مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eeeeeeehsan

New member
مرسی احسان ایشالا همگی با هم قبو ل شیم
اسمم برگرفته از اون خواننده نیست قضیه اش چیز دیگه است
من آواتار داشتم ولی توی تاپیک تغذیه یه مسائلی پیش اومد که ترجیح دادم کلا آواتار نداشته باشم حالا اگه چیز جالبی پیدا کردم حتما میذارم

ایشالا...

خب قضیش چیه؟! :tonguesmiley:

eeeeeeehsan

New member
دیشب زود خوابیدم خـــــب......:ad54ad:
دیروز: 7.5ساعت
اما بچه ها کم نیارین.... هنوز وقت هست.....
ب امید پیــــــــــــــــــروزی.....:smilies-azardl (113

احسان تو چرا؟؟؟..... تازه تو ک گفتی میخوای مشهد هم بزنی.... من نمیخواستم دیگه مشهدو بزنم... تکلیف منو مشخص کن......:sdasdasd:

چـــــه عجب دیدیمتون!!!!

آفرین.
حالا دیگه.... من تا روز آخر قراره شل کن سفت کن راه بندازم، تو قید مشهد رو بزن از همین الآن! :25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
دور اولمه احسان! بگین کدوم مهمه دیگه :mad_majidonline:

بخدا منم مث خودت نمیدونم، این طراحای سوال عشقین، یهو دیدی از یه قسمت بیشتر سوال میدن از قسمت اصلن نمیدن.
ولی من نظرم رو لیپیده.

سر من داد نزن!!!!!!! :mad_majidonline:

Eagle_78

Member
سلام به همه بچه های خوب فروم ایمنی من هم امسال بعد سالها وقفه به خاطر علاقه شدیدم به ادامه تحصیل تو ایمنی کنکور امسال رو شرکت کردم و با وجود مشغله های زیاد کاری و خانوادگی سعی کردم وقت بذارم به این فروم هم کمابیش سرمیزدم .
میخواستم بگم اگه راه قبولی کنکور از 1 تا 100 باشه مطمئن باشید حداقل 50 تای آخرش همین روزهای آخره . هر کی حداقل 3 یا 4 ماه قبل شروع کرده باشه و این روزها رو به بهترین نحو استفاده کنه حتما حتما حتما شانس داره این رو با توجه دوستایی که دارم و قبول شدن میگم..
پس این روزا طوری نباشین که وقتی از سر جلسه کنکور بلند شدین حسرتش رو بخورین

آخرین ویرایش:

PMN

New member
بخدا منم مث خودت نمیدونم، این طراحای سوال عشقین، یهو دیدی از یه قسمت بیشتر سوال میدن از قسمت اصلن نمیدن.
ولی من نظرم رو لیپیده.

سر من داد نزن!!!!!!! :mad_majidonline:

میخوام متابولیسم پروتئینو نخونم :(50):

nahal5555

New member
آفرين احسان با تموم انرژيت بخون که خدا بزرگه
آسمون جون بازم ممنون بابت نکته ها

f70i

New member
اسپور درونی یا اندوسپور : در 3 گروه
1- جنس باسیلوس
2- جنس کلستریدیوم
3- کوکسی گرم مثبت ( اسپور سارسینا )
اجزا :
بخش درونی
دیواره اسپور = داخلیترین لایه اسپور ، از جنس پپتیدوگلیکان طبیعی
کورتکس = ضخیم ترین لایه اسپور ، علاوه بر پپتیدوگلیکان حاوی دی پیکولینات
پوشینه اسپور = جنس شبه کراتین
اگزوسپوریوم = جنس گلیکولیپوپروتین

eeeeeeehsan

New member
سلام به همه بچه های خوب فروم ایمنی من هم امسال بعد سالها وقفه به خاطر علاقه شدیدم به ادامه تحصیل تو ایمنی کنکور امسال رو شرکت کردم و با وجود مشغله های زیاد کاری و خانوادگی سعی کردم وقت بذارم به این فروم هم کمابیش سرمیزدم .
میخواستم بگم اگه راه قبولی کنکور از 1 تا 100 باشه مطمئن باشید حداقل 50 تای آخرش همین روزهای آخره . هر کی حداقل 3 یا 4 ماه قبل شروع کرده باشه و این روزها رو به بهترین نحو استفاده کنه حتما حتما حتما شانس داره این رو با توجه دوستایی که دارم و قبول شدن میگم..
پس این روزا طوری نباشین که وقتی از سر جلسه کنکور بلند شدین حسرتش رو بخورین

