مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

nori

New member
سلام تارا. نه اجازه نداریم ببریم. میشه اغلب را بدون ماشین حساب حل کرد ... من اگه نمیام گزارش بدم علتش اینه که ساعت مطالعه نمیگیرم... امروز زبان یه آزمون زدم و میکروب فصل آنتی بیوتیک خوندم اما زمانش را نگرفتم...
یه آزمون زدن که کاری نداره. ما مجبوریم سر جلسه نوی 50- 60 دقیقه بزنیم
بررسیش باشه برای بعد از ظهرو شب ....

mohammad63

Well-known member
محمد تو پسري مي توني اين كارو بكني
براي دخترا از اين خبرا نيست مگه اين كه كلا خونه نباشيم

من نمیدونم چرا همه چیز رو تقسیم بندی کردین به دختر و پسر بودن.... والا دخترها راحت میتونن کاری که من گفتم رو انجام بدن ابجی بهناززززززززز...... امتحان کنننننننن

Taraa

Well-known member
تارا جان سلام
اینکه تو داری گزارش مینویسی یعنی اینکه از ما فعالتری
یعنی اینکه یه جورایی خودتو درگیر عید نکردی
یعنی داری به روال خودت ادامه میدهی
این خوب است
بقیه دوستان هم فک کنم درگیر مسائل عید و سال نو شدن.....
تو به راهت ادامه بده ابجی جان

سلام تارا. نه اجازه نداریم ببریم. میشه اغلب را بدون ماشین حساب حل کرد ... من اگه نمیام گزارش بدم علتش اینه که ساعت مطالعه نمیگیرم... امروز زبان یه آزمون زدم و میکروب فصل آنتی بیوتیک خوندم اما زمانش را نگرفتم...

سلام محمد ... سلام نوری ... سلام به همه

آخه اینجوری فک میکنم دارم با خودم حرف میزنم ... فقط من میام هر روز میگم اینقد ساعت درس خوندم ..... بعد جالبم اینجاس هر روز 7 ساعته
:25r30wi:... خودتون ایضاً بزنید دیگه هر روز رو
میگن شرط دل دادن دل گرفتن است
حالا هر کی گفت چه ربطی داشت؟
25r30wi.gif

آخرین ویرایش:

mohammad63

Well-known member
سلام محمد ... سلام نوری ... سلام به همه

آخه اینجوری فک میکنم دارم با خودم حرف میزنم ... فقط من میام هر روز میگم اینقد ساعت درس خوندم ..... بعد جالبم اینجاس هر روز 7 ساعته
:25r30wi:... خودتون ایضاً بزنید دیگه هر روز رو
میگن شرط دل دادن دل گرفتن است
حالا هر کی گفت چه ربطی داشت؟
25r30wi.gif

ربطش به بی ربطیش بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شوخی کردم.... من از روز اول عید هستم... با گزارش کامل

Taraa

Well-known member
حالا اینبار میبخشمتون ولی اگه نیاید گزارش بدید دیگه نمیام (اصن تهدیدو حال کردید)

1391.12.29

7 ساعت شیمی عمومی

mohammad63

Well-known member
خوش به حالت محمد كه مي توني از دست مهموناتون فرار كني

بهناززز میخوای خصوصی باهات کار کنم؟؟؟؟ البته هزینه ش یه کم بالاست
این هم تبلیغاتمه:
*****آخرین متدهای فرار از دست میهمان****** کافیست به ما اطمینان کنید و خودتان را دست کم نگیرید........................

bacillus.bs

New member
بهناززز میخوای خصوصی باهات کار کنم؟؟؟؟ البته هزینه ش یه کم بالاست
این هم تبلیغاتمه:
*****آخرین متدهای فرار از دست میهمان****** کافیست به ما اطمینان کنید و خودتان را دست کم نگیرید........................

