مطالعه گروهی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

N@RVIN

Well-known member
سلام.خدا قوت.میشه راهنماییم بکنید چه درس هایی مهمتره...

سلام زهرا جان

از بهداشت ...بیشتر ی شیر پاک مهم بوده اما پارسال نصف نصف بود سوالا با اصول بهداشتی فرد آذر

سازمان و مدیریت بیمارستان..کتاب محمد عرب خیلی مهم بوده تو سالهای گذشته بعد کتاب آصف زاده بعد صدقیانی کتاب جدید محمد عرب در مورد نطام سلامت هم که پارسال به رفرنسا اضافه شد حدس میزنم که امسال مهم باشه

مبانی مدیریت ...کتاب تئوری تا عمل و مبانی رضاییان رو باهم بخونید..بعد رفتار سازمانی..مدیریت منابع انسانی تعداد سوالاتش کمتره

اقتصاد بهداشتم..من خودم زیاد نخوندم اما مبانی اقتصاد آصف زاده و اقتصاد کشورهای در حال توسعه خوبن بخونید بدرد میخوره..از مالیم کتاب ریموند پی نوو خوبه بقیه کتابا پارسال به رفرنسا اضافه شدن نمیدونم چقدر مهمن اما همین حد که گفتم از مالی و اقتصاد به نظرم کافیه

زبان هم کتاب تافل و 504 .. و لزگی رو اگه برسید ..دو سه تا کتاب ریدینگم هست که خوبه بنظرم با عنوان developing reading skills که سه جلد مقدماتی و متوسط و پیشرفته ش خوبه

ایشالا همه موفق باشین بازم سوالی داشتین هستم خدمتتون

اره گرفتم. دستتون درد نکنه. براتون دعا می کنم تو تمام مراحل زندگی تون سربلند باشین و همچنین یک مدیر توانمند و موفق بشین.:rose:

N@RVIN

Well-known member
اره گرفتم. دستتون درد نکنه. براتون دعا می کنم تو تمام مراحل زندگی تون سربلند باشین و همچنین یک مدیر توانمند و موفق بشین.:rose:

خواهش میکنم عزیزم..کاری داشتین من اکثرا هستم انجمن

ایشالا موفق باشی

N@RVIN

Well-known member
سلام من واسه ارشد پرستاری میخوندم اما حذفش کردن چون کارشناسیم هوشبریه میخوام مدیریت بخونم میشه؟یه سرس منابع واسمون گفتن من نمیدونم کدومش بهتره ممنون میشم برام بهتریناشو ایمیل کنیدبه ادرس www.paris.7026@yahoo.com

سلام
من در پاسخ زهرا جان..منابع مهمو گذاشتم

N@RVIN

Well-known member
سلام بچه ها..دوست من کارشناس هوشبریه استخدامه..میخواد ارشد مریریت بهداشت بده میخواد یدونه میتونه تبدیل کنه کارشو؟؟؟میشه؟؟
ج بدین خواهش میکنمممم:rolleyessmileyanim:

سلام
بله اگه استخدام هستن اکثرا میتونن تبدیل وضعیت بشن و به بخش اداری بیان.

N@RVIN

Well-known member
سلام
بچه ها من فقط 3تا از منابع رو دارم و نتونستم بقیه منابع رو پیدا کنم،شما سایتی سراغ ندارین که بتونم منابع رو اینترنتی بخرم؟
تو رو خدا بگین منابع رو چجوری پیدا کنم!روز به روز استرسم بیشتر میشه!
من شیرازی هستم،کسی همشهری من نیست که برای پیدا کردن منابع کمکم کنه؟
میشه لطف کنین و برنامه ریزی سنا رو برای منم بفرستین
مرسی
ایمیلم:mohammadi_119@yahoo.com

فریبا جان
پیام خصوصیت رو چک کن لطفا برات طریقه ی دسترسی به منابع رو گذاشتم

N@RVIN

Well-known member
سلام دوستان عزیز به نظر شما برای مدیریت مالی باید تمام رفرنس ها را خوند؟اگرنه کدام را بخونیم بیشتر جواب میده؟
من نمونه سوالات زبان سالهای گذشته را با راهنماهاش میخوام. کسی میتونه کمکم کنه؟از کجا بخرم؟ایا فایل الکترونیکیش هست؟اگر کسی فایلش را دارد ممکن است برایم ایمیل کند alis.2013@yahoo.com با تشکر و آرزوی موفقیت برای همه

سلام

اگه درسای دیگه رو خوب خوندید نیازی نیس که تمام منابع مدیریت مالی رو بخونید
از اقتصاد..مبانی اقتصاد آصف زاده و اقتصاد کشورهای درحال توسعه خوبه
از مالیم..دو جلد کتاب ریموند پی نوو..البته اگه یک درسنامه ی خوب از مالی دارین همونم میتونه کافی باشه
چندتا کتاب دیگه ام پارسال به اقتصاد و مالی اضافه شده که من از درجه ی اهمیتشون اطلاعی ندارم
اما اگه همینارو خوب بخونید بنظرم کافیه لازم نیس همه ی منابعو بخونید
ایشالا موفق باشید

farii

New member
سلام زهرا جان

از بهداشت ...بیشتر ی شیر پاک مهم بوده اما پارسال نصف نصف بود سوالا با اصول بهداشتی فرد آذر