سلام،
خوش اومدی به انجمن خودت. :rose:

گل گفتی، منم کاملآً موافقم باهات.
این روزاست که اگه خوب بخونیم نتیجه میگیریم، اگرم نخونیم یا بد بخونیم حسرتش به دلمون میمونه.

Immunity

Well-known member
سلام بچها خوبین؟؟راستتشو بخاین این اواخر یکمی کم حس وحال شدیم وگرنه ماباین تاپیک وبچهاش وفاداریم...احسان دیگ نبینم پشت ریاال حرف بزنیا!!همیشه بهترینه..ولی دیشب فینال بیمزه ای بود من زودخوابیدم..راستی pmn متابولیسم کربوهیدرات مهمترینه چرخه اوره ونوکلیوتیدارو بلد باش..متابولیسم لیپیدم بتااکسایش و سنتزاسیدچرب بلدباش...بیشتربه انزیمهای الوستریک دقت کنین مهمه

kolouche

New member
آیا کسی هست؟؟؟؟؟
گزارش:7.5...
عقده ای شدم ولی.... ی روز نشد ک 10 ساعت بخونم.... فقط ی روز 9.5 ساعت خوندم....
اگه روزی شد ک 10 ساعت شد تمام بچه های انجمن دعوت من شیشلیک شاندیز همینجا میارم برا شام ی شب.....:thumbsupsmileyanim:

nahal5555

New member
من امروز خوب نخوندم:sad:
آدم خجالت میکشه گزارش بده:j58r36j3gcr4suxymup:dadad4::13:

eeeeeeehsan

New member
آیا کسی هست؟؟؟؟؟
گزارش:7.5...
عقده ای شدم ولی.... ی روز نشد ک 10 ساعت بخونم.... فقط ی روز 9.5 ساعت خوندم....
اگه روزی شد ک 10 ساعت شد تمام بچه های انجمن دعوت من شیشلیک شاندیز همینجا میارم برا شام ی شب.....:thumbsupsmileyanim:

من کلاً یه بار شاندیز رفتم، همون یه بارش هم فقط یه غذا خوردم و اونم شیشلیک بود! و تازه اون اولین شیشلیکی بود که خوردم :thumbsupsmileyanim:

آقا محمـد چششششم :riz513:

kolouche

New member
خب من اگه ده ساعت بشه خوندنم برای دومین بار بصورت مجازی میخوری....:applause:

eeeeeeehsan

New member
خب من اگه ده ساعت بشه خوندنم برای دومین بار بصورت مجازی میخوری....:applause:

هیـخخخخ هیـخخخخ هیـخخخخ :25r30wi:
خرجت میره بالاهاااا!!!
تعداد بچه ها بالاست! بعدم من به یه پرس دو پرس سیر نمیشم، گفته باشم!! :tonguesmiley:

kolouche

New member
چــــی؟؟؟:5: ..... همون ی پرسو بوخور خدارم شکر کن گیر من افتادی....

eeeeeeehsan

New member
چــــی؟؟؟:5: ..... همون ی پرسو بوخور خدارم شکر کن گیر من افتادی....

شـُـُـُـُـُــکر؟؟؟ :5:
من روزی 100 بار توبه می کنم، سجده می کنم، 60 تا فقیر سیر می کنم نکنه خدا منو ببخشه... میگم خدایا گناهم چی بوده گیر این افتادم!! :tonguesmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا