مطالعه گروهی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام الیس عزیزم.مگه مدیریت مالی کتاب دوجلدی جهانیان و پارسیان نیست؟؟؟ یجوری گفتی تمام رفرنس ها من ترسیدم....من هنوز سراغ زبان سال گذشته نرفتم..

yassii

New member
سلام بچه ها..دوست من کارشناس هوشبریه استخدامه..میخواد ارشد مریریت بهداشت بده میخواد یدونه میتونه تبدیل کنه کارشو؟؟؟میشه؟؟
ج بدین خواهش میکنمممم:rolleyessmileyanim:

alis

New member
منظور من مدیریت مالی و اقتصاد بهداشت هست که 6 تا رفرنس معرفی کرده اند و امسال نیز کتاب مدیریت مالی جهانخانی رفرنس نیست مال محمود نکوئی اعلام شده است.

farii

New member
سلام بچه ها..دوست من کارشناس هوشبریه استخدامه..میخواد ارشد مریریت بهداشت بده میخواد یدونه میتونه تبدیل کنه کارشو؟؟؟میشه؟؟
ج بدین خواهش میکنمممم:rolleyessmileyanim:

سلام یاسی جان..من قانونش رو نمیدونم ولی تو مدت دو سال طرح خودم خیلی ها رو میدیدم که به خاطر تغییر مدرکشون پستشونم عوض میشد مثلا یه پرستار رو میشناختم که ارشد مدیریتش رو گرفت و اومد تو قسمت اداری مسوول دفتر بهبود کیفیت بیمارستان شد...

farii

New member
منظور من مدیریت مالی و اقتصاد بهداشت هست که 6 تا رفرنس معرفی کرده اند و امسال نیز کتاب مدیریت مالی جهانخانی رفرنس نیست مال محمود نکوئی اعلام شده است.

عزیزم من فکر میکنم تو نوشتن منابع امسال یه اشتباه تایپی پیش اومده،یعنی نویسنده های اقتصاد سلامت و مدیریت مالی دو جلدی رو جابجا نوشتن چون مدیرت مالی ترجمه نکویی اصلا وجود نداره تو بازار ..نکویی تخصصش تو کتابای وزارت بهداشته نه وزارت علوم..

yassii

New member
سلام یاسی جان..من قانونش رو نمیدونم ولی تو مدت دو سال طرح خودم خیلی ها رو میدیدم که به خاطر تغییر مدرکشون پستشونم عوض میشد مثلا یه پرستار رو میشناختم که ارشد مدیریتش رو گرفت و اومد تو قسمت اداری مسوول دفتر بهبود کیفیت بیمارستان شد...

خیلیی ممنون.....:riz304:

farii

New member
بچه هایی که امسال کنکور دارید کجایید ! اینقدر بیحال نباشید مگه قرار نشد طبق این تاپیک بیایم و گزارش درس خوندنمون رو بدیم؟بچه های رشته های دیگرو ببینید چقد فعالن! بییاید دیگه شمام بیاید به هم انگیزه بدیم تا تلاشمونُ بیشتر کنیم..۵ ماه بیشتر نمونده هااا..

سلام. منم موافقم. من متاسفانه گذاشته بودم کنار.....اخه کشیک بیمارستان وقت درست و حسابی نمیزاره...خیلی ناراحتم... اگه گزارش بدیم ترغیب میشیم...

farii

New member
سلام. منم موافقم. من متاسفانه گذاشته بودم کنار.....اخه کشیک بیمارستان وقت درست و حسابی نمیزاره...خیلی ناراحتم... اگه گزارش بدیم ترغیب میشیم...

سلام زهرا جون..خداروشکر حداقل یه نفر پیدا شد..نگران نباش عزیزم هنوز پنج ماه وقت داریم اگه با برنامه ریزی بخونیم با رتبه خوب قبولیم من فعلا روزی متوسط هفت ساعت شروع کردم میخونم کتابایی که الان میخونم مدیریت بهداشت آصف زاده.تئوری تا عمل.اقتصاد بهداشت آصف زاده و مدیریت رفتار رضاییان هستش زبانم سعی میکنم هر شب بخونم..توام گزارش خوندنت رو بزار روزانه دوسه روز اول یکم سخته ولی کم کم میفتی رو دور خوندن..بسم الله بگو و شروع کن..

farii

New member
سلام. باشه عزیز.منم بهداشت اصف زاده وکتابای صدقیانی و زبان لزگی

عزیزم کتابای صدقیانی مهم نیستن زیاد.با توجه حرفای بچه هایی که تو آزمون ارشد ثبت نام کردن الان چند ساله که از اون کتابا دیگه سوال نمیاد .. بنظرم وقتت رو بزار رو کتابای مهم تر چون دیگه فرصت زیادی نمونده مثه اینکه یه ماهم جلوتر افتاده امتحان!

navid1000pa

New member
سلام به دوستان.من راهنماییتون کنم که بگم کتابهای اقای دکترصدقیانی (خدا بیامورز)چون در قید حیات نیستم واسه امتحان مهم نیست اما واسه قوی شدن پایه تون و اینکه یه پیش زمینه بدست بیارین خوندنش لازمه.واسه زبان هم توصیه میکنم بچه هایی که تهران هستن کلاسهای استاد اموخته رو میتونن برن.

pardis.7026

New member
سلام من واسه ارشد پرستاری میخوندم اما حذفش کردن چون کارشناسیم هوشبریه میخوام مدیریت بخونم میشه؟یه سرس منابع واسمون گفتن من نمیدونم کدومش بهتره ممنون میشم برام بهتریناشو ایمیل کنیدبه ادرس www.paris.7026@yahoo.com

شیما69

New member
سلام بر و بچ باحال مدیر بیمارستان
امبدوارم موفق باشید 5 ماه بیشتر به ازمون نمونده
پیش به سوی اینده :ad54ad:

farii

New member
سلام بر و بچ باحال مدیر بیمارستان
امبدوارم موفق باشید 5 ماه بیشتر به ازمون نمونده
پیش به سوی اینده :ad54ad:

سلام شیما جون خوش اومدی عزیزم..کاش پنج ماه مونده بود!طبق اون برنامه ای که تو دفترچه زدن امسال امتحان اوایل خرداده پس با این حساب چهار ماه بیشتر نمونده..

N@RVIN

Well-known member
دوستان سوالی ، کاری ، امری بود...هستیم خدمتتون..ارشد مدیریتم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا