معرفی سایتها و وبلاگهای مرتبط با تغذیه

mehrshad.namdar

New member
سامانه جامع باز اموزی
دوستانی که رشته تغذیه دارند و یا هر گرایشی از رشته های پزشکی برای گرفتن امتیاز بازاموزی باید تو این سایت ثبت نام کنند.
بچه هایی که از سایر رشته ها وارد رشته تغذیه میشن توصیه می کنم به محض قبولی تو ارشد انشا الله حتما تو این سایت ثبت نام کنند و هر سال 25 امتیاز باز اموزی رو بگیرند . هم برای مطب خوبه هم برای دکترا...
سـامـانه جـامع آمـوزش مـداوم مرکز آموزش مداوم کـل کشــور

mahsaa

New member
سامانه جامع باز اموزی
دوستانی که رشته تغذیه دارند و یا هر گرایشی از رشته های پزشکی برای گرفتن امتیاز بازاموزی باید تو این سایت ثبت نام کنند.
بچه هایی که از سایر رشته ها وارد رشته تغذیه میشن توصیه می کنم به محض قبولی تو ارشد انشا الله حتما تو این سایت ثبت نام کنند و هر سال 25 امتیاز باز اموزی رو بگیرند . هم برای مطب خوبه هم برای دکترا...

آقا مهرشاد ما که ارشد با بیس تغذیه هستیم باز هم باید این امتیازارو بگیریم یا اینکه فک کنم دیگ لازم نباشه ، درسته ؟!

narges.a

New member
سامانه جامع باز اموزی
من که دانشجوی ارشد با بیس تغذیه هستم هم باید ثبت نام کنم؟در قسمت ثبت نام تاریخ اخرین مدرک تحصیلی رو میخواد.من که در حال تحصیل هستم باید چی پر کنم.؟با تشکر

mehrshad.namdar

New member
برای دوستانی که بیس تغذیه داشتن من پیگیر شدم گفتن برای تمدید پروانه مطب نیازه امتیاز های بازاموزی سالانه رو کسب کرده باشیم. البته این خبر از منبع موثق نبوده و من فقط گفته ها رو بیان کردم. برای اطمینان باید از منبع معتبر سوال کنیم.ولی فکر می کنم اگه الان پیگیر باشیم خیلی بهتره که بعدا خدایی نکرده دچار مشکل نشیم.
برای بچه هایی که بیس غیر تغذیه داشتن نیازه که 25 امتیاز باز اموزی رو بگیرن.

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member
آقا مهرشاد ما که ارشد با بیس تغذیه هستیم باز هم باید این امتیازارو بگیریم یا اینکه فک کنم دیگ لازم نباشه ، درسته ؟!

مجموعه قوانین و مقررات مربوط به آموزش مداوم
الف: مشمولين قانون

1_ مشمولين قانون مطابق با ماده يك قانون و تبصره 3 و 4 آن ، در پنجسال اول (75- 1370 ) عبارتند از پزشك ، دندانپزشك ، دكتر داروساز ، دكتراي حرفه اي و متخصصان علوم آزمايشگاهي تشخيص طبي و دكتراي علوم بهداشتي .

در پنجسال دوم ( 80 – 1375 ) كليه شاغلان حرف وابسته پزشكي ( نظير پرستار ، ماما ، فيزيوتراپ و … ) نيز موظف به شركت در دوره هاي خاص آموزش مداوم هستند.

2- زمان مشموليت نسبت به قانون آموزش مداوم به استناد مصوبه جلسه هفتم شورايعالي آموزش مداوم از تاريخ فارغ التحصيلي مي باشد.
.
.
.

د : صدور يا تمديد پروانه اشتغال
1- مشمولين قانون در زمان صدور اجازه فعاليت در رشته هاي گروه پزشكي و حرف وابسته اعم از پروانه مطب دائم ، موقت و يا پروانه تاسيس و مسئول فني از زمان فارغ التحصيلي تا آن تاريخ موظف به ارائه گواهي شركت در برنامه هاي آموزش مداوم مطابق ضوابط مي باشند و پس از آن ، نيز پروانه اشتغال اشخاص ياد شده مطابق ضوابط مي بايستي تمديد گردد.

2- كليه مشمولين قانون در زمان صدور اجازه فعاليت در رشته هاي گروه پزشكي و حرف وابسته مانند پروانه تاسيس مطب ، پلي كلينيك ، بيمارستان ، آزمايشگاه ، راديولوژي ، داروخانه و دفتر كار … موظف به ارائه گواهي شركت در برنامه هاي آموزش مداوم جامعه پزشكي كشور تا آن تاريخ ( گواهي مقدماتي ) ، بازاء هر سال 25 امتياز پس از فراغت از تحصيل مي باشند . بديهي است جهت تمديد پروانه هاي فوق الذكر در پايان دوره هاي پنجساله آموزش مداوم مي بايست اصل گواهيهاي ارائه شده اين افراد به آنان بازگردانده شود تا جهت صدور گواهي نهائي اقدام نمايند و تمديد پروانه ايشان بلامانع گردد.

3- كليه دارندگان پروانه هاي مطب ، موسسات پزشكي و داروخانه ها و مسئولين فني آنها كه فارغ التحصيل سال 70 و ماقبل آن بوده اند مي بايستي مجموع امتيازاتشان مبني بر كسب 25 امتياز سالانه را در ارديبهشت ماه 1375 جهت تمديد پروانه ارائه مي نمودند كه اين مهلت دو دوره نيز تمديد گرديد.( اين گروه از مشمولين قانون در تاريخ 1/4/80 نيزمي بايست مجموع امتيازاتشان را طبق ضوابط ارائه نمايند.)

mehrshad.namdar

New member

امروز رفتم نظام پرشکی از صدور پرونده سوال کردم گفتند 5 سال اول نیاز به امتیاز بازاموزی نیست و پروانه صادر میشه. برای 5 سال دوم نیاز به امتیاز بازاموزی هست. هم برای بچه هایی با بیس تغذیه هم غیر تغذیه

mahsaa

New member
امروز رفتم نظام پرشکی از صدور پرونده سوال کردم گفتند 5 سال اول نیاز به امتیاز بازاموزی نیست و پروانه صادر میشه. برای 5 سال دوم نیاز به امتیاز بازاموزی هست. هم برای بچه هایی با بیس تغذیه هم غیر تغذیه

خیلی ممنون آقا مهرشاد خیالمون راحت شد

بالا