مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nastaran8

New member
بین تمام کتاب های سلولی که من تا به حال دیدم لودیش بهترینه
سارا جون درست می گن
لودیش یه جاهایی خیلی حرف زده (مثل چرخه ی سلولی و ژنومیکس)
یه جاهایی هم اصلا حرف نزده (مثل اندامک ها)
باز با این حال بهترین کتابی که می شه به عنوان رفرنس مورد استفاده قرار بگیره همین لودیشه
البته لازم نیست همه ی فصل هاشم خونده بشه
الیسا جان میشه بگی چه فصلایی رو از لودیش بخونم؟ مرسی

وقتی دانشمندان ایمنی و سلولی مولکولی در حال بحث و تبادل نظر باشند
من لذت میبرم که به صحبت های تک تکشون گوش بدم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

Immunity

Well-known member
بستگی داره هدفتون قبولی کدوم دانشگاه باشه!!!

مگه از دانشگاه بهداشت یاعلوم پزشکی تهران بالاترین داریم ک هرساله رتبهای برتر میرن اونجا!!!!!!!!اگه شما درصد رتبه 1و2رو ببینی هیچ کدوم 100نزدن!!!!!!!

آسمون

New member
اسمون جون منظورت در چه رابطه ایی؟اینکه گفتین اشتباه میکنیم؟

اینکه دارین روزاروباگشتن دنبال یه منبع ورفرنس هدرمیدین.من دارم کنارخوندن تست هم میزنم وتاحالابه سوالی برنخوردم که خارج ازکتاب باشه.منابع بیشتروقت بیشتری میخواد.من بایک منبع وخوندن روزی8ساعت مفید نگرانم که نتونم طوری که میخوام مرورکنم و...البته شایدحافظه شماخیلی قوی باشه اماهرکی قبول شده گفته مروروتکرارمهمتراز خوندن رفرنسه.اونم چن تامنبع!
من خودم مثلابرای زیست هم لودیش دارم هم مهدوی،خالصی،برای کنکور،ورسول صالحی امابایه نگاه اجمالی دنبال کتابی گشتم که مفیدومختصرباشه ومهمتراینکه متنش روون باشه.بنظرم کتاب مهدوی و برای کنکور 99درصدتستاروپوشش میده.
بهرحال بقول ساراجون صلاح مملکت خویش...

nastaran8

New member
مگه از دانشگاه بهداشت یاعلوم پزشکی تهران بالاترین داریم ک هرساله رتبهای برتر میرن اونجا!!!!!!!!اگه شما درصد رتبه 1و2رو ببینی هیچ کدوم 100نزدن!!!!!!!

بله شاید هیچکدومشون ۱۰۰ نزده باشن ولی نمیشه این رو رفرنس قرار داد انقدر رقابت شدیده که حتی یه تست کلی رتبه رو جا به جا میکنه ...بازم بقول بچه ها صللح مصلحت خویش خسروان دانند....

elissa

New member
الیسا جان میشه بگی چه فصلایی رو از لودیش بخونم؟ مرسی
لوديش من:انتشارات انديشه رفيع.جاب دوم
فصل 10(غشا)
فصل 13(sorting pro)
فصل 14(ويزيكول ها)
فصل17و18(اسكلت سلولي)
اين قسمت ها تو لوديش خيلي خوب توضيح داده شدن(اما يادتون باشه تست كنكور بزنين تا نكته هاي تكميلي هم دستتون بياد)
بقيه ي فصل ها رو هم از كتاب هايي مثل مجد يا مهدوي بخونين

فصل 10(غشا)
فصل 13(sorting pro)
فصل 14(ويزيكول ها)
فصل17و18(اسكلت سلولي)
اين قسمت ها تو لوديش خيلي خوب توضيح داده شدن(اما يادتون باشه تست كنكور بزنين تا نكته هاي تكميلي هم دستتون بياد)

من با این نظر بیشتر موافقم

راستی بچه ها، هر کی میخواد کنکور ازمایشی شرکت کنه دستشو ببره بالا؟؟
من حس میکنم اگر شرکت کنم انگیزم بیشتر تر تر میشه و همچنین سطح خودم رو نسبت به بقیه بسنجم

آخرین ویرایش:

nahal5555

New member
کنکور آزمایشی در صورتی خوبه که مطابق برنامش پیش بری.اگه برنامه رو نرسونی انگیزت میاد پایین.آزمونای جمع بندی بهتره.

nastaran8

New member
فصل 10(غشا)
فصل 13(sorting pro)
فصل 14(ويزيكول ها)
فصل17و18(اسكلت سلولي)

ممنونم الیسا جون

biologisst

New member
سلام به دوستای خوب خودم....
ایشالا هرروز پرانرژی تر به پیش برید.
راستی من امشب رفتم باکتری بگیرم. آموزگار داشت و تالیف خ *ل*ی*لی حالا من که نگاه میکردم میدیدمکه دومیه خیلی خوب و ساده تر توضیح داده به نسبت آموزگار یه لحظه کفتم اینو بخرم اما شک کردم به نظرتون خوبه یا نه؟ وای من باکتری کتاب ندارم جز جاورتز غول پیکر !!!!

Immunity

Well-known member
سلام به دوستای خوب خودم....
ایشالا هرروز پرانرژی تر به پیش برید.
راستی من امشب رفتم باکتری بگیرم. آموزگار داشت و تالیف خ *ل*ی*لی حالا من که نگاه میکردم میدیدمکه دومیه خیلی خوب و ساده تر توضیح داده به نسبت آموزگار یه لحظه کفتم اینو بخرم اما شک کردم به نظرتون خوبه یا نه؟ وای من باکتری کتاب ندارم جز جاورتز غول پیکر !!!!
سلام اگه منظورت کتاب 7استاده ک باس بگم فوق العادس ولی از نظر حجمی خیلی زیادههههههههه

Immunity

Well-known member
کنکور آزمایشی در صورتی خوبه که مطابق برنامش پیش بری.اگه برنامه رو نرسونی انگیزت میاد پایین.آزمونای جمع بندی بهتره.

دقیقا همون چیزی ک مانیاز داریم....بچها حتما با یه برنامه مشخص درس بخونین ترجیحا بابرنامه یکی از مو/سسا/ت

cell55

New member
من با این نظر بیشتر موافقم

راستی بچه ها، هر کی میخواد کنکور ازمایشی شرکت کنه دستشو ببره بالا؟؟
من حس میکنم اگر شرکت کنم انگیزم بیشتر تر تر میشه و همچنین سطح خودم رو نسبت به بقیه بسنجم

:ad54ad:
منم دقیقا برای همین انگیزه و داشتن برنامه ثبت نام کردم.

nastaran8

New member
سلا م بچه ها کسی میدونه معنی " ارتشاح " چیه؟ خیلی تکرار شده توی متن ممنون میشم بگین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا