مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kolouche

New member
آره شقایق جان... همه چی بستگی ب خودت و برنامه ریزیت داره..... کارآموزی داری کلا همه رو؟

bikas

New member
سلام دوباره و ممنون از پاسختون
منظور از گرایش ایمونوفارماکلوژی و سایکوایمونولوژی و ... است ؟و این درسته که میگن دانشجو باید تو همون ترم اول موضوع پایان نامشو با استاد برداره ؟

من به عنوان ننه بزرگ این خاندان از دوستان خاهش میکنم هرکی میتونه بره شرکت کنه نوه ام آقاوسام اونجا احساس غریبی نکنه...من که پاهام دردمیکنه...
وسام هم قول میده تو پذیرایی ازتون پارتی بازی کنه...مگه نه؟!

خداخیرت بده اعتماد بسقفم یکم افت کرده بود الان که گفتی یادم اومد تهران منتظربچه ها هسیم!!!!
بچه ها نمایشگاه سال بعد اومدین تهران درخدمت هسیم!!!
محمدو وسام آقایون روتو خابگاه ساپورت کنن
منم خانومارو...
البته...اول آبجی مارلیک عزیزمممممم رو...

ببینید ننه ی ما فقط به فکر غذا و اسکان و پارتی بازی و خورد و خوراک هست
حال کردید:ad54ad:

سلام دوباره و ممنون از پاسختون
منظور از گرایش ایمونوفارماکلوژی و سایکوایمونولوژی و ... است ؟و این درسته که میگن دانشجو باید تو همون ترم اول موضوع پایان نامشو با استاد برداره ؟

دوست عزیز موضوع پایان نامه رو نمیدونم
اما درمورد گرایش هایی که فرمودید من فکر میکنم ای نها فیلد هایی هستن که شما در دوره ی ارشد و دکترا میتونید برای تزتون انتخاب کنید و سعی میکنید تا آخر در این فیلد ها کار پژوهشی و تحقیقاتی خودتون رو ادامه بدید
چون یکی از اساتید روانشناسی رو میشناسم که تز دکتراش سایکونوروایمونولوژی بوده و حتی دکتر وجگانی، در تزشون همکاری داشتند،
الان بعد از ده سال، تمام کارها و تالیفات ایشون در زمینه سایکونوروایمونولوژی هست که در واقع پایه ی آن، موضوع تز ایشون در همون دوره دکتری بود

اما اینکه متخصص در این زمینه و رشته خاصی در این زمینه باشه رو فکر نکنم...
دلیلشم براتون پ خ کردم

آخرین ویرایش:

f.kh

New member
دوست عزیز موضوع پایان نامه رو نمیدونم
اما درمورد گرایش هایی که فرمودید من فکر میکنم ای نها فیلد هایی هستن که شما در دوره ی ارشد و دکترا میتونید برای تزتون انتخاب کنید و سعی میکنید تا آخر در این فیلد ها کار پژوهشی و تحقیقاتی خودتون رو ادامه بدید
چون یکی از اساتید روانشناسی رو میشناسم که تز دکتراش سایکونوروایمونولوژی بوده و حتی دکتر وجگانی، در تزشون همکاری داشتند،
الان بعد از ده سال، تمام کارها و تالیفات ایشون در زمینه سایکونوروایمونولوژی هست که در واقع پایه ی آن، موضوع تز ایشون در همون دوره دکتری بود

اما اینکه متخصص در این زمینه و رشته خاصی در این زمینه باشه رو فکر نکنم...
دلیلشم براتون پ خ کردم

چه جالب :)

eeeeeeehsan

New member
zendegi-sher-no-Blue-Eyes1.jpg

kolouche

New member
ای بابااااااا.... من الان دیدم..... این شیراز و شهید بهشتی چرا خوابگاه ندارن لعنتیا.......:p7977cujr38iyymsu8::13:

golabatun

New member
حــالا صبـر کن فردا صداش درمیاد نفر اول کنکور گلابتـون با آواتاری از ببعی!! :whistle:

ای بابا برادر من
چرا با رویاهای بچه ها بازی میکنی؟؟خخخخ
حداقل ما آواتاری داریم بحث برانگیز باشه
واسه شاذی دل بچه ها گذاشتم

eeeeeeehsan

New member
ای بابا برادر من
چرا با رویاهای بچه ها بازی میکنی؟؟خخخخ
حداقل ما آواتاری داریم بحث برانگیز باشه
واسه شاذی دل بچه ها گذاشتم

نه خوبه شوخی می کنم.

ولی اگه میخوای آواتار بحث برانگیز بذاری عکس اون دختر سیگاریه رو بذار، ندیدی تا سه روز سرش دعـوا بود!!! :25r30wi:

kolouche

New member
عب نداره، این خودش انگیـزه میشه بشینی بخونی واسه دانشگاه تهران. ولی شهرهای بزرگ معمولاً باید خوابگاه داشته باشن، جای تعجبه میگی خوابگاه ندارن!!

آره واقعا انگیزه شد....:shocked:
بچه ها شمام ی نگا بندازین لطفا.... شاید من اشتباه کرده باشم ان شا الله.... :(40):

این دو روزه میام انجمن احساس غربت میکنم
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
بعضیا عین Antigen Sequestered میمونن
وقتی بیان من احساس .... میکنم
آسمون و مارلیک و بچه های خوبمون این چند روزه نیستن....

kolouche

New member
این دو روزه میام انجمن احساس غربت میکنم
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
بعضیا عین Antigen Sequestered میمونن
وقتی بیان من احساس .... میکنم
آسمون و مارلیک و بچه های خوبمون این چند روزه نیستن....

بلـــــــــــــــه بلـــــــــــــــه؟؟؟؟:New (6):
الان بگو من جز کدوم گروهم...؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا