مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

golabatun

New member
سلام بچه ها
من برگشتممممم
این مدت روزی5ساعت رومیخوندم اماازفردامنتظرگزارشای نابم باشین.
راسی مرسی که انقدپیگیرحالم بودینا...به شمامیگن رقیب خونی!
صباونسترن عزیزم دلم واستون تنگ شده بودمنتظرگزارشاتون هستم
موفق باشین همگی

خوش اومدی
منم فک کردم رفیق نیم راه شدی رفتی :bunnyearsmiley:

saaabaaa

New member
سلام بچه ها
من برگشتممممم
موفق باشین همگی
سلام آسموون جوون.دلم واست تنگ شده بود:28:
چه خوب که برگشتی:riz304:

منم کتاب میکروبیولوژی مــدرســـان رو دارم؛ کتاب خیلی خوبی هست ولی نه برای کسی که میخواد بهداشت شرکت کنــه! حتمــاً در کنارش کتاب دیگه ای رو هم باید مطالعه کنیــد.

من حس میکنم هر چی جلوتر بریم بچه ها اشتهاشون بازتر میشه
اول گفتیم نشر دیباج
بعد بهادر
بعد آموزگاری
بعد مقیمی
حالا مدرسان شرریف+کتابهای وزارت بهداشت
:13::13:

cell55

New member
اول گفتیم نشر دیباج
بعد بهادر
بعد آموزگاری
بعد مقیمی
بعدم مورای و جاوتز و زینسر و واکر را دوره می کنیم!!!!!!!:smilies-azardl (181:smiliess (3):
به نظرم به جای اتلاف وقت بیاین همین بهادر و تست ها را بخونیم. من که تصمیم گرفتم همینا را بخونم.

SH!LA

New member
اول گفتیم نشر دیباج
بعد بهادر
بعد آموزگاری
بعد مقیمی

فکر میکنم باید تا جایی که اطلاع دارم؛ به دیگران کمک کنـم.

باکتری برای کنکــور که مناسب نیست. مـدرســان هم به تنهایی جوابگو نیست.

بــاز بهــادر توی این لیست گزینه ی مناسب تری هست. در آخر هر کسی صلاح خودش رو بهتر میدونه.

mw.ashel

New member
1.jpg

biologisst

New member
اول گفتیم نشر دیباج
بعد بهادر
بعد آموزگاری
بعد مقیمی

:shocked:به خدا من اشتهام وا نمیشه ....باور کنین.....
اگه من بخوام این همه کتاب بگیرم کمر روحی ام میشکنه!!:ph34r-smiley: من و این همه واحد دانشگاهی و کاتب کنکور و خوشبختی محاله محاله!!
اما جدای از شوخیخیلی خوبه....منابعو بگید کم کم به سرفصل هاشونم می رسیم اینجور فکرکنم همپوشانی خیلی از کتابا رو متوجه میشیم و خیالمون راحت میشه.
من که قصد کردم جاورتز را در تنهایی خویش بنهانم و برم دو تا کتاب دیگه بگیرم....یکیش که م*د*ر*سان هست مطمئنا اون یکی هم فک کنم آموزگار خوب باشه.

راستی آسمون جون خوش اومدی ...امیدوارم این دفعه پرانرژی تر و قبراق تر بخونی و بزنی تو گوش کنکور:a2d3:

shona

New member
سلام سلام بچه ها !!!!
من تازه از سرکار رسیدم ولی همچین حس درس خوندن دارم ناجور !!!!!! :smilies: بریم ببینیم چی مبشه !!!!

آسمون

New member
سلام برهمگی
گزارش امروز:
4س بیو
2س ایمنی
2س زبان
هنوزم گنجایش دارم براخوندن...

nastaran8

New member
:riz304::riz304:
سلام بچه ها
من برگشتممممم
موفق باشین همگی
سلام اسمون عزیزم خوشحالم که برگشتی ....به نظرم همه چیز در رقابت خلاصه نمیشه گاهی دوستی به رقابت میچربه ;-) و اینکه از احوالات دوستت خبر داشته باشی...دل منم برای تو و گزارشات تنگ شده بود موفق باشی گلم

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
سلام اسمون عزیزم خوشحالم که برگشتی ....به نظرم همه چیز در رقابت خلاصه نمیشه گاهی دوستی به رقابت میچربه ;-) و اینکه از احوالات دوستت خبر داشته باشی...موفق باشی گلم

:applause::applause::applause::smilies-azardl (113

cell55

New member
سلام بچه ها
یک سوال درباره روش مطالعه دارم! لطفا نخندین!
وقتی یک مطلب از 2 تا یا اصلا چندتا منبع می خونید, همه را خلاصه می کنید و کنار هم می نویسید؟؟؟
ببینید میدونم که بهتره که یک رفرانس چندبار خونده بشه تا چند تا رفرانس به طور سطحی. ولی به طور کلی وقتی یک مطلب از روی چنتا منبع خونده میشه, بهترین روش برای مطالعه چیه؟!
منظورم اینه که هر کدوم را جدا بخونم یا مطاب بقیه را به یکی اضافه کنم؟ اخه اینطوری وقت می گیره!!! اگر هم اینکارو نکنم که دچار سردگمی میشم!!!:smiliess (2):
چه جوری ذهنم را عادت بدم که یک مطلب را از چندتا کتاب بخونه بدون اینکه سردگم بشه؟!!!! اخر سوال واقعا!!!!:::65d6a5d6s::smiliess (2):

Sahar_az

New member
منم که رسما گذاشتم برای سال دیگه:sadsmiley:
البته امسال هم کامل درسا رو کنار نذاشتم و می خونم ولی نه به قصد اون چیزی که می خوام
کنکور هم می دم
همه ش هم به خاطر این برنامه های مزخرف دانشگاست که باید تا 5 سر باشیم:\
کاش می شد مسئولین مربوطه رو شکنجه کرد:13:

منم که رسما گذاشتم برای سال دیگه:sadsmiley:
البته امسال هم کامل درسا رو کنار نذاشتم و می خونم ولی نه به قصد اون چیزی که می خوام
کنکور هم می دم
همه ش هم به خاطر این برنامه های مزخرف دانشگاست که باید تا 5 سر باشیم:\
کاش می شد مسئولین مربوطه رو شکنجه کرد:13:
پارسال مدیر گروه ما با هر سلاح و هر ترفند و هر نقشه ای که داشت تمام سعی خودشو کرد که هیچ کدوم ما واسه ارشد نخونیم و وقتشو نداشته باشیم
البته اخر تلاشهاش بی نتیجه موند و چندتا از بچه هامون رتبه 1شدن:thumbsupsmileyanim:

SH!LA

New member
سلام بچه ها
یک سوال درباره روش مطالعه دارم! لطفا نخندین!
وقتی یک مطلب از 2 تا یا اصلا چندتا منبع می خونید, همه را خلاصه می کنید و کنار هم می نویسید؟؟؟
ببینید میدونم که بهتره که یک رفرانس چندبار خونده بشه تا چند تا رفرانس به طور سطحی. ولی به طور کلی وقتی یک مطلب از روی چنتا منبع خونده میشه, بهترین روش برای مطالعه چیه؟!
منظورم اینه که هر کدوم را جدا بخونم یا مطاب بقیه را به یکی اضافه کنم؟ اخه اینطوری وقت می گیره!!! اگر هم اینکارو نکنم که دچار سردگمی میشم!!!:smiliess (2):
چه جوری ذهنم را عادت بدم که یک مطلب را از چندتا کتاب بخونه بدون اینکه سردگم بشه؟!!!! اخر سوال واقعا!!!!:::65d6a5d6s::smiliess (2):

من اوایل خواندن به این حرف که خواندن یک منبع به طور دقیق؛ بهتر از خواندن چند منبع هست رو گوش دادم و اجرا کردم. ولی بعد از اینکـه سراغ تست ها رفتم دیدم اون منبع به تنهایی برام کافی نبوده!

برای همین یکی از کتاب ها رو که جای بیشتری کنار صفحاتش داره رو انتخاب کردم و هر مبحثی رو که میخوانم از روی رفرنس های دیگه هم میخونم و بهش اضافه میکنم.

حتی میشه همه منابع رو توی برگه های a4 بنویسی؛ البته وقت زیادی میگیــره!

برای درس اصلی این کار رو انجام بده، برای سایر درس ها یک رفرنس شنیدم کافی هست.

cell55

New member
من اوایل خواندن به این حرف که خواندن یک منبع به طور دقیق؛ بهتر از خواندن چند منبع هست رو گوش دادم و اجرا کردم. ولی بعد از اینکـه سراغ تست ها رفتم دیدم اون منبع به تنهایی برام کافی نبوده!

برای همین یکی از کتاب ها رو که جای بیشتری کنار صفحاتش داره رو انتخاب کردم و هر مبحثی رو که میخوانم از روی رفرنس های دیگه هم میخونم و بهش اضافه میکنم.

حتی میشه همه منابع رو توی برگه های a4 بنویسی؛ البته وقت زیادی میگیــره!

برای درس اصلی این کار رو انجام بده، برای سایر درس ها یک رفرنس شنیدم کافی هست.
می خواستم دقیقا همه را روی a4 بنویسم! ولی هر وقت شروع می کنم احساس بدی بهم دست میده!
به خودم میگم این چه کار عبثیه ی که داری انجام میدی! خب بشین از روی کتابا بخون دیگه! کلا خود درگیری پیدا کردم!
اخه برای بقیه درسا هم یک رفرانس جواب نمیده! مثلا همین سلولی!

SH!LA

New member
می خواستم دقیقا همه را روی a4 بنویسم! ولی هر وقت شروع می کنم احساس بدی بهم دست میده!
به خودم میگم این چه کار عبثیه ی که داری انجام میدی! خب بشین از روی کتابا بخون دیگه! کلا خود درگیری پیدا کردم!
اخه برای بیقه درسا هم یک رفرانس جواب نمیده! مثلا همین سلولی!
اخه برای بقیه درسا هم یک رفرانس جواب نمیده! مثلا همین سلولی!

دقیقاً حس خودم رو داری. منم وقتی می نوشتم به خودم میگفتم آخه این چه کاریـه؟! چند بار هم گذاشتم کنار و باز رفتم سراغ خواندن 1 رفرنس...!

ولی دلم آروم نمی گرفت و استرس داشتم. آخرش به خودم گفتم اینطوری شاید وقتم گرفته بشـه ولی عوضش مباحث رو عمقی و کامل میخوانم. الان همه مطالب رو توی یه کتاب می نویسم. تمیزی و نامرتب کتاب هم برام دیگه مهم نیست! فقط به فکر خواندن تمام مطالب هستم.

آره... راست میگی. منم الان با یه درس دیگه ام همین مشکل رو دارم! باز هم برای اون همین کار رو میکنم. چاره ای نیست باید سخت خواند...!

cell55

New member
دقیقاً حس خودم رو داری. منم وقتی می نوشتم به خودم میگفتم آخه این چه کاریـه؟! چند بار هم گذاشتم کنار و باز رفتم سراغ خواندن 1 رفرنس...!

ولی دلم آروم نمی گرفت و استرس داشتم. آخرش به خودم گفتم اینطوری شاید وقتم گرفته بشـه ولی عوضش مباحث رو عمقی و کامل میخوانم. الان همه مطالب رو توی یه کتاب می نویسم. تمیزی و نامرتب کتاب هم برام دیگه مهم نیست! فقط به فکر خواندن تمام مطالب هستم.

آره... راست میگی. منم الان با یه درس دیگه ام همین مشکل رو دارم! باز هم برای اون همین کار رو میکنم. چاره ای نیست باید سخت خواند...!

سلام:rose:
مرسی که گفتی. فکر کردم فقط خودم اینطوریم!
دارم فکر می کنم کتابا را به ج زوه هام اضافه کنم!:65d6a5d6s:
خدا بهم رحم کنه! دوستام میگن من خیلی کمال طلبم! ولی وقتی می خونم می بینم نمیشه باهاش تست زد خب چیکار کنم اخه:13:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا