مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

f70i

New member
سلام به همگی دوستان از غیبت هام عذر خواهی میکنم آسمون عزیز میشه تحلیلتو در مورد درسای دیگه هم بکنی آخه من وقت نکردم زیاد تست بزنم تا بتونم زیاد تحلیل کنم کجا ها بیشتد مد نظر طراحای سوالاست واسه سلولی و میکروب خیلی ممنون میشم
راستی میشه زمان انتخاب شهر که شد به منم خبر بدین میترسم یه موقع باخبر نشم

آسمون

New member

من به عنوان ننه بزرگ این خاندان از دوستان خاهش میکنم هرکی میتونه بره شرکت کنه نوه ام آقاوسام اونجا احساس غریبی نکنه...من که پاهام دردمیکنه...
وسام هم قول میده توپذیرایی ازتون پارتی بازی کنه...مگه نه؟!

من به عنوان ننه بزرگ این خاندان از دوستان خاهش میکنم هرکی میتونه بره شرکت کنه نوه ام آقاوسام اونجا احساس غریبی نکنه...من که پاهام دردمیکنه...
وسام هم قول میده توپذیرایی ازتون پارتی بازی کنه...مگه نه؟!

بله انشالله هر کدوم از بچه ها بیاد اونجا من در خدمتشم
البته خودمم مهمونم اونجا هااا:a2d3:
شاهرود هم یادتون نره بچه ها
پانزدهمين كنگره سالانه دانشجويان علوم پزشكي كشور

waria

New member
سلام به بچه های گل ایمنی.ی خسته نباشید و خدا قوت ب همتون.ایشالا که دیگه توپ خوندید و دارین خوب مرور میکنین دیگه:thumbsupsmileyanim:
بچه ها ی سوال.برا فصل تکنیک های ازمایشگاهی شما چیکار میکنید؟؟نگین پاکزاد.چون خیلی سوالا رو پوشش نمیده....
مممنون میشم راهنمایی کنین.:dadad4:

f70i

New member
من هر چی تو سایت کنگره گشتم هزینه ثبت نام ندیدم کسی میدونه چنده آخه باید یه معیاری دستمون باشه تا عضو سایت شیم وبعد اگه خدا بخواد بریم :smiliess (11):
اگه در مورد جواب سوالم در مورد 50 درصد زدن سلولی و میکروب کسی اطلاعاتی داره زودتر کمکم کنه چیزی نمونده تا کنکور نمیخوام فضا رو متشنج کنم فقط اینو به خاطر وضیت خودم گفتم

Immunity

Well-known member
راسی بچه ها من اگه ج سوالارو نمیدم بخاطر نتم هسش که داغونه...هرکدوم یادم باشه ج میذم
انشالله منم این هفته میترکونم...
آقا محمد اون اعتماد بنفس درمانی روخوب اومدی...باهات صددرصدموافقم من که امسال همه جارومیزنم خداکنه همدانم اضافه بشه...

اره بخدا.......منم همه شهرارو میزنم...دیگه حوصله پشت کنکور موندنو ندارم بهیچ وجه

آسمون

New member
آقا نخندینا اومدم مث همیشه توانجمن فک کردم خونمون رواشتبا اومدم صفحه روبستم!دوباره بازش کردم!چقد نچسبه این مدلی...

آسمون

New member
واریا جان صفا آوردی محفل مارو نورانی کردی!
آقایون یه گوسفند زمین بزنین بابا...
عزیزم من خودم جذوه دارم اما پیشنهاد دوسم حفظ تست بود درکنارپاکزادو و جذوه دوره کارشناسی...منبع خاصی که پوشش کامل بده بجز جذوه خل یلی نمیشناسم

- - - Updated - - -

واریا جان صفا آوردی محفل مارو نورانی کردی!
آقایون یه گوسفند زمین بزنین بابا...
عزیزم من خودم جذوه دارم اما پیشنهاد دوسم حفظ تست بود درکنارپاکزادو و جذوه دوره کارشناسی...منبع خاصی که پوشش کامل بده بجز جذوه خل یلی نمیشناسم

eeeeeeehsan

New member

خـدا بیامرزدش، من وقتی تو فیس بوک خبـر مرگش رو دیدم تا 2 ساعت اصلن بدجـور حالم گرفته بود!! خیلی خوب ومعصوم بود. :rose:

بچه ها من دو سه روزی کار دارم کمتـر میام، نگیـن رفتم فرومای دیگه هااااا!! :New (6):

آسمون

New member
شقایق جان سلول استرومال یکسری سلول هسن که کارشون کمک به تنظیم تقسیمات سلول های بنیادی هستش.مث فیبروبلاست ها و آدیپوسیت ها
درکل واسه کنکوررشته ما سلولای شاخی نیسن(سوال برانگیز)راحت ازکنارشون ردشو...

خـدا بیامرزدش، من وقتی تو فیس بوک خبـر مرگش رو دیدم تا 2 ساعت اصلن بدجـور حالم گرفته بود!! خیلی خوب ومعصوم بود. :rose:

بچه ها من دو سه روزی کار دارم کمتـر میام، نگیـن رفتم فرومای دیگه هااااا!! :New (6):

چقد گفتم حواستون به این احسان باشه
مشکوک میزنه
این ننه ازش دفاع کرد
تحویل بگیر آسمووون

آسمون

New member
بنده خداخب شاید کار داره واقا...خوبه مث شماتصادف کنه یهو نیاد؟حداقل خبرمیده قبلش!
اما احسان همچین پریدی به آقامهدیارکه بنده خدارف پشت سرشم نگانکرد!

nastaran8

New member
تقدیم بدوستان جهت رفع خستگی:
درخت را به نام برگ

بهار را به نام گل

ستاره را به نام نور

کوه را به نام سنگ

دل شکفته ی مرا به نام عشق

عشق را به نام درد

مرا به نام کوچکم صدا بزن...

(عمران صلاحی)

misagh68

New member
سلام......نه خسته به همگی........

11.30 تا 00.00 میام اینجا......بیشتر میخونم نظراتتونو......بازم شب.....

ایشالا همگی میریم دانشگا......................

vet lab sciences

New member
طبق آخرین اخباری که به دستم رسیده دانشگاه علوم پزشکی همدان برای اولین سال پذیرش ارشد ایمونولوژی ، دو نفر روزانه و یک نفر بین الملل پذیرش خواهد داشت.

nahal5555

New member
سلام امروز صب تا شب هیچ جا نرفتم.......
گزارش امروز:11 ساعت:1dco2x0p1lilzhfpg1t
یعنی سال دیگه این موقع دانشجوی ترم 2 ارشد ایمنی هستیم؟:33:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا