مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

soma94

New member
پیشنهاد

به به مثل اینکه آقامهرشاد برگشتن.خیلی هم خوشحال شدیم منم با پشمک موافقم و از بین اقا مهرشاد و سولاربه فعلا یکی سکان رو بدست بگیره دیگه.
و یه پیشنهاد دارم دوستان ما اگر اردیبهشت رو بزاریم واسه مرور تا اخر فروردین 12 هفته داریم و میتونیم هر هفته طبق برنامه سولاربه یا ... پیش بریم طری که تا عصر روز5 شنبه سوالارو بفرستیم برای رابط و روز جمعه هم یه آزمونک داشته باشیم.هرکس تا هر جایی که رسید بخونه و سوال طرح کنه کسی هم که کم کاری کرد حق شرکت تو ازمونک و.. رو نداشته باشه.حالا نظرتون چیه ؟

solarbeh

New member
به به مثل اینکه آقامهرشاد برگشتن.خیلی هم خوشحال شدیم منم با پشمک موافقم و از بین اقا مهرشاد و سولاربه فعلا یکی سکان رو بدست بگیره دیگه.
و یه پیشنهاد دارم دوستان ما اگر اردیبهشت رو بزاریم واسه مرور تا اخر فروردین 12 هفته داریم و میتونیم هر هفته طبق برنامه سولاربه یا ... پیش بریم طری که تا عصر روز5 شنبه سوالارو بفرستیم برای رابط و روز جمعه هم یه آزمونک داشته باشیم.هرکس تا هر جایی که رسید بخونه و سوال طرح کنه کسی هم که کم کاری کرد حق شرکت تو ازمونک و.. رو نداشته باشه.حالا نظرتون چیه ؟

من فقط با تست پایه ام، هر کی موافقه بسم الله

- - - Updated - - -

من فقط با تست پایه ام، هر کی موافقه بسم الله

افسی2

New member
سلام دوست
من تازه به انجمن بچه های ارشد تغذیه پیوستم.میشه خواهش کنم منو راهنمایی کنین و بگین چطور میتونم با برنامه های شما هماهنگ بشم؟

soma94

New member
باشه باز تست هم باشه خوبه پس حالا شما لطف کنید برنامه هفته اول رو تعیین کنید.ایشالا که نتیجه ش خوب باشه.

soma94

New member
سلام دوست عزیز ما هم تا الان برنامه خاصی نداشتیم قراره از این هفته یه برنامه بزاریم.

frank

New member
با عرض سلام واحترامات،، از اقای مهرشاد میخاستم بپرسم، دفعه چندم ارشدقبول شدن ورتبشون چند شد؟البته جسارت بنده رو ببخشید،،، چه سالی قبول شدن؟

mehrshad.namdar

New member
سلام به همه چند وقت بن بودم دوباره برگشتم .... درس ها چطوره ؟ خوبه؟ می خونید؟
ازمونک 2 رو با کمک اقا کریم و حسین خان نوشتم میزارم رو سایت هر کس خواست شرکت کنه. کسی هم تمایل داشت سه تا سوال طرح کنه.

- - - Updated - - -

سلام به همه چند وقت بن بودم دوباره برگشتم .... درس ها چطوره ؟ خوبه؟ می خونید؟
ازمونک 2 رو با کمک اقا کریم و حسین خان نوشتم میزارم رو سایت هر کس خواست شرکت کنه. کسی هم تمایل داشت سه تا سوال طرح کنه.

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان خدا قوت
سوالها رو.اینجا بپرسیم ؟

پشمک اره همین جا بزاریم بهتره فکر می کنم چون رفت و امد بیشتره... کسی بتونه جواب میده...

