مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

Taraa

Well-known member
1391.12.20
6ساعت سلولی

1391.12.21
3تا کار ضروری رو انداختم تو یه روز تا وقتم هدر نره ... همش داشتم میدویدم ... قیافم خنده دار بود ....

1391.12.22
طبق معمول همه سه شنبه ها ، امروز کلاس دارم و فقط اختصاص داره به خود این کلاس و حواشیش

وقتی کار زیاد است و زمان کم، برنامه ریزی اهمیت دو چندان میابد .... کاظم قلم چی

nori

New member
baba damet garm ba marefaat

سپیدی جان حالت بهتره؟ از ناامیدی دور شدی؟ شروع کردی یا نه؟ میدونم قبولی توی کنکور برات خیلی مهمه ولی تصور میکنی خیلی سخته. اما قطعاً سخت از قورت خوردن یک فیل نیست!
می دونی چه جوری میشه یک فیل را خورد؟
جواب برعکس سوال که خیلی سخته، خیلی آسونه: لقمه لقمه!
برای هرکار سختی یک راحل آسون وجود داره. فقط کافیه پیداش کنی. موفق باشی دوست من.

mim_ghaaf

New member
دوست عزیز شاید هنوز اول صبحه. بذارین از بعداظهر برین اینکارو بکنید. من هم هنوز ثبت نام نکردم. انشالا که مشکلی نیست
ویرایش:
البته من الان که ساعت 11 هست امتحجان کردم باز شد. مشکلی نداره

سلام
بالاخره تونستم ثبت نام کنم
ممنون از شما
همیشه باعث دلگرمی و امیدواری همه بچه ها هستید

mohammad63

Well-known member
سلام به همگي من تازه ميخوام شروع كنم اميدوارم بتونم به پيشنهاد آقا محمد به اين تايپيك سر زدم اميدوارم موفق بشم قول ميدم بيام گزارش كار بدم

خوش اومدی ایشن. هیچ کاری ممکنی دور از دسترس نیست... قبولی کنکور هم یکی از همین ممکن هاست.... فقط باید درست برنامه ریزی کنی.... یاعلی [/SIZE]

ghazal26

New member
سلام به همگی من تازه عضو این سایت شدم این دو روزخیلی از مطالب سایت رو خوندم واقعا جای خیلی باحالیه من حقیقیتش تا الان هیچی نخوندم ولی میدونم قبول میشم چون میخوام این دو ماه 10 روز رو کولاک کنم
منابع هم ایناست:
بیوشیمی: برای کنکور + جزوه سنا+ iqb بیوشیمی - زبان : برای کنکور + لغات تافل + امیر لزگی( اگه بتونم لغاتشو در بیارم)- زیست : برای کنکور + زیست سال سوم وiqb -شیمی الی: توی همین سایت کتاب دکتر نادری رو گفتن که خریدمش + جلد اول شیمی مورتیمر
من برای خودم این برنامه رو ریختم:
صبح ها: بیوشیمی - بعداظهر زبان و زیست - شب ها شیمی الی وتست بیوشمی
این دو ماه رو میخونم هرچی باد بادا باد

سلام دوست با معرفتم :riz304: با حرفات منم اميد گرفتم :4d564ad6: حتما با توكل بر خداي بي كرانها قبولي

ROZZA

New member
سلام به همگی من تازه عضو این سایت شدم این دو روزخیلی از مطالب سایت رو خوندم واقعا جای خیلی باحالیه من حقیقیتش تا الان هیچی نخوندم ولی میدونم قبول میشم چون میخوام این دو ماه 10 روز رو کولاک کنم
منابع هم ایناست:
بیوشیمی: برای کنکور + جزوه سنا+ iqb بیوشیمی - زبان : برای کنکور + لغات تافل + امیر لزگی( اگه بتونم لغاتشو در بیارم)- زیست : برای کنکور + زیست سال سوم وiqb -شیمی الی: توی همین سایت کتاب دکتر نادری رو گفتن که خریدمش + جلد اول شیمی مورتیمر
من برای خودم این برنامه رو ریختم:
صبح ها: بیوشیمی - بعداظهر زبان و زیست - شب ها شیمی الی وتست بیوشمی
این دو ماه رو میخونم هرچی باد بادا باد
با معرفت چقدر خوب که به خودت و هدفت انقدر ایمان داری
منم الان شرایطم تقریبا مثل شماست البته 1 ماهی برای سمشناسی درس بیوشیمی رو میخوندم اما برای بیوشیمی با ضریب 2 الان که باید بیوشیمی شرکت کنم از اول شروع کردم چون باید اینبار مطالب رو برای بیوشیمی با ضریب 6 بخونم
پس مثل همیم
اگه موافقی بیا اینجا پله پله پیشرفتمون رو بگیم تا برای هم انگیزه بهتری باشیم ...برنامت خوبه ...من کمی متفاوت تر برنامه ریختم میخوام الان تا 15 فروردین یک دور بیوشیمی رو با زبان بخونم بعد از 15 شروع کنم شیمی و زیست رو کنار دوره بیوشیمی بخونم ...
موفق باشی با معرفت

آخرین ویرایش:

mohammad63

Well-known member
با معرفت چقدر خوب که به خودت و هدفت انقدر ایمان داری
منم الان شرایطم تقریبا مثل شماست البته 1 ماهی برای سمشناسی درس بیوشیمی رو میخوندم اما برای بیوشیمی با ضریب 2 الان که باید بیوشیمی شرکت کنم از اول شروع کردم چون باید اینبار مطالب رو برای بیوشیمی با ضریب 6 بخونم
پس مثل همیم
اگه موافقی بیا اینجا پله پله پیشرفتمون رو بگیم تا برای هم انگیزه بهتری باشیم ...برنامت خوبه ...من کمی متفاوت تر برنامه ریختم میخوام الان تا 15 فروردین یک دور بیوشیمی رو با زبان بخونم بعد از 15 شروع کنم شیمی و زیست رو کنار دوره بیوشیمی بخونم ...
موفق باشی با معرفت

خیلی عالیه که دوستان تازه جدید رو تحویل میگیری... واقعا دست مریزاد

sepideh07

New member
سلام مرسی بهترم اما بازم فکر میکنم خیلی سخته هنوز شروع نکردم آخه امتحان کلاس زبانم نزدیکه
سپیدی جان حالت بهتره؟ از ناامیدی دور شدی؟ شروع کردی یا نه؟ میدونم قبولی توی کنکور برات خیلی مهمه ولی تصور میکنی خیلی سخته. اما قطعاً سخت از قورت خوردن یک فیل نیست!
می دونی چه جوری میشه یک فیل را خورد؟
جواب برعکس سوال که خیلی سخته، خیلی آسونه: لقمه لقمه!
برای هرکار سختی یک راحل آسون وجود داره. فقط کافیه پیداش کنی. موفق باشی دوست من.

sepideh07

New member
۱ـبچه ها من از امروز شروع کنم تا کی باید یه دورم تموم شه؟ ۲ـ برای دوره کردن چه مدت وقت نیاز داریم؟ ۳ـ من جزوه های موسسه معین رو دارم خوندن همین کافیه یا باید کتاب هم بخونم؟

nori

New member
za4.gif
آفرین به هم بچه ها مخصوصاً سپیدی که انگار خوب انگیزه داره

nori

New member
۱ـبچه ها من از امروز شروع کنم تا کی باید یه دورم تموم شه؟ ۲ـ برای دوره کردن چه مدت وقت نیاز داریم؟ ۳ـ من جزوه های موسسه معین رو دارم خوندن همین کافیه یا باید کتاب هم بخونم؟

اول ببین به طور متوسط در روز چقدر میخونی. بعد کل حجمی که باید از کتابا بخونی را تقسیم بر مقدار به دست اومده کن. تعداد روزی که در شرایط متعادل طول میکشه تا تمام کنی بدست میاد. سعی کن کمتر از 1 ماه برای دوره نمونه. موفق باشی.
39.gif

mohammad63

Well-known member
مشاهده فایل‌پیوست 220
آفرین به هم بچه ها مخصوصاً سپیدی که انگار خوب انگیزه داره

درود بر نوری عزیز که مخزنی هست از اعتماد و انگیزه و روحیه
دستت درد نکنه. خیلی جالب داری به بچه ها انگیزه میدی....... فقط یه خواهش... اگه میشه تک تک پیامای تایپیکو جواب بدی عالیه..... اینجوری بچه های تازه وارد و کسانی که مشکلی دارن بهتر میتونن کمک بگیرن. عالیه. 20

Diana-Epid_92

New member
سلام دوستان. منم هستم. البته قراره از مهر 92 یکی از رشته های جدید ارشد مجازی را به صورت دانش پذیر شروع کنم ولی با دیدن اراده دوستان تصمیم گرفتم که تلاشمو برای ارشد اپیدمیولوژی هم انجام بدم.

baboliau

New member
سلام به همگی
تازه این تایپیک رو دیدم
منم چند ماهی کم و بیش خوندم
دیگه داشتم ناامید میشدم
دلم میخواد با شما دوباره و با جدیت شروع کنم تا امسال همگی دانشجو باشیم:ahi5slcgm04mi8jqqkl
به امید موفقیت:a2d3:

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها امروز فصل اب و الکترولیت رو از روی برای کنکور خوندم اگرچه زیاد حالیم نشد ولی وقتی رفتم سراغ تست ها تونستم خیلی هاشو جواب بدم بچه ها خودتون رو به درس خوندن عادت بدید من تازه شروع کردم زبان رو امروز کتاب امیر لزگی رو 4 متن مهارت اول رو خوندم و لغاتشو در اوردم کمی هم زیست خوندم
فردا فصل امینو اسید + شیمی الی کتاب دکتر نادری+ شیمی عمومی
اگه هدف داشته باشید و برای اون هدف تلاش کنید حتما موفق میشید
میدونم که الان خیلی ها از ما جلو هستن اما مهم نیست چون من کاری رو شروع کردم واگه خدا بخواد قبول میشم راستی قراره با نفر اول بیوشیمی امسال صحبت کنم ببینم چی خونده
موفق باشید

economic

New member
سلام بچه ها امروز فصل اب و الکترولیت رو از روی برای کنکور خوندم اگرچه زیاد حالیم نشد ولی وقتی رفتم سراغ تست ها تونستم خیلی هاشو جواب بدم بچه ها خودتون رو به درس خوندن عادت بدید من تازه شروع کردم زبان رو امروز کتاب امیر لزگی رو 4 متن مهارت اول رو خوندم و لغاتشو در اوردم کمی هم زیست خوندم
فردا فصل امینو اسید + شیمی الی کتاب دکتر نادری+ شیمی عمومی
اگه هدف داشته باشید و برای اون هدف تلاش کنید حتما موفق میشید
میدونم که الان خیلی ها از ما جلو هستن اما مهم نیست چون من کاری رو شروع کردم واگه خدا بخواد قبول میشم راستی قراره با نفر اول بیوشیمی امسال صحبت کنم ببینم چی خونده
موفق باشید
بامعرفت عزیز وجود تو به مام بیشتر روحیه میده
سرزنده وپرانرژی

economic

New member
دوستای گلم درسای حفظیو چه جوری بخونیم بهتره
من واسه خوندنشون ی ذره مشکل دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید.

paradise80

New member
سلام به همه بچه ها

افرین .................. خدا قوت
چند روزیه نشده بخونم ولی باید جبران کنم و میتونم
راستی پرستاری کسی نیست اینجا ؟؟؟
به امید موفقیت همه بچه ها خصوصا این تاپیک....چند قدمی بیش باقی نیست تا پیروزی ....یا علی

celine

New member
سلااااااااااام بچه ها وااای چه جای خوبیه اینجا.من تقریبا اسفند رو اصلا درست حسابی نخوندم امیدوارم با این حرفای شما بتونم ادامه بدم . ایشالا همگی موفق میشیم

بالا