

مرسی
میشه دلیلتو بگی؟ مشابه کتابه یا اصلاً خوب نیست؟!

به دلایل مختلف... کامل نیستن...توبهترین حالت اگه بگیم ا ازکتاب منشاگرفته که اکثرا همینطوره مولفها میان فقط تکه ای از متن کتابو میارن که ادم سردرگم میشه ...خوب میخونی ولی بازم درست نمیتونی تست بزنی که ممکنه از درس زده بشی...من نمیخام بگم اصن خوب نیس ولی اولویت با منبع خوبه اون کتابی که همه تاییدش میکنن

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
سـلام دوستـان

می بخشید؛ در بحث وارد میشم...

هیچ وقت حرف یکی از بهترین استـادهام رو فراموش نمیکنم که " هر جــزوه ای رو نباید خرید و نمیشه گفت همه ی جــزوه ها خوب و کامل نیستند "، چون در بعضی از جــزوات فردی که اون رو تهیه کرده به جای اینکـه ما وقت بگذارید و مطالب رو دسته بندی کنید و از چند تا کتاب یک مبحث رو بخوانیم، نویسنده این کار رو کـرده! من خودم زمان کنکور از جــزوات مکاتبه ای استفاده کردم و نتیجه اش رو دیدم. در رشته ی مورد علاقه ام و دانشگـاهی عالی قبول شدم. مهم انتخاب دُرست هست.

الان به جــزوه های دوران کارشناسی ام خیلی اعتقاد دارم و برای برخی از درس ها از روی همون ها در کنار یک کتاب دیگه و کتاب تست میخوانم.

eeeeeeehsan

New member
به دلایل مختلف... کامل نیستن...توبهترین حالت اگه بگیم ا ازکتاب منشاگرفته که اکثرا همینطوره مولفها میان فقط تکه ای از متن کتابو میارن که ادم سردرگم میشه ...خوب میخونی ولی بازم درست نمیتونی تست بزنی که ممکنه از درس زده بشی...من نمیخام بگم اصن خوب نیس ولی اولویت با منبع خوبه اون کتابی که همه تاییدش میکنن
مرسی داداش دمت گرم، کمک بزرگی بهم کردی. در مورد کتاب و ج*ز*و*ه ی د*ک*ت*ر*خ*ل*ی*ل*ی هم اگه اطلاعی داری بگو، ممنون. (چرا بعضی کلمات رو من نمی تونم تایپ کنم، فیلتر میشه!!؟! :33:)
سـلام دوستـان

می بخشید؛ در بحث وارد میشم...

هیچ وقت حرف یکی از بهترین استـادهام رو فراموش نمیکنم که " هر جــزوه ای رو نباید خرید و نمیشه گفت همه ی جــزوه ها خوب و کامل نیستند "، چون در بعضی از جــزوات فردی که اون رو تهیه کرده به جای اینکـه ما وقت بگذارید و مطالب رو دسته بندی کنید و از چند تا کتاب یک مبحث رو بخوانیم، نویسنده این کار رو کـرده! من خودم زمان کنکور از جــزوات مکاتبه ای استفاده کردم و نتیجه اش رو دیدم. در رشته ی مورد علاقه ام و دانشگـاهی عالی قبول شدم. مهم انتخاب دُرست هست.

الان به جــزوه های دوران کارشناسی ام خیلی اعتقاد دارم و برای برخی از درس ها از روی همون ها در کنار یک کتاب دیگه و کتاب تست میخوانم.

مرسی، ولی شما ج*ز*و*ه ی مد نظر خودتون و داری میگی، من منظورم جزوات سنا بود. من خودمم به خیلی از استادام به ج*ز*و*ه هاشون ایمان دارم، چون اکثریت گردآوری و تالیفه و شاید برخی از کتاب هم بهتر و کامل تر باشه، ولی در مورد سنا اکثریت میگن نخرید کتاب بخونید!!

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
مرسی داداش دمت گرم، کمک بزرگی بهم کردی. در مورد کتاب و ج*ز*و*ه ی د*ک*ت*ر*خ*ل*ی*ل*ی هم اگه اطلاعی داری بگو، ممنون. (چرا بعضی کلمات من فیلتر میشه!!؟! :33:)

من خودم اول میخواستـم رشته ی ایمنی شناسی شرکت کنم.

سه جلـد جـــزوه ی دکتــر خلیلــی رو هم خـریدم. هر چند حجم جــزوه ها زیـاد هست ولی خوبیــه که داره اینکـه از پایه شروع شده و برای دوران ارشد و دکتــرا هم قابل استفـاده هست.

از مشـاوره هاشون هنوز استفاده میکنم. چون به نظرم شخصی مثل ایشون که از علوم آزمایشگاهی تونستند به رتبه 1 دکتــرای ایمنی برسند آدم موفق و با تجربه ای هستنـد.

Immunity

Well-known member

من خودم اول میخواستـم رشته ی ایمنی شناسی شرکت کنم.

سه جلـد جـــزوه ی دکتــر خلیلــی رو هم خـریدم. هر چند حجم جــزوه ها زیـاد هست ولی خوبیــه که داره اینکـه از پایه شروع شده و برای دوران ارشد و دکتــرا هم قابل استفـاده هست.

از مشـاوره هاشون هنوز استفاده میکنم. چون به نظرم شخصی مثل ایشون که از علوم آزمایشگاهی تونستند به رتبه 1 دکتــرای ایمنی برسند آدم موفق و با تجربه ای هستنـد.

حق با شیلا خانومه...من ساختمان گروه رفتم ج ز وه هاشون رو هم دیدم خیلی حجیمه...من فکرکنم بدردکسی بخوره که تازه ازترم4میخاد شروع کنه..اخه فقط یه دورخوندن اونافک کنم 1سال بکشه..درمورد دکتر بایدبگم مردفوق العاده ای هستن مخصوصا مشاورهای شخصی ایشون خیلی کمک کنندس

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
فیلترشدن کلمات ترفند دوستانه!!!!!تابقول خودشون تبلیغی برای شخص یاگروه خاصی صورت نگیره!!!!

parsa90

New member
بچه ها چرا توانایی های خودتونو دست کم میگیرید و همش به فکر تهیه از این ور اون ور هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خودتون و خوندنتون اعتماد کنید و مطمئن باشید نتیجه میگیرید
بهترین کار اینه کتاب رفرنس رو بخونید و فقط هم یه کتاب رو بخونید خودتونو توی مطالب و کتاب های مختلف سردر گم نکنید کنکور فقط تکراره

بالا