- - - Updated - - -

سلام دوستان خدا قوت
سوالها رو.اینجا بپرسیم ؟

پشمک اره همین جا بزاریم بهتره فکر می کنم چون رفت و امد بیشتره... کسی بتونه جواب میده...

mehrshad.namdar

New member
بچه ها طرح سولاربه هم طرح خوبیه....ولی اگه دو تا طرح ازمونک و طرح سولاربه باهم ادغام بشه فکر می کنم هر دو هدف براورده میشه.
هر کس با طرح سولار به موافقه اغلام کنه تا اون رو هم راه بندازیم. همه سوالات رو بزارید من سوالات تکراری رو حذف می کنم و با نام خودتون برای خودتون تو تاپیک میزارم تا استفاده کنید. اگر موافق باشید ی پسورد هم میزاریم رو فایل ها تا فقط دوستانی که تو طرح شرکت می کنند و زحمت طرح سوالات رو می کشند بتونن از ازمون استفاده کنند. البته این یه پیشنهاده.

- - - Updated - - -

بچه ها طرح سولاربه هم طرح خوبیه....ولی اگه دو تا طرح ازمونک و طرح سولاربه باهم ادغام بشه فکر می کنم هر دو هدف براورده میشه.
هر کس با طرح سولار به موافقه اغلام کنه تا اون رو هم راه بندازیم. همه سوالات رو بزارید من سوالات تکراری رو حذف می کنم و با نام خودتون برای خودتون تو تاپیک میزارم تا استفاده کنید. اگر موافق باشید ی پسورد هم میزاریم رو فایل ها تا فقط دوستانی که تو طرح شرکت می کنند و زحمت طرح سوالات رو می کشند بتونن از ازمون استفاده کنند. البته این یه پیشنهاده.

mehrshad.namdar

New member
بچه ها فقط هواستون باشه این روزا ی چشمتون به جلو و ی چشمتون به پشت سر باشه. هم درس هایی که باقی مونده رو بخونید هم درسهایی که از قبل خوندید رو مرور کنید. نکنه از درسهایی که خوندید قافل بشید ها...تست زدن بلافاصله بعد از خوندن یادتون نره.تست هایی که جوابش رو درست نمی زنید رو کنارش ی علامت بزنید....ترجیحا تست های با جواب تشریحی رو بخونید. جواب تست ها رو فقط حفظ نکنید...این هم یادتون باشه کسی که تا اخرین لحظه بجنگه موفقه ...الان وقتشه زمان مطالعتون رو زیاد کنید...

mehrshad.namdar

New member
matyam91
ممنون .سه سوالی که طرح کردید خیلی خوب بود.
بچه ها شما هم بفرستید تا ازمونک سه رو هم بزاریم رو سایت. اگر سریع پیش بریم تا عید میتونیم برای همه فصل ها ی ازمونک برگذار کنیم و ی مرور سریع مطالب رو داشته باشید.

- - - Updated - - -

matyam91
ممنون .سه سوالی که طرح کردید خیلی خوب بود.
بچه ها شما هم بفرستید تا ازمونک سه رو هم بزاریم رو سایت. اگر سریع پیش بریم تا عید میتونیم برای همه فصل ها ی ازمونک برگذار کنیم و ی مرور سریع مطالب رو داشته باشید.

celine

New member
سلام آقا مهرشاد خسته نباشید من هم میام برا این طرح آزمونک فقط بگین تا آخر این هفته باید سه تا سوال از کدوم فصلا در بیارم و براتون بفرستم؟ راستی آدرس ایمیلتون رو هم ندارم

mehrshad.namdar

New member
آقا من فک میکنم تعداد مباحث در هر ازمون بیشتر بشه تا ازمون هر چند هفته یا هفته ای برگذار بشه بهتره
بازم هرچی بچه ها بگن

بچه ها هر کس نظری داره لطفا بزاره تا رای گیری کنیم....
هر سه روز یک بار ازمون از یک فصل
هر هفته یک بار ازمون از چند فصل....
بچه ها به کمکتون نیاز داریم لطفا شما هم تو طرح سوال کمک کنید

maryam111

New member
سلام بچه ها منم هستم ...
به نظرم آخر هفته مناسبه...

- - - Updated - - -

سلام بچه ها منم هستم ...
به نظرم آخر هفته مناسبه...

soma94

New member