خوب وقتي مي گند بهناز كجاست چرا نمياد من چي كار كنم؟!:65d6a5d6s::13::smilies-azardl (181

nori

New member
سلام... وای عجب عیدیه امسال متفاوت از هر سال برای من... موقعیت درس خوندن فراوان... اما... نمی دونم چرا شل شدم... دوروزه گذشته: 4صفحه سلولی مهدوی... 4متن زبان...4فیلم سینمایی..4 سریال... 4سری مهمان داشتیم... و البته 1بار مهمانی رفتیم...الانم که دارم اینا را مینویسم چندتا مهمان توی پذیرایی نشستن... اما من ولشون کردم اومد توی اتاقم... نگاه های مادرم خیلی سنگین میشه این جور وقتا...:smiliess (7): !!! تازه خانواده برای 10 فروردین برنامه ریزی کردن برای مسافرت 4 روزه... نمیشه هم که نرم... :14: ...کلا خدا رحم کنه... از همه می خوام برام دعا کنن... صادقانه... مرسی
راستی سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی مبارک:riz304:

Taraa

Well-known member
سلام... وای عجب عیدیه امسال متفاوت از هر سال برای من... موقعیت درس خوندن فراوان... اما... نمی دونم چرا شل شدم... دوروزه گذشته: 4صفحه سلولی مهدوی... 4متن زبان...4فیلم سینمایی..4 سریال... 4سری مهمان داشتیم... و البته 1بار مهمانی رفتیم...الانم که دارم اینا را مینویسم چندتا مهمان توی پذیرایی نشستن... اما من ولشون کردم اومد توی اتاقم... نگاه های مادرم خیلی سنگین میشه این جور وقتا... !!! تازه خانواده برای 10 فروردین برنامه ریزی کردن برای مسافرت 4 روزه... نمیشه هم که نرم... ...کلا خدا رحم کنه... از همه می خوام برام دعا کنن... صادقانه... مرسی
راستی سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی مبارک

سلام

:New (6)::New (6)::New (6)::New (6):

اسامی این 4 نفر از راست به چپ: تارا ... هورسا ... بهناز .... محمد

حالا جرأت داری باز شل باش

pashmak

New member
سلام باتبریک سال نو پیشنهاد میکنم یه روزو مشخص کنید همه اونروز بیان راستی راهی برا کم کردن خوابهای بهاری کسی میدونه شرمان شدم

naznazpare

New member
سلام بجه هاشروع کردن کار سختی من هنوز هم شروع نکردم تنبلی دارم میکنم وگرنه موقعیتم ازاد
فکر کنم بیخیال کنکور بشم

pashmak

New member
سلام بجه هاشروع کردن کار سختی من هنوز هم شروع نکردم تنبلی دارم میکنم وگرنه موقعیتم ازاد
فکر کنم بیخیال کنکور بشم

سلام منم همینطورم تازه وقتمم ازادنیست اما باید تلاش کرد ناامید نشو:thumbsupsmileyanim:

sepideh07

New member
چشم نوری رو دور دیدیناااااااااااا بهش میګم از این حرفا میزنیناااااااااااا:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

economic

New member
دوستای عزیزم ی چیزی بگم؟؟؟
من اصن حالم خوب نیست 5تا کتاب جدید دارم ک باید فروردین تمومشون کنم همه شونم 400-500 صفحه میشن
نمیدونم چه جوری تموم میشن و مرورم بکنم
ذهنم فقط درگیره ایناس
خیلی غصه میخورم
نمیدونم باس چیکار کنم؟؟

pashmak

New member
سلام منم وضعیتم شبیه شماست اما معطل موندن وضعو بعدت میکنه قورباغه ات را قورت بده سعی کن سریع بخون مثل شب امتحان موفق باشی منم دعاکن

baboliau

New member
سلام دوستان من برگشتم
دید و بازدید ها تقریبا تموم شده و میخوام با انرژی بیشتری ادامه بدم:thanks:
امروز 2 ساعت زبان و 3 ساعت مدیریت و 2 ساعت مبانی مدیریت:smilies-azardl (181

بالا