مطالعه گروهی کنکور ارشد تغذیه ویژه سال 1395

mehrshad.namdar

New member

من این ترم کارآموزی دارم دیگه باهاشون درس ندارم ولی دکتر غیور و نعمتی هستن فک کنم هستن هنوز:dadad4:

ایران؟؟!! نمی دونم چرا ؟؟!! همینجوری دوسش دارم:rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

من این ترم کارآموزی دارم دیگه باهاشون درس ندارم ولی دکتر غیور و نعمتی هستن فک کنم هستن هنوز:dadad4:

ایران؟؟!! نمی دونم چرا ؟؟!! همینجوری دوسش دارم:rolleyessmileyanim:

راستی این جدول های بخش انرژی که هم تو ک.ت.ا.ب شیدفره هم تو ج خ.لی.ل.ل.ی کدوماش مهمه ؟؟ همشو باید حفظ کنیم؟
hاونهایی که مربوط به pal هست نمی خواد .جدول انرژی خام ، متابولیسم انرژی و ... اینها رو حفظ کنید.

mona3614

New member
میگم نظرتون در مورد ج.زوه بیوشیمی خ.لیلی چیه؟؟ مولفش سلمان عسگرخانیه :65d6a5d6s: انقد در مورد بیوشیمی پرسیدم خودم خحالت میکشم :65d6a5d6s:

mehrshad.namdar

New member
میگم نظرتون در مورد ج.زوه بیوشیمی خ.لیلی چیه؟؟ مولفش سلمان عسگرخانیه :65d6a5d6s: انقد در مورد بیوشیمی پرسیدم خودم خحالت میکشم :65d6a5d6s:

من عسگرخانی رو داشتم ولی اصلا نخوندمش. به نظر خودم خیلی خوبی نبود.ولی کللللاس های خوبی برگذار میکنه خیلی مفیده. جزوش نه

- - - Updated - - -

من عسگرخانی رو داشتم ولی اصلا نخوندمش. به نظر خودم خیلی خوبی نبود.ولی کللللاس های خوبی برگذار میکنه خیلی مفیده. جزوش نه

shima69

New member
آره دقیقا
منم از خلیییلی جزوااات همه درسا رو گرفتم به جز بیوشیمیش
نکاه کردم دیدم خوشم نمیاد ازش
از دوستان ام پرسیدم گفتن ضروریا بخونی و تست گنجینه بهتره' و واقعا ام همینطور بود

shima69

New member
:14::riz513:چشم دکتر
من تا الان هضم و جذب و انرژی از محمدزااااده خوندم
و از طریقتت هم این بخش هاشو نگاه کردم نکته ای از قلم نیفته
برای فیزیو گوارش رو از قااسمی خوندم 'یکمیش مونده البته
همه فصلا رو نمیخوام از قاسمی بخونم چون همونطور که دکتر نامدار گفتند واقعا قااسمی خیلی نکته ش زیادی ریز شده و وقت گیره
فقط فصلای سوال خیز و مهم رو که خودمم علاقه دارم
بیوشیمی ام بخش اول ضروریاات محمدی
زبان دو مهارت لزگی و ۷درس از تافل
نظری کسی داره ' ممنون میشم بگه که اشکالات کارمو بفهمم

mona3614

New member
همه فصلا رو نمیخوام از قاسمی بخونم چون همونطور که دکتر نامدار گفتند واقعا قااسمی خیلی نکته ش زیادی ریز شده و وقت گیره

احسنتکم :thumbsupsmileyanim:
میگم این فیزیولوژی قاسمی چیه که میگین؟؟ میشه عکس جلدشو بزاری؟ بعد ی سوال دیگه طریقت چند صفحس؟

mehrshad.namdar

New member

خیلی عالیه همین که شروع کردید جای تبریک داره. فقط من نمی دونم شما برای چه مقطعی می خوان انشا الله کنکور بدید.
اگه برای دکترا شرکت می کنید لزگی چرا؟
اگه برای دکترا شرکت می کنید به نظر میرسه محمدی به تنهایی جواب نمیده با توجه به اینکه سوالات سالهای قبل هم زیادی بالینی شده.
برای فیزیو بچه ها برای دکترا با قاسمی 50 زدن و با گایتون 70. اینکه گزیده ای عمل می کنید عالیه.
فقط زمزمه هایی در مورد تغییر زمان ازمون دکترا به گوش میرسه . شندیم قراره چند ماهی جلو تر برگذار بشه که امیدوارم در نظر داشته باشید و تو زمان بندی لحاظ کنید انشا الله.

- - - Updated - - -

خیلی عالیه همین که شروع کردید جای تبریک داره. فقط من نمی دونم شما برای چه مقطعی می خوان انشا الله کنکور بدید.
اگه برای دکترا شرکت می کنید لزگی چرا؟
اگه برای دکترا شرکت می کنید به نظر میرسه محمدی به تنهایی جواب نمیده با توجه به اینکه سوالات سالهای قبل هم زیادی بالینی شده.
برای فیزیو بچه ها برای دکترا با قاسمی 50 زدن و با گایتون 70. اینکه گزیده ای عمل می کنید عالیه.
فقط زمزمه هایی در مورد تغییر زمان ازمون دکترا به گوش میرسه . شندیم قراره چند ماهی جلو تر برگذار بشه که امیدوارم در نظر داشته باشید و تو زمان بندی لحاظ کنید انشا الله.

mehrshad.namdar

New member
احسنتکم :thumbsupsmileyanim:
میگم این فیزیولوژی قاسمی چیه که میگین؟؟ میشه عکس جلدشو بزاری؟ بعد ی سوال دیگه طریقت چند صفحس؟

طریقت 900 صفحه است حدودا. برای ارشد نیاز نیست هم مح.مدزاده هم ططریقت رو بخونید. یک کفایت می کنه.
دکتر قاسمی ای برای فیزیولوژی نوشته که بیشتر برای بچه های خود رشته فیزیولوژی مناسبه چون بعضی قسمت ها توضیحات زیادی داره. در واقع جمع بندی کتاب های مختلف فیزیولوژی در یک است. گایتون گانونگ و ...
زمان من 3 جلد بود . جلد اخر فقط اعصاب بود. با خود دکتر قاسمی که تماس گرفتم گفتند جلد اخر رو از کتاب های خلاصه تر بخونید بهتره. در هر حال همون طور که گفتم زیادی ریز شده. مثلا کلی مثال و توضیح در مورد اپوپتوز داره که سوالی هم ازش تو مقطع ارشد ندیدم واقعا !

mona3614

New member
باااااازم مشکل.... :smiliess (2): دارم تستای گنجینه بیوشیمی جعفرنژادو میزنم نصف تستاشو اصلا نمیتونم بزنم نکته هاش تو ضروریات نیییییییییس البته بیشتر تستای دکتراش اینجوریه چیکار کنم؟؟؟؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t

shima69

New member
دکتر نامدار منو یادتون نیست
سال گذشته برای ارشد آزموون دادم سال اولم بود بین الملل قبول میشدم ولی نزدم و الان دوباره شروع کردم دارم میخونم ان شالله برای سال بعد
دلیل اینکه مناابعی که انتخاب کردم طوریه که همه فکر میکنن انگار برای دکتراست به این خاطر هستش که سال قبل با خوندن کمتر از اینها رتبه ام صد و خرده ای شد و دیگه میخوام محکم کاری کنم
البته بازم نمیدونم چند منبعی بخونم کارم درسته یا نه :sad:

shima69

New member
باااااازم مشکل.... :smiliess (2): دارم تستای گنجینه بیوشیمی جعفرنژادو میزنم نصف تستاشو اصلا نمیتونم بزنم نکته هاش تو ضروریات نیییییییییس البته بیشتر تستای دکتراش اینجوریه چیکار کنم؟؟؟؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t

مونا جان به نظر من گنجینه ام به چشم یه جزووه که داری میخونی نگاه کن جواب تست ها رو خوب بخون و یاد بگیر

abselon

New member
سلام
منم برای ارشد کم کم شروع کردم برا خوندن
برا فیزیولوژی که قاسمی خیلی ریز شده ، به غیر قاسمی چه منبعی مناسبه؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام

mehrshad.namdar

New member

همونطور که خانوم شیما هم گفتند گنجینه سوالات جعفرنژاد رو به چشم یک ج.ز..وه نگاه کنید و تمام مطالبی که یاد ندارید رو از روی گنچینه کامل حفظ کنید و سوالش رو علامت بزنید تا دفعات بعد هم روی اونها کار کنید و مسلط بشید.

mehrshad.namdar

New member
سال گذشته برای ارشد آزموون دادم سال اولم بود بین الملل قبول میشدم ولی نزدم و الان دوباره شروع کردم دارم میخونم ان شالله برای سال بعد
دلیل اینکه مناابعی که انتخاب کردم طوریه که همه فکر میکنن انگار برای دکتراست به این خاطر هستش که سال قبل با خوندن کمتر از اینها رتبه ام صد و خرده ای شد و دیگه میخوام محکم کاری کنم

کار خوبی کردید بین الملل با هزینه ای که میگیره واقعا ارزش نداره. انشا الله امسال با منابع خوبی که انتخاب کردید حتما موفق میشید.

- - - Updated - - -

کار خوبی کردید بین الملل با هزینه ای که میگیره واقعا ارزش نداره. انشا الله امسال با منابع خوبی که انتخاب کردید حتما موفق میشید.

mehrshad.namdar

New member
سلام

- - - Updated - - -

سلام
ضروریات فیزیولوژی دکتر حایری کتاب خوبی هست که مطالب رو از چند منبع جمع و جور کرده . اگر دقیق بخونید و به تست ها هم مسلط باشید از این کتاب هم نتیجه خوبی می گیرید. علی رغم اینکه خلاصه تر هست از ج دکتر قاسمی و گایتون.
هزار تست فیزیولوژی ارشد تغذیه دکتر قاسمی و آی..کیو. بی هم حتما کار کنید.

آخرین ویرایش:

abselon

New member
ضروریات بیوشیمی دکتر حایری کتاب خوبی هست که مطالب رو از چند منبع جمع و جور کرده . اگر دقیق بخونید و به تست ها هم مسلط باشید از این کتاب هم نتیجه خوبی می گیرید. علی رغم اینکه خلاصه تر هست از ج دکتر قاسمی و گایتون.
منظورتون از ضروریات فیزیولوژی کتاب 2e هست؟

- - - Updated - - -

ضروریات بیوشیمی دکتر حایری کتاب خوبی هست که مطالب رو از چند منبع جمع و جور کرده . اگر دقیق بخونید و به تست ها هم مسلط باشید از این کتاب هم نتیجه خوبی می گیرید. علی رغم اینکه خلاصه تر هست از ج دکتر قاسمی و گایتون.

mehrshad.namdar

New member

- - - Updated - - -

اره همون 2 ای منظورمه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اره همون 2 ای منظورمه

nut.fz

New member
سلام.منم قصد دارم امسال ان شاالله کنکور ارشد بدم.البته دارم طرحمم میگذرونم ولی میخوام عصرا رو تا اونجایی که میتونم بخونم که ان شاالله سال بعد قبول بشم.منم شروع کردم.میخواستم بپرسم ضروریات فیزیولوژی حایری همون 2e که نوشتید چند صفحه است؟
چون من الان خلاصه گایتون رو دارم.میخوام اگه با برنامم جور درمیاد که سریعتر خریداریش کنم.ممنون

بالا