مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی )) 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
oooookh عزیز سلام
می دونی من که بهتون حسودیم میشه آخه من زیست خوندم و هیچ وقت نمی فهمم طرح چیه ولی کاشکی می فهمیدم:13::sad:
امیدوارم که موفق باشی هم توی طرحت و هم توی آزمون ارشد امسال
من فارغ التحصیل شدم اما وقت زیادی برای خوندن ندارم با اینکه سر کار هم نمی روم
می پرسی پس چرا نمی تونم بخونم به خاطر اینکه یا کار خونه را باید انجام بدم یا مهمون داریم واقعا از این همه رفت و امد خسته شدم اگه درس بخونم از ساعت 10 شبه تا 2 بامداد
ooooookh عزیز فکر کنم این بار تو باید دل داریم بدم!:21:
وای حس افسردگی گرفتم:14:[/COLOR]

oooookh

New member
oooookh عزیز سلام
می دونی من که بهتون حسودیم میشه آخه من زیست خوندم و هیچ وقت نمی فهمم طرح چیه ولی کاشکی می فهمیدم:13::sad:
امیدوارم که موفق باشی هم توی طرحت و هم توی آزمون ارشد امسال
من فارغ التحصیل شدم اما وقت زیادی برای خوندن ندارم با اینکه سر کار هم نمی روم
می پرسی پس چرا نمی تونم بخونم به خاطر اینکه یا کار خونه را باید انجام بدم یا مهمون داریم واقعا از این همه رفت و امد خسته شدم اگه درس بخونم از ساعت 10 شبه تا 2 بامداد
ooooookh عزیز فکر کنم این بار تو باید دل داریم بدم!:21:
وای حس افسردگی گرفتم:14:[/COLOR]

سلام عزیزم...آفرین به تو ...بازم با این شرایط درست رو میخونی ...من که انقدر واسه درس نخوندن بهونه دارم ک نگو...جالب اینجاس خودمم میدونم بهونه ست ها...ولی بازم دست بر نمیدارم...من از 7 و نیم صبح تا 7 بعدازظهر سر کارم...البته بخشی ازش انتخاب خودم بود (واسه اینکه بعد طرحم بیکار نمونم یه جای دیگه هم کار می کنم)... میرم خونه 9 شب می گیرم میخوابم تا خود6...بعضی وقتا اگه زود بیدار شم درس هم می خونم...به علاوه جمعه ها...
نمی دونم چطوری دلداریت بدم چون خودم به یک تلنگر اساسی نیاز دارم...ولی یه نصیحت خواهرانه:من به بهونه آوردن واسه درس نخوندن عادت کردم...هیچوقت نزار کسی یا چیزی مانع درس خوندنت بشه و مطمئن باش بزرگترین مانع خودتی...گرفتی ک چی گفتم!!!!(یکی نیست بگه خودتو چرا با لالایی هات نمی خوابونی؟؟؟؟)

تردیدها به ما خیانت می کنند تا به آنچه لیاقتش را داریم نرسیم(فک کنم شکسپیر)(ربطی هم نداره)

biology89

New member
سلام بچه ها!من تازه میخوام شرو کنم برا ارشد هماتو.میشه منابعی که لازمه برا این رشته خونده بشه و خودتون میخونید رو به منم بگید:riz304:

biology89

New member
برای ایمنی ابوالعباس بهتره یا 4استاد؟

- - - Updated - - -

برا هنری چه مترجمی بهتره؟

[COLOR="#800080"]
سلام بچه ها!من تازه میخوام شرو کنم برا ارشد هماتو.میشه منابعی که لازمه برا این رشته خونده بشه و خودتون میخونید رو به منم بگید:riz304:

بیولوژی عزیز این راهنمایی منه ولی ممکنه درست نباشه
برای هماتو اگه بتونی دیوید سون را کامل و با درک مفهوم هاش بخونی به نظر من دیگه نیازی به کتاب های دیگه نیست فقط برای بخش گروه های خونی کتاب سالی رادمن خیلی راحت تر از دیوید گفته (البته من کتاب گل افشان را ندارم و نظر دقیقی نمی تونم بگم)
برای ایمنی اگه هیچ سر رشته ای از ایمنی نداری بهتره 4 استاد را بخونی چون خیلی روان تر و بهتر از ابوالعباس گفته ( با اینکه ابوالعباس هم جالبه اما برای شروع سخته)
برای زبان چون وقت کمه به نظر از اول برو سر لزگی از همین سایت هم می تونی فایل ترجمه شده لزگی و فایل لغات لزگی را دانلود کنی
برای بیوشیمی کتاب نجات شکوهی بهتره (خلاصه تر از بقیه است و وقتت را زیاد نمی گیره)
برای زیست سلولی هم مهدوی خوبه
کتاب تست هماتو و ایمنی را بگیر بهت کمک می کنه که دستت بیاد چه جوری باید درس بخونی
این را هم بدونم اولش کند پیش می ری ولی بعد برات راحت تر میشه
باز هم تاکید می کنم این نظر منه و ممکنه درست نباشد(سعی کن کتاب های زیاد نگیر همه ی منابع یکیه و با گرفتن چند منبع هم به خودت استرس وارد می کنی و هم وقت نمی کنی که بخونی)
[/COLOR]

سلام عزیزم...آفرین به تو ...بازم با این شرایط درست رو میخونی ...من که انقدر واسه درس نخوندن بهونه دارم ک نگو...جالب اینجاس خودمم میدونم بهونه ست ها...ولی بازم دست بر نمیدارم...من از 7 و نیم صبح تا 7 بعدازظهر سر کارم...البته بخشی ازش انتخاب خودم بود (واسه اینکه بعد طرحم بیکار نمونم یه جای دیگه هم کار می کنم)... میرم خونه 9 شب می گیرم میخوابم تا خود6...بعضی وقتا اگه زود بیدار شم درس هم می خونم...به علاوه جمعه ها...
نمی دونم چطوری دلداریت بدم چون خودم به یک تلنگر اساسی نیاز دارم...ولی یه نصیحت خواهرانه:من به بهونه آوردن واسه درس نخوندن عادت کردم...هیچوقت نزار کسی یا چیزی مانع درس خوندنت بشه و مطمئن باش بزرگترین مانع خودتی...گرفتی ک چی گفتم!!!!(یکی نیست بگه خودتو چرا با لالایی هات نمی خوابونی؟؟؟؟)

تردیدها به ما خیانت می کنند تا به آنچه لیاقتش را داریم نرسیم(فک کنم شکسپیر)(ربطی هم نداره)
مرسی عزیزم شاید باورت نشه اما امشب می خواستم به بهانه خواب درس نخونم اما با خوندن متن تو الان می خوام برم درس بخونم سپاس گلم

biology89

New member
[COLOR="#800080"]
بیولوژی عزیز این راهنمایی منه ولی ممکنه درست نباشه
برای هماتو اگه بتونی دیوید سون را کامل و با درک مفهوم هاش بخونی به نظر من دیگه نیازی به کتاب های دیگه نیست فقط برای بخش گروه های خونی کتاب سالی رادمن خیلی راحت تر از دیوید گفته (البته من کتاب گل افشان را ندارم و نظر دقیقی نمی تونم بگم)
برای ایمنی اگه هیچ سر رشته ای از ایمنی نداری بهتره 4 استاد را بخونی چون خیلی روان تر و بهتر از ابوالعباس گفته ( با اینکه ابوالعباس هم جالبه اما برای شروع سخته)
برای زبان چون وقت کمه به نظر از اول برو سر لزگی از همین سایت هم می تونی فایل ترجمه شده لزگی و فایل لغات لزگی را دانلود کنی
برای بیوشیمی کتاب نجات شکوهی بهتره (خلاصه تر از بقیه است و وقتت را زیاد نمی گیره)
برای زیست سلولی هم مهدوی خوبه
کتاب تست هماتو و ایمنی را بگیر بهت کمک می کنه که دستت بیاد چه جوری باید درس بخونی
این را هم بدونم اولش کند پیش می ری ولی بعد برات راحت تر میشه
باز هم تاکید می کنم این نظر منه و ممکنه درست نباشد(سعی کن کتاب های زیاد نگیر همه ی منابع یکیه و با گرفتن چند منبع هم به خودت استرس وارد می کنی و هم وقت نمی کنی که بخونی)
[/COLOR]
من برا زیست سلولی و بیوشیمی مشکلی ندارم چون رشتم بیوتکنولوژی بوده 8واحد بیوشیمی،8واحدم سلولی ملکولی پاس کردم،ایمنیم 2واحد نظری1واحد عملی پاس کردم و یه چیزایی دستم اومدهفزبانم که باید برا هر رشته ای خوند فقط از هماتو میترسم
ممنون از راهنماییت دوست عزیزم

اوج

New member
:عزیزم بهتره از اینترنت لغاتی را که بلد نیستی پیدا کنی خیلی سریعترهahi5slcgm04mi8jqqk

:ahi5slcgm04mi8jqqkl
سلام بچه های هماتو خوبین؟؟؟؟بچه ها خسته نباشین ...
شرمندم ی سوال دارم اگه ج داداین ممنون می شم ..
ساختار ترومبوبلاستین چیه؟؟؟تو کدوم کتاب می تونم پیداش کنم ؟؟؟

اوج

New member
سلام بچه های هماتو .امیدوارم همگی شما موفق باشید . من از چند ماه می خوام شروع کنم .اما شل کن سفت کن داشته. :smiliess (12): اما می خئام اگه بشه از شماها انرژی بگیرم بخونم:riz304:

Z0HRE

New member
سلام بچه های هماتو .امیدوارم همگی شما موفق باشید . من از چند ماه می خوام شروع کنم .اما شل کن سفت کن داشته. :smiliess (12): اما می خئام اگه بشه از شماها انرژی بگیرم بخونم:riz304:

سلام خوش اومدی.

موفق باشی.:bunnyearsmiley:

oooookh

New member
گزارش:دیشب مقداری ایمنی (فصل ایمنی در برابر میکروبها)

سلام به همه ی دوستان
من هماتولوژی اختلالات میلودسپلاستیک/میلوپرولیفراتیو هستم
زبان هنوز مهارت 7 ام:sad:
ایمنی در حال دوره کردن بخش های خونده شده ام
زیست و بیوشیمی هم ای می خونم:whistle:

mohadese

New member
سلام عزیزان

درمورد طرح و کنکور ارشد از ی مشاور سوال کردم بهم گفت شما که 92فارغ التحصیل شدی می تونی یا امسال ارشد شرکت کنی یا سال دیگه که میشه وسط طرحت اما از دوستام شنیدم که فقط امسال می تونم شرکت کنم که قبل از پایان یک سال فارغ التحصیلیمه!برام عجیب شده!کسی می دونه؟!

mw.ashel

New member
00412336238495900663.jpg

biology89

New member
برا هنری چه مترجمی بهتره؟[/QUOTE]

کسی یه مترجم خوب را هنری معرفی نمیکنه؟!!!!!:sadsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا