مطالعه گروهی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saraaaa

New member
:thanks::thanks:

- - - Updated - - -

سلام انگار همه مشغول درس خوندن هستن کسی نمیاد اینجا

آلما

New member
سلام بچه ها
من دیگه خسته شدم شنبه هر هفته میام و واقعا هر کاری رو انجام دادم گزارش میدم، اما انگار کسی اینجا قصد نداره علاوه براینکه خودش درس میخونه باعث ایجاد انگیزه برای بقیه بشه اما باز هم صادقانه گزارش میدم من تازه این هفته شروع به درس خوندن کردم و اولین کتابی که این هفته شروع کردم (از دیروز) کتاب رفتار سازمانی دکتر رضائیان هست
لطفا شما هم کتابایی رو که خوندین و میخونین با ذکر تعداد صفحه خونده شده یادداشت کنین.
لطفاً...:sad:

shiva3322

New member
سلام بچه ها
من چه کار کنم؟ چه طور درس بخونم من فقط 4 تا درس از کتاب 504 خوندم الان هم هیچ کدوم از کلمه ها رو یادم نمیاد؟ :sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:دیگه هیچی نخوندم ...
این هفته مهمون دارم تو رو خدا به من کمک کنین چه کار کنم؟
بچه ها لطفاً تعداد صفحاتی رو هم که از هر کتابی میخونید بنویسین.:rose:

سلامآلما جان
برای زبان سعی کن هر شب دو ساعت وقت بذاری اوایل و هر شب یک درس از 504 رو بخون اگه برات یک درس روزانه سنگینه برا شروع روزی نصف درس بخون اما قطعش نکن کم کم را می افتی

برا اینکه درسای قبلی یادت نره هرشب قبل شروع درس بعدی برگرد و لغتهای درس قبلیو مرور کن اینطور که ادامه بدی و آخر هر هفته یه مرور برا درسای خونده بذاری تثبیت میشن تو ذهنت

کلا برا زبان تکرار خیلی خیلی مهمه
ایشالا موفق باشین

mw.ashel

New member
00412336238495900663.jpg

سلام بچه ها. خوبین؟ خداقوت. من یه مدت بود که گذاشته بودم کنار بدلیل بیمارستان و مهمانی و تنبلی:14::14: و...اما اگه خدا بخاد دوباره شروع می کنم.

فهیمه م

New member
سلام بچه هاااااااااااا.......یکی از رقیباتون کم شد.....من چون بابام مریض شدن دیگه نمی تونم درس بخونم و باید کامل در خدمت بابام باشم...اول گفتم هم درس بخونم هم بابام اما دیدم به بابام خوب نمی رسم......امیدوارم که همتون به امید خدا قبول شید....مخصوصا ساناز خانوم که مطمئنم قبول می شه...

- - - Updated - - -

سلام بچه هاااااااااااا.......یکی از رقیباتون کم شد.....من چون بابام مریض شدن دیگه نمی تونم درس بخونم و باید کامل در خدمت بابام باشم...اول گفتم هم درس بخونم هم بابام اما دیدم به بابام خوب نمی رسم......امیدوارم که همتون به امید خدا قبول شید....مخصوصا ساناز خانوم که مطمئنم قبول می شه...:thanks:

سلام فهیمه عزیزم. واقعآ تو کارت موندم. آفرین گلم.از یک طرف ناراحت شدم که رقیب خوبی مثل شما را از دست دادم ولی از طرف دیگه خیلی خوشحال شدم از کار خوبتون. خدا حفظت کنه. من مطمئن هستم که یک روز جواب این کار خوبت رو میگیری.امیدوارم موفق و عاقبت بخیر بشی.

farii

New member
سلام به همگی..من یه سالی هست تو این سایت عضوم اوایل میخواستم تو کنکور لیسانس به پزشکی شرکت کنم ولی بعد که سبک سنگین کردم دیدم اگه رشته خودم رو ادامه ارزشش خیلی بیشتره..من تازه از این هفته شروع کردم به خوندن .فعلا چهار تا کتاب از تئوری تا عمل،مدیریت رفتار سازمانی،مبانی اقتصاد و مدیریت بهداشت و درمان رو دارم میخونم و میخوام تا ۱۵ بهمن تمومشون کنم البته زبان لزگی ام هم زمان میخونم..امیدوارم همگی موفق باشید..اینجور که مشخصه همه از رشته های دیگه اومدید اینو بگم که کتابای مدیریت سخت نیستن و اگه با علاقه بخونید خیلیم شیرینه درساش..ایشالله که همتون موفق باشید

karshenasgh

New member
سلام. یه سؤال ازتون داشتم...
آیا برای ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه آزاد هم همین منابع وزارت بهداشت باید مطالعه بشه یا اینکه منابع آزاد با وزارت بهداشت فرق داره؟

- - - Updated - - -

توی دفترچه دانشگاه آزاد رو که نگاه کردم، منابع امتحانی اعلام شده اینا بود:
زبان تخصصی ( ضریب 2) - ریاضی ( ضریب 2) - آمار ( ضریب 2 ) - اقتصاد خرد ( ضریب 1) - اقتصاد کلان ( ضریب 1) - کلیات مدیریت ( ضریب 4) - کلیات بهداشت عمومی ( ضریب 2)
بیشتر شبیه منابع ارشد اقتصاد بهداشت وزارت بهداشته!
کسی میتونه در مورد منابع ارشد مدیریت این رشته برای کنکور دانشگاه آزاد منو راهنمایی کنه؟؟
سپاسگزار از شما...:rose:

hassan.n

New member
سلام. یه سؤال ازتون داشتم...
آیا برای ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه آزاد هم همین منابع وزارت بهداشت باید مطالعه بشه یا اینکه منابع آزاد با وزارت بهداشت فرق داره؟

- - - Updated - - -

توی دفترچه دانشگاه آزاد رو که نگاه کردم، منابع امتحانی اعلام شده اینا بود:
زبان تخصصی ( ضریب 2) - ریاضی ( ضریب 2) - آمار ( ضریب 2 ) - اقتصاد خرد ( ضریب 1) - اقتصاد کلان ( ضریب 1) - کلیات مدیریت ( ضریب 4) - کلیات بهداشت عمومی ( ضریب 2)
بیشتر شبیه منابع ارشد اقتصاد بهداشت وزارت بهداشته!
کسی میتونه در مورد منابع ارشد مدیریت این رشته برای کنکور دانشگاه آزاد منو راهنمایی کنه؟؟
سپاسگزار از شما...:rose:

با سلام احترام
در دانشگاه آزاد اگه زبان و کلیات مدیریت را بالای 50درصد بزنید رتبه تک رقمی می آورید.
اقتصاد خرد و کلان ضریب 1 دارد ارزش مطالعه نداره اگه می خواهید مطالعه نمائید اقتصاد خرد و کلان دکتر نظری
کلیات مدیریت همان کتابهای وزارت بهداشت کفایت می نماید . می توانید درکنارش تست های جامع 10 سال آخر دانشگاه آزاد را مطالعه نمایید.
ریاضی و آمار اگه نزنید بهتره چون اکثراً نمی زنند. برای مطالعه ریاضی امید محمودیان انتشارات نگاه دانش و آمار هادی رنجبران
زبان همان منابع وزارت بهداشت کفایت می کنه
پارسال اگه سئوالهای کلیات بهداشت دانشگاه آزاد را نگاه کنید مطمئن باشید با مطالعه دوتا منابع وزارت بهداشت نمی تونید درصد بالایی بزنید.
تنها چیزی که درصد شما را افزایش خواهد داد کلیات مدیریت است چون ضریب چهار دارد. و زبان انگلیسی که اکثراً نمی زنند.

فریا119

New member
سلام
بچه ها من فقط 3تا از منابع رو دارم و نتونستم بقیه منابع رو پیدا کنم،شما سایتی سراغ ندارین که بتونم منابع رو اینترنتی بخرم؟
تو رو خدا بگین منابع رو چجوری پیدا کنم!روز به روز استرسم بیشتر میشه!
من شیرازی هستم،کسی همشهری من نیست که برای پیدا کردن منابع کمکم کنه؟
میشه لطف کنین و برنامه ریزی سنا رو برای منم بفرستین
مرسی
ایمیلم:mohammadi_119@yahoo.com

farii

New member
سلام
بچه ها من فقط 3تا از منابع رو دارم و نتونستم بقیه منابع رو پیدا کنم،شما سایتی سراغ ندارین که بتونم منابع رو اینترنتی بخرم؟
تو رو خدا بگین منابع رو چجوری پیدا کنم!روز به روز استرسم بیشتر میشه!
من شیرازی هستم،کسی همشهری من نیست که برای پیدا کردن منابع کمکم کنه؟
میشه لطف کنین و برنامه ریزی سنا رو برای منم بفرستین
مرسی
ایمیلم:mohammadi_119@yahoo.com
فریا جان منم شیرازی هستم ولی بیشتر منابع رو پیدا کردم.کتابای رضاییان و مدیریت مالی رو از کتابفروشی محمدی خریدم از تئوری تا عملم احتمالا داشتته باشه..کتابای کلیات خدمات بهداشتی مبانی اقتصاد زبان لزگی رو هم از کتابفروشی دانشگاه علوم پزشکی خریدم فقط کتاب دکتر عرب و دوتا از اقتصاد بهداشتا و اصول خدمات بهداشتی شجاعی رو نتونستم پیدا کنم که اینارم شنیدم یه کتابفروشی تو خیابون زند هست اونجا میارن نهایتش نشدم سفارش میدم از تهران بفرستن

karshenasgh

New member
سلام نه منابع آزاد با وزارت بهداشت فرق داره

شما تا حالا کنکور ارشد دانشگاه آزاد این رشته رو شرکت کردی یا قصد شرکت داری؟ میتونی بگی منابعش چه کتابایی هستند؟
من برای کنکور وزارت بهداشت می خوام سم شناسی شرکت کنم اما چون امسال داشگاه آزاد شهر ما رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی رو آورده، میخوام برای کنکور آزاد، این رشته رو امتحان بدم، (البته تمرکزم روی همون سم شناسی وزارت بهداشت هست)...
اما نمیدونم منابع امتحانی دانشگاه آزاد برای رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی دقیقاً چه کتابایی هست که تهیه کنم و کدومشون مهم ترن و حتماً باید خونده بشن؟
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟؟ ممنون...

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
با سلام احترام
در دانشگاه آزاد اگه زبان و کلیات مدیریت را بالای 50درصد بزنید رتبه تک رقمی می آورید.
اقتصاد خرد و کلان ضریب 1 دارد ارزش مطالعه نداره اگه می خواهید مطالعه نمائید اقتصاد خرد و کلان دکتر نظری
کلیات مدیریت همان کتابهای وزارت بهداشت کفایت می نماید . می توانید درکنارش تست های جامع 10 سال آخر دانشگاه آزاد را مطالعه نمایید.
ریاضی و آمار اگه نزنید بهتره چون اکثراً نمی زنند. برای مطالعه ریاضی امید محمودیان انتشارات نگاه دانش و آمار هادی رنجبران
زبان همان منابع وزارت بهداشت کفایت می کنه
پارسال اگه سئوالهای کلیات بهداشت دانشگاه آزاد را نگاه کنید مطمئن باشید با مطالعه دوتا منابع وزارت بهداشت نمی تونید درصد بالایی بزنید.
تنها چیزی که درصد شما را افزایش خواهد داد کلیات مدیریت است چون ضریب چهار دارد. و زبان انگلیسی که اکثراً نمی زنند.

ممنون از راهنمایی شما....

سلام بچه ها اااا.ازتون کمک میخوام .....برای ثبت نام ارشد بهداشت محیط مدرک کارشناسی کشاورزی قبوله؟

alis

New member
سلام دوستان عزیز به نظر شما برای مدیریت مالی باید تمام رفرنس ها را خوند؟اگرنه کدام را بخونیم بیشتر جواب میده؟
من نمونه سوالات زبان سالهای گذشته را با راهنماهاش میخوام. کسی میتونه کمکم کنه؟از کجا بخرم؟ایا فایل الکترونیکیش هست؟اگر کسی فایلش را دارد ممکن است برایم ایمیل کند alis.2013@yahoo.com با تشکر و آرزوی موفقیت برای همه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا