مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nastaran8

New member
طبق آخرین اخباری که به دستم رسیده دانشگاه علوم پزشکی همدان برای اولین سال پذیرش ارشد ایمونولوژی ، دو نفر روزانه و یک نفر بین الملل پذیرش خواهد داشت.
اخه دوست عزیز وزارت بهداشت هنوز هیچ اطلاعیه ایی نداده منبع خبرتون معتبره؟

nastaran8

New member
یه سوال : طی تکثیر Dna توالی 5TPAPGPAP-3- چه ساختمان مکملی رو ایجاد میکنه؟ جواب رو زده TPCPTPAP3

آخرین ویرایش:

vet lab sciences

New member
اخه دوست عزیز وزارت بهداشت هنوز هیچ اطلاعیه ایی نداده منبع خبرتون معتبره؟

خب دوست عزیز میدونم که میدونید ولی با این وجود وزارت بهداشت که نمیاد برای یک خبر جزئی اطلاعیه صادر کنه! میذاره تصمیمات کل دانشگاه های علوم پزشکی در مورد افزایش یا کاهش ظرفیت ها نهایی بشه و برآیندی از این اطلاعات رو در مورد تمامی رشته ها در قالب یک اطلاعیه_که معمولا بعد از آزمون منتشر میشه_صادر می کنه.
بنده به کسانی که این خبر رو دادن اعتماد دارم اما با این وجود امکان هرگونه تغییر در روند پذیرش دانشجو اعم از صرفنظر کردن ، افزایش ظرفیت و ... وجود داره!

eeeeeeehsan

New member
بـه بـه سایت هم که چهـره ای نو به خودش گرفته، دمشون گرم بالاخره یه کاری کردن :a2d3:

این شکلکا رو هم دستی به سر و صورتش بکشن همه چی حله.

eeeeeeehsan

New member
چقد گفتم حواستون به این احسان باشه
مشکوک میزنه
این ننه ازش دفاع کرد
تحویل بگیر آسمووون

بنده خداخب شاید کار داره واقا...خوبه مث شماتصادف کنه یهو نیاد؟حداقل خبرمیده قبلش!
اما احسان همچین پریدی به آقامهدیارکه بنده خدارف پشت سرشم نگانکرد!

نه فکر کنم مهـدیار هم میـاد، کار داشته یحتمل.

جـون همدیـگه یکم سرم شلوغه، مسائل کاریه.
مرسی آسمون از طرفداریت :riz304:
وسااااااااااااام :smiliess (2):

تقدیم بدوستان جهت رفع خستگی:
درخت را به نام برگ

بهار را به نام گل

ستاره را به نام نور

کوه را به نام سنگ

دل شکفته ی مرا به نام عشق

عشق را به نام درد

مرا به نام کوچکم صدا بزن...

(عمران صلاحی)

نشـنیده بودم، قشنـگ بود :riz304:

nastaran8

New member
خب دوست عزیز میدونم که میدونید ولی با این وجود وزارت بهداشت که نمیاد برای یک خبر جزئی اطلاعیه صادر کنه! میذاره تصمیمات کل دانشگاه های علوم پزشکی در مورد افزایش یا کاهش ظرفیت ها نهایی بشه و برآیندی از این اطلاعات رو در مورد تمامی رشته ها در قالب یک اطلاعیه_که معمولا بعد از آزمون منتشر میشه_صادر می کنه.
بنده به کسانی که این خبر رو دادن اعتماد دارم اما با این وجود امکان هرگونه تغییر در روند پذیرش دانشجو اعم از صرفنظر کردن ، افزایش ظرفیت و ... وجود داره!

بله ممنونم از جوابتون اخه سمنان رو هم به لبست اضافه کرده بودن ولی بخاطر ضعف رتبه هیت علمی از لیست پذیرنده های رشته ایمونو حذف کردن به هر حال ممنون از خبر شما

شقایق71

New member
دوستان به نظرتون 7ترمه تموم کردن بهتره یا همون8 ترم؟؟؟باتوجه به ازمون ارشد

vet lab sciences

New member
بله ممنونم از جوابتون اخه سمنان رو هم به لیست اضافه کرده بودن ولی بخاطر ضعف رتبه هیت علمی از لیست پذیرنده های رشته ایمونو حذف کردن به هر حال ممنون از خبر شما

خواهش می کنم.
البته این رو هم بگم رتبه هیئت علمی همدان تایید شده که براش مجوز صادر شده.
من هم از خبر شما در مورد علت حذف سمنان کمال تشکر رو دارم.

nastaran8

New member
دوستان به نظرتون 7ترمه تموم کردن بهتره یا همون8 ترم؟؟؟باتوجه به ازمون ارشد

دوست عزیز این مسله کاملا شخصیه و بستگی به استعدادهاتون داره من شخصا درسمو ۷ ترمه تموم کردم اونم با ۸ واحد در ترم ۷....باید شرایطتو بسنجی

شقایق71

New member
دوست عزیز این مسله کاملا شخصیه و بستگی به استعدادهاتون داره من شخصا درسمو ۷ ترمه تموم کردم اونم با ۸ واحد در ترم ۷....باید شرایطتو بسنجی

من الان16واحد دیگه دارمو ترم6ام.موندم مرخصی بگیرم یه ترم یا 7ترمه تموم کنم یا که نه 8ترمه باشه که سبکتر بشه درسام موقع خوندن ارشد

golabatun

New member
با سلاام خدمت بچه های ایمنی
بخوننیییین زیاد
ایشالا همه قبولیم

آخرین ویرایش:

nastaran8

New member
من الان16واحد دیگه دارمو ترم6ام.موندم مرخصی بگیرم یه ترم یا 7ترمه تموم کنم یا که نه 8ترمه باشه که سبکتر بشه درسام موقع خوندن ارشد

شقایق جان گفتم بستگی به هیلی شرایط داره اینکه ایا همراه با درس دانشگاه میتونی برای ارشد بخونی؟اینطوری همون ترم ۷ همه رو بگیر اگر نه بمون ترم ۸ تموم کن بستگی به درسایی داره که مونده برات ایا جز درسای مربوط به کنکور هست یا نه

bikas

New member
سلام
دوستان افرادی که ارشد قبول میشن از همون اول باید گرایش انتخاب کنن ؟!

آسمون

New member
سلام بروبچ
من امشب تأخیر داشتم
گلاب جون دس مارم بگیرمادر
Emmyچه عجب!!!
شقایق جون بخودت اینقدفشارنیارگلم اولا کنکورارزش ازدس دادن خوشیای سال آخر دانشگارو نداره!بعد لیسانس دیگه ازین خبرانیس که!کلاسافوقش 10-12نفرن همشم سرگرم کارو درس و مقاله...اما اگه قبولی سال بعد برات ضروریه ازتابستون شروکنی بخوندن 8ترمه هم باشی قبولی.دوس من پارسال 8ترمه بود باخسگیای کارورزی ژنتیکم قبول شد...البت بشرط برنامه ریزی درست...الانم فعلا بفکر درسای این ترمت باش که معدلم مهمه یکم...انشالله سال بعدقبولی گلم..ماهم قول میدیم امسال قبول بشیم از رقبای سخت کوش سال بعدت کم بشه!!!

آسمون

New member
سلام

بعله دوس عزیز...براوزارت بهداشت اینطوره...
وزارت علوم هم مجموعه زیست شناسی رواول انتخاب میکنی بعدازاومدن رتبه گرایش روبرحسب اولویت بندی خودت میزنی

- - - Updated - - -

سلام

بعله دوس عزیز...براوزارت بهداشت اینطوره...
وزارت علوم هم مجموعه زیست شناسی رواول انتخاب میکنی بعدازاومدن رتبه گرایش روبرحسب اولویت بندی خودت میزنی

آسمون

New member
دوستااان خوب بخونید چون من و آسمون
تهران منتظرتون هستیم

:thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim:

خداخیرت بده اعتماد بسقفم یکم افت کرده بود الان که گفتی یادم اومد تهران منتظربچه ها هسیم!!!!
بچه ها نمایشگاه سال بعد اومدین تهران درخدمت هسیم!!!
محمدو وسام آقایون روتوخابگاساپورت کنن
منم خانومارو...
البته...اول آبجی مارلیک عزیزمممممم رو...

شقایق71

New member
سلام بروبچ
من امشب تأخیر داشتم
گلاب جون دس مارم بگیرمادر
Emmyچه عجب!!!
شقایق جون بخودت اینقدفشارنیارگلم اولا کنکورارزش ازدس دادن خوشیای سال آخر دانشگارو نداره!بعد لیسانس دیگه ازین خبرانیس که!کلاسافوقش 10-12نفرن همشم سرگرم کارو درس و مقاله...اما اگه قبولی سال بعد برات ضروریه ازتابستون شروکنی بخوندن 8ترمه هم باشی قبولی.دوس من پارسال 8ترمه بود باخسگیای کارورزی ژنتیکم قبول شد...البت بشرط برنامه ریزی درست...الانم فعلا بفکر درسای این ترمت باش که معدلم مهمه یکم...انشالله سال بعدقبولی گلم..ماهم قول میدیم امسال قبول بشیم از رقبای سخت کوش سال بعدت کم بشه!!!

شنیدم معدل تو وزارت بهداشت تاثیر نداره درسته اسمون جون؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا