مطالعه گروهی کتاب لغات ضروری تافل کلیه رشته ها (شروع از 16 شهریور 92)

ROJO

New member
متن های درس 6

5 متن اول

1_.jpg

2_.jpg

5 متن دوم

3_.jpg

4_.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

vida68

New member
سلام دوستان. خسته نباشید. میشه یه لطفی کنید اسم دقیق کتاب و نویسنده اش و ویرایش چندم هست رو بهم بگید؟؟؟ ممنون. انشا... بعد تهیه کتاب سعی میکنم به شما برسم و با شما تا اخرش همراه باشم. متشکرم

golabatun

New member
سلام من دارم لزگی میخونم اونو تموم کنم بعد بیام اینجا؟چکارکنم؟؟:33:

vida68

New member
بچه ها سلام. من کتابو تهیه کردم. ولی ترجمه شو ندارم. اگه هرکسی ترجمه کتابو دار میشه لینکشو بذاره؟؟؟ خیلی ممنونم.

noor63

New member
سلام دوستان من قبلا 10 درسشو خوندم ولی الان فک کنم هیچی بلد نیسم ضمنا من امسال حتما باید ارشد پرستاری قبول شم مرسی

telmix

New member
با سلام خدمت شما من کتاب تافل رو نزدیک یک ماهی میشه که شروع کردم و الان درس 23 هستم !!!

بچه هایی که قصد دارن کتاب رو تهیه کنن بهتر راهنمای کتاب رو بخرند اینجوری دیگه دنبال معنی کردن لغات هم نیستن و همه لغات هم معنی شده آماده خوندن هستن !!!!

vida68

New member
سلام من دارم لزگی میخونم اونو تموم کنم بعد بیام اینجا؟چکارکنم؟؟:33:

سلام. من دارم دوتا کتابو باهم میخونم!!!!!!!! واقعا کار سختیه!!! ولی غیرممکن نیس. شب ها هم لغت ها میاد تو خوابم!!!

سلام دوستان من قبلا 10 درسشو خوندم ولی الان فک کنم هیچی بلد نیسم ضمنا من امسال حتما باید ارشد پرستاری قبول شم مرسی

سلام هم رشته ای. خیلی خوبه که قبلا این کتابو خوندید. اگه شروع کنید کم کم یادتون میاد. من امسال سال اولم بود شرکت میکردم وخیلی منابع رو نمیشناختم فقط لزگی رو خوندم اونم نصفه!!! 30 درصد زدم. میخام امسال 100 درصد بزنم!!!! منم باید حتما قبول شم. اینجا کنار بقیه دوستان انرژی مون دوبرابر میشه واسه رسیدن به هدف. موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

نگی

New member
بچه ها منم هستم فقط تازه از امروز می خوام شروع کنمااااااااااااااا

ROJO

New member
پایان درس 8

اخر هفته دیگه 1/3 کتاب تموم میشه:smiliess (8):

بچه هاا چرا نمیاین گزارش بذارین:p7977cujr38iyymsu8:
بابا یه زحمتی به انگشتاتون بدین 2 کلمه بتایپین مانیکورتون خراب نمیشه:bunnyearsmiley:

mahtab-bio

New member
سلام بچه ها منم ميخوام شروع كنم اما چندتا سوال دارم
اول اينكه كتاب من 130 درس داره با معني فارسي كسي ميدونه داستانش چيه چون ديدم تو تايپيك اول زده اين كتاب 30 درس داره؟
بعد اينكه شما با لايتنر ميخونيد؟ دستيش يا الكترونيك؟

prancess yasaman

New member
سلام به همگی من فعلا تعطیل کردم تو رو خدا منو حذف نکنید پدر شوهرم فوت شده نمی تونم یه چند وقتی دیگه گزارش بدم درگیر هستم:sadsmiley:

بالا