سازمان و مدیریت بیمارستان..کتاب محمد عرب خیلی مهم بوده تو سالهای گذشته بعد کتاب آصف زاده بعد صدقیانی کتاب جدید محمد عرب در مورد نطام سلامت هم که پارسال به رفرنسا اضافه شد حدس میزنم که امسال مهم باشه

مبانی مدیریت ...کتاب تئوری تا عمل و مبانی رضاییان رو باهم بخونید..بعد رفتار سازمانی..مدیریت منابع انسانی تعداد سوالاتش کمتره

اقتصاد بهداشتم..من خودم زیاد نخوندم اما مبانی اقتصاد آصف زاده و اقتصاد کشورهای در حال توسعه خوبن بخونید بدرد میخوره..از مالیم کتاب ریموند پی نوو خوبه بقیه کتابا پارسال به رفرنسا اضافه شدن نمیدونم چقدر مهمن اما همین حد که گفتم از مالی و اقتصاد به نظرم کافیه

زبان هم کتاب تافل و 504 .. و لزگی رو اگه برسید ..دو سه تا کتاب ریدینگم هست که خوبه بنظرم با عنوان developing reading skills که سه جلد مقدماتی و متوسط و پیشرفته ش خوبه

ایشالا همه موفق باشین بازم سوالی داشتین هستم خدمتتون

سلام ..مرسی که وقت میزارید و بچه ها رو راهنمایی میکنید..میشه بگید شما خودتون برا زبان چه کتابی رو خوندید چند درصد تو کنکور زدید و رتبتون چقدر شد البته مورد آخر رو اگه دوست ندارید نگید من فقط میخوام بدونم چقدر تاثیر میزاره درصد زبان

N@RVIN

Well-known member
سلام ..مرسی که وقت میزارید و بچه ها رو راهنمایی میکنید..میشه بگید شما خودتون برا زبان چه کتابی رو خوندید چند درصد تو کنکور زدید و رتبتون چقدر شد البته مورد آخر رو اگه دوست ندارید نگید من فقط میخوام بدونم چقدر تاثیر میزاره درصد زبان

خواهش میکنم
من پارسال خیلی برا زبان وقت نگذاشتم اما 52 درصد زده بودم
504 رو(20تا درسشو) خونده بودم و کتابهای ریندیگ که بالا گفتم رو ..اما خب شما اگه فرصت کردین باید بیشتر بخونید
زبان هم موثره اما در کنارش درسای اختصاصیه دیگه هم موثره
رتبه ام 33 شده بود

farii

New member
خواهش میکنم
من پارسال خیلی برا زبان وقت نگذاشتم اما 52 درصد زده بودم
504 رو(20تا درسشو) خونده بودم و کتابهای ریندیگ که بالا گفتم رو ..اما خب شما اگه فرصت کردین باید بیشتر بخونید
زبان هم موثره اما در کنارش درسای اختصاصیه دیگه هم موثره
رتبه ام 33 شده بود
ممنون از جوابتون،من پایه زبانم تقریبا خوبه 504 فقط فلش کارت لغتاش رو خوندم الانم دارم لزگی میخونم ولی خیلی وقت گیره خوندنش..تا قبل از عید هرچندتا درسش رو که تونستم میخونم بعد از عیدم فلش کارت کلمه هاشو میخونم بعدم دیگه تستای سالای گذشته رو میزنم دیگه بیشتر از این وقت نمیشه کاری کرد برا زبان:-(

N@RVIN

Well-known member
ممنون از جوابتون،من پایه زبانم تقریبا خوبه 504 فقط فلش کارت لغتاش رو خوندم الانم دارم لزگی میخونم ولی خیلی وقت گیره خوندنش..تا قبل از عید هرچندتا درسش رو که تونستم میخونم بعد از عیدم فلش کارت کلمه هاشو میخونم بعدم دیگه تستای سالای گذشته رو میزنم دیگه بیشتر از این وقت نمیشه کاری کرد برا زبان:-(

آرخ..خوبه اما بنظرم یک کتاب ریدینگ هم بخونی خوب باشه

یذره رو متن کار کنی..که لزگی البته داره متن..ایشالا موفق باشی

farii

New member
بازم یه منبع دیگه به کلیات بهداشت اضافه شده!من که همین کتابارم بعید میدونم برسم تموم کنم چه برسه به اینکه کتاب جدیدم بخرم !این دکتر عبادی فردآذرم تا اونجایی که تونسته کتاب نوشته واسه ماها! بچه ها کسی راجع به های آموزشی سنا چیزی میدونه؟به نبظرتون این بسته ها به روز میشن طبق منابع هر سال؟

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
بازم یه منبع دیگه به کلیات بهداشت اضافه شده!من که همین کتابارم بعید میدونم برسم تموم کنم چه برسه به اینکه کتاب جدیدم بخرم !این دکتر عبادی فردآذرم تا اونجایی که تونسته کتاب نوشته واسه ماها! بچه ها کسی راجع به های آموزشی سنا چیزی میدونه؟به نبظرتون این بسته ها به روز میشن طبق منابع هر سال؟

سلام ، اگه فرصت نمیکنی همون منابع سال قبل رو بخونی کافیه بنظرم..چون وقتی منبعی این موقع اضافه میشه

یا تعداد سوالایی که از ازش طرح میشه کمه یا اینکه خیلیا نمیرسن بخونن..پس افراد کمتری بهش جواب میدن

بسته های سنارو من اطلاع ندارم چون ازش نخوندم اما حتما بایدد اینطور باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا