مطالعه گروهی کتاب لغات ضروری تافل کلیه رشته ها (شروع از 16 شهریور 92)

fariba.m

New member
سلام دوستان خوشبحالتون 4 درس خوندید من این هفته نبودم عقب افتادم ایشالا از فردا جبران میکنم:smilies-azardl (181

ROJO

New member
درس پنجم

5 متن اول

1--5.jpg

2------5.jpg

3---5.jpg

ROJO

New member
مرسی دوست گلم .موفق باشی

قابل نداره، فقط امیدوارم خوانا باشه

............................................ .. .

P.S: متنها خدایی خیلی لغتای جدید و خوبی داره، ینی اگه کسی لغتا رو فقط میخونه اصلا امیدوار نباشه در حالیکه وقتی کامل درسارو بخونیم کلی لغت جدید یاد میگیریم، من لغتای اول هر درسو 80 - 100% بلد بودم و میگفتم حالا مگه متناش چی داره ولی وقتی شرو کردم به خوندن متنها دیدم از لغات اول درس سطحش بالاتره، اینارو گفتم که اگه کسی متنا رو نمیخونه یه تجدید نظر بکنه، به امید موفقیت همه:smilies-azardl (113

mamai86

New member
rOJO جان
من آخه ني ني پنج ماهه دارم.
وگرنه الان همه تونو جلو زده بودم.
:motat::applause:

jilla

New member
سلام دوستان
1مهر
درس 5 تمام شد.
.
.
.
دوستان لغات را بجز لایتنر چطور مرور میکنین؟ آخه استفاده از لایتنر برای من سخته یعنی خوشم نمیاد.
از امروز کارآموزی ما شروع شد واااای آدم خیلی خسته میشه اولین روز اونقدر آزمایش کردیم که سرم داره میترکه.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ROJO

New member
سلام دوستان
1مهر
درس 5 تمام شد.
.
.
.
دوستان لغات را بجز لایتنر چطور مرور میکنین؟ آخه استفاده از لایتنر برای من سخته یعنی خوشم نمیاد.
از امروز کارآموزی ما شروع شد واااای آدم خیلی خسته میشه اولین روز اونقدر آزمایش کردیم که سرم داره میترکه.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

منم از لایتنر و این سوسول بازیا خوشم نمیاد ههههههههههه، صبا تو تاکسی لغتای دیروزو مرور میکنم ، جمعه ها کل لغتای هفته

بالا