مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

solarbeh

New member
بچه ها اعلام آمادگی می کنن ولی تا یک هفته پایه ان بعدش :smiliess (9):
به نظر من اگر ارتباط ایمیلی بشه یا واتس آپی خخخخخ
بچه ها خیلی نمی تونن تنبل بازی کنن، دیگه حسش بود میام نبود نمیایم تعطیل میشه

*lili*

New member
سلام دوستای گلم دوباره سؤال دارم ببخشید عایا دانشگاه ازاد علوم تغذیه میگیره؟و علوم بهداشتی در تغذیه کارش چیه و بازارکارش چجوریه؟من استخدام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستم ولی میخام تغییر رشته بدم برم تغذیه .کسی هست راهنماییم کنه عزیزان؟

shima69

New member
سلام دوستای گلم دوباره سؤال دارم ببخشید عایا دانشگاه ازاد علوم تغذیه میگیره؟و علوم بهداشتی در تغذیه کارش چیه و بازارکارش چجوریه؟من استخدام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستم ولی میخام تغییر رشته بدم برم تغذیه .کسی هست راهنماییم کنه عزیزان؟

دانشگاه آزاد علوم بهداشتی در تغذیه میگیره
فقط واحد علوم تحقیقات تهران
موفق باشید

nuter.93

New member
سلام دوباره به همه.
من که خیلی خیلی اوضاع درسیم داغون بود قبول شدم. زبان صفر مطلقققققققققققققق بودم. یعنی ویندوز و دور رو به زور متوجه می شدم. ولی تلاش کردم البته کل ااااااااااااااس هم رفتم ها.
فیزیو اصلا بلد نبودم! فقط می دونستم در مورد قلب و این چیزاس ههههههه! اصلا از پمپ و این چیزا سر در نمیاوردم. ولی زیاد خوندم
بیوشیمی ی چیزایی می فهمیدم چون حفظی بود بیشتر.
تغذیه که اوت بودم کلا.
شرایط قبلیم رو هم همه می دونید.
دانشگاه ازادی رشته علوم دام! وقفه بین درس و دانشگاه و کلی مشکل
بچه ها فقط رمز موفقیت ی چیزه انگیزه بالا داشته باشید. زیاد تلاش کنید و تا لحظه اخر دست از تلاش بر ندارید. حتی تا لحظه کنکور.
فکر می کنم کنکور ی ماراتون بود. هر کس که بیشتر مقاومت کنه برنده میشه. تلاش کنید. می تونید موفق می شید. توانش رو دارید.اگه من تونستم پس شما هم میتونید.اگه من موفق شدم پس حتما شما هم موفق میشیدددددددددددددددددددددددددددددددددد. تلاش بچه ها.....

hosein.m

New member
میشه جواب تست های پایان هر فصل بیوشیمی (کتاب ضروریات )رو همینجا با هم به اشتراک بذاریم؟

labkhand2014

New member
سلام، کسی از شما کلید تست دکتر ط ر ی ق ت رو داره؟ چجوری تهیه کردید؟ لطفا بهم پیام خصوصی بدید. ممنون

n.nutritiin8787

New member
سلام. اطلاعیه سازمان سنجشو دیدین مثل اینکه امسال هرکس دوتا رشته میتونه انتخاب کنه

samira sorkheh

New member
سلامی گرم به بچه های عزیز تغذیه ای،آقا پس اون تاپیکای آزمون، رفع اشکال چی شد،ما اشکال داریم هاااااااا،یکی نیست استارتشو بزنه:p7977cujr38iyymsu8:

Ro Nak

New member
سلام به همه کسی هست بتونه به من کمک کنه،راجعه به انتخاب یه منبع تغذيه بین کراوس ومدرن?

آخرین ویرایش:

hosein.m

New member
نوتر عزیز به نظر شما بهتره علاوه بر جججزوووهه دکترط کتاب شیدفر رو هم بخونم یا اینکه همین ججززوهه رو یکی دو دور دیگه بخونم.
کتاب شیدفری که دارم چاپ سال 89 است. باید چاپ جدیدشو بخرم. مثل همیشه ممنون از راهنماییت.

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
نوتر عزیز به نظر شما بهتره علاوه بر جججزوووهه دکترط کتاب شیدفر رو هم بخونم یا اینکه همین ججززوهه رو یکی دو دور دیگه بخونم.
کتاب شیدفری که دارم چاپ سال 89 است. باید چاپ جدیدشو بخرم. مثل همیشه ممنون از راهنماییت.

آقا حسین عزیز شما باید جزو نامبرده رو حداقل 3-4 دور بخونید این خودش جدا
البته دورهای اول زیاد زمان میبره در دور های بعدی راحترین
قبلا هم گفتم دور دور نخونید. یه مباحثی رو بخونید بعد بیان مرور کنید. اینجوری بهتره تا دوباره انرژی بذارین برای یاداوردی مطالبی که ماهها پیش خوندین و الان دیگه یادتون نیست

در کنار جز..وه نامبرده حتما از کتاب شیدفر هم استفاده کنید. چون مواد معدنی و .... یکم عوض شده سعی کنید کتاب جدید رو تهیه کنید.
موفق باشید

mehrshad.namdar

New member
سلامی گرم به بچه های عزیز تغذیه ای،آقا پس اون تاپیکای آزمون، رفع اشکال چی شد،ما اشکال داریم هاااااااا،یکی نیست استارتشو بزنه:p7977cujr38iyymsu8:

سلام تاپیک رفع اشکال هست ولی چندان استقبال نشد . مدتی هست که بای کد شده ی جورایی...فکر کنم همینجا اشکالات هم مطرح بشه خوبه. این تاپیک یکم رفت و امد بیشتره. البته با اجازه نوتر عزیز.

نوتر

New member
سلام تاپیک رفع اشکال هست ولی چندان استقبال نشد . مدتی هست که بای کد شده ی جورایی...فکر کنم همینجا اشکالات هم مطرح بشه خوبه. این تاپیک یکم رفت و امد بیشتره. البته با اجازه نوتر عزیز.
داداشم راحت باشین

flor

New member
همگی خسته نباشین.ما درگیره امتحاناتیم.ان شالله ساله دیگه این موقع همتون به درد ما دچار باشین

matyam91

New member
سلام. اطلاعیه سازمان سنجشو دیدین مثل اینکه امسال هرکس دوتا رشته میتونه انتخاب کنه

واقعا يعني جطوري اخه؟؟؟!!مثلا يكي ميتونه هم ارشد تغذيه انتخاب كنه هم ارشد بيوشيمي؟؟؟كرايشم ميشه دو تا انتخاب كرد يا فقط رشته؟؟

بالا