مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eeeeeeehsan

New member
ولی مواخذات احسان جواب داد........بچه ها اومدن........

آره ه ه ه :thumbsupsmileyanim:
تو هم فکر کردم امشب غیبت داری ولی نداشتی!

راستی، من میگم اگه میتونی یه مدت کار رو تعطیل کن بشین درس بخون، هم وقتت بیشتر بشه هم فکرت آزادتر.

kolouche

New member
اي خـــــدا.... اي فلکــــ.... گير چ آدماي گشنه اي افتادماااا.....:65d6a5d6s:

PMN

New member
سلام بچها خوبین؟؟راستتشو بخاین این اواخر یکمی کم حس وحال شدیم وگرنه ماباین تاپیک وبچهاش وفاداریم...احسان دیگ نبینم پشت ریاال حرف بزنیا!!همیشه بهترینه..ولی دیشب فینال بیمزه ای بود من زودخوابیدم..راستی pmn متابولیسم کربوهیدرات مهمترینه چرخه اوره ونوکلیوتیدارو بلد باش..متابولیسم لیپیدم بتااکسایش و سنتزاسیدچرب بلدباش...بیشتربه انزیمهای الوستریک دقت کنین مهمه

مرسی محمد اسم رئال که میادانگار موشو اتیش زدی زودی پیداش میشه :whistle:

vahid91

New member
با سلام.دوستاي گل انجمن ايمني.من وقتي دوسال پيش اين روزا يادم مياد حسوحالتونو ميفهمم.اما يچيزي هس كه از همه بالاتره .
خدا...بش توكل كن...موفق ميشي... شك نكن
بيش به سوي موفقيت..
يا حق

eeeeeeehsan

New member
با سلام.دوستاي گل انجمن ايمني.من وقتي دوسال پيش اين روزا يادم مياد حسوحالتونو ميفهمم.اما يچيزي هس كه از همه بالاتره .
خدا...بش توكل كن...موفق ميشي... شك نكن
بيش به سوي موفقيت..
يا حق

مرسی وحید جان :rose:

ما توکلمون اول و آخر به خداست..
شما هم موفق باشی.

eeeeeeehsan

New member
گزارش:

2 ساعت زبان
4 ساعت ایمنی
همش وقت تلف کنی!! :13:

- - - Updated - - -

بچه ها اتوایمنی رو از رو چی خوندین؟
مال عباس خیلی ناقصه!!

nahal5555

New member
2ساعت ايمنى
1ساعت زبان
4ساعت سلولى
بچه ها صب تا شب بيکارما ولى نميدونم چرا نميشه بيشتر از اين بخونم,اصلا نميتونم يه جا بشينم,از يه طرف استرس تمرکزمو به هم ميزنه از يه طرف هوا خوبه هى دلم ميخواد برم بيرون,تازگيا خواب هم امونمو بريده.
چقد اين روزا سخت ميگذره.

eeeeeeehsan

New member
2ساعت ايمنى
1ساعت زبان
4ساعت سلولى
بچه ها صب تا شب بيکارما ولى نميدونم چرا نميشه بيشتر از اين بخونم,اصلا نميتونم يه جا بشينم,از يه طرف استرس تمرکزمو به هم ميزنه از يه طرف هوا خوبه هى دلم ميخواد برم بيرون,تازگيا خواب هم امونمو بريده.
چقد اين روزا سخت ميگذره.

دقیقاً، منم همین حس رو دارم!
خیلی سخت میگذره ولی خیلی داره زود میگذره، کاش بیشتر وقت داشتیم!! :sad:

آسمون

New member
سلام به دوستای گلم
درس امروز= استاف ها

کاتالاز+،گرم+،بدون اسپوروکپسول،رشد در محیط MSA

اورئوس=مقاوم به باسیتراسین،عامل آرتریت چرکی،عاملsss دربچه ها،چرکزا وعامل آبسه چرکی،مسمومیت غذایی،دارای پروتئین A، کوآگولاز+

اپیدرمیدیس=حساس به نووبیوسین،نیازبه بیوتین ،ایجادضایعه درپروتزودریچه قلب،گلیکوکالیکس داره

ساپروفیتیکوس=عفونت ادراری،سیستیت،مقاوم به نووبیوسین

nahal5555

New member
دقیقاً، منم همین حس رو دارم!
خیلی سخت میگذره ولی خیلی داره زود میگذره، کاش بیشتر وقت داشتیم!! :sad:

واى نه فقط زود تموم شه,ميخوام نفس بکشم.راستى کسى ميدونه واسه قبولى بين الملل چند درصد بايد زد,اگه زبانو 80,90،ايمنى رو 70,سلولى رو 50 و بيو وميکروبو 20 بزنيم بين الملل قبوليم؟

eeeeeeehsan

New member
واى نه فقط زود تموم شه,ميخوام نفس بکشم.راستى کسى ميدونه واسه قبولى بين الملل چند درصد بايد زد,اگه زبانو 80,90،ايمنى رو 70,سلولى رو 50 و بيو وميکروبو 20 بزنيم بين الملل قبوليم؟

اووو بابا این درصد مال دانشگاه شیرازه و ایناست...
تو اگه زبان رو 90 زدی ایمنی رو هم 70 زدی رتبت زیر 30 میشه، شک نکن!! یکم فقط باید بیو رو بالاتر بزنی.

misagh68

New member
آره ه ه ه :thumbsupsmileyanim:
تو هم فکر کردم امشب غیبت داری ولی نداشتی!

راستی، من میگم اگه میتونی یه مدت کار رو تعطیل کن بشین درس بخون، هم وقتت بیشتر بشه هم فکرت آزادتر.[/QUOTE

متشکرم .......حق با شماست..... ولی مرخصی ندارم...........!!!!!!!!!!!!!!!

واپسین روزهای طرحمه.......

kolouche

New member
امروز 6 ساعت ....
من ک فعلا این هفته رو 6 و 7 میچرخم.... هفته دیگه برناممو ردیف میکنم ک بیشتر بخونم....
آره دیگه تموم شه زودتر.... منم منتظرم تموم شه بریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم صفففففا..... :thumbsupsmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا