مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

نوتر

New member
وااای من بیوشیمی ام خیلی ضعیفه. هیچی نمیفهمم. ای کاش کلاسی چیزی رفته بودم. کلافه ام کرده این بیو. من بیو رو دوس دارم ولی اون منو دوس نداره ������������

- - - Updated - - -

وااای من بیوشیمی ام خیلی ضعیفه. هیچی نمیفهمم. ای کاش کلاسی چیزی رفته بودم. کلافه ام کرده این بیو. من بیو رو دوس دارم ولی اون منو دوس نداره ????????????

این حرف شما منو یاد خودم انداخت
من هم دقیقا احساس شما رو داشتم و از بیوشیمی بشدت میترسیدم. ولی اخرش خیلی خیلی خوب شد
صبور باشید و 3 اصل خوندن خوب ،مرور خوب و تست زدن خوب رو در موردش رعایت کنید. موفق باشید:rose:

shima69

New member
بچه ها درسته میگن قراره غیر تغذیه ای ها دیگه شرکت نکنند
یا مجوز مطب نمیدن کسی میدونه؟

- - - Updated - - -

بچه ها درسته میگن قراره غیر تغذیه ای ها دیگه شرکت نکنند
یا مجوز مطب نمیدن کسی میدونه؟

دوست عزیز این حرفا رو خیلی وقته میزنن و چندوقت یکیار پارازیتی برای انداختن ترس و دلهره تو بچه هایی که تغییر رشته دادن از خودشون رها میکنن...
اما به نظر من شما و همه ی دوستان به این شعرها گوش نکنید و با تمام انرژیتون درس بخونید و تلاش کنید و نذارید از مسیر منحرفتون کنن
اگه این مدت اینهمه زوری که زدن و انرژی و وقتی که هدر دادن که بچه ها تغییر رشته ندن و تغذیه ای نشن رو میذاشتن رو یه کاره مثبت و روی این کار میکردن که بتونیم حق ویزیتمون رو بالا ببریم یا مثلا تغذیه هم دکترای حرفه ای بشه و تاحدی بشه نسخه داروهای مرتبط رو تجویز کرد یا اینکه اسم متخصص تغذیه برای مطبها نوشته بشه' الان مسلما وضعمون بهتر از این بود

ham.ad

New member
سلام دوستان عزیزم.خیلی خوبه که اینقدر با روحیه شروع کردید و به هم کمک می کنید.از فرصتهاتون خوب استفاده کنید .من که امسال هنوز شروع نکردم!!
اولش که حس اش رو نداشتم(به خاطر ظلمی که بهمون شد).الان هم به خاطر یه مشکل که گربانگیرمه.:1dco2x0p1lilzhfpg1t:65d6a5d6s::dadad4:
ولی دلم با این اروم میشه "همه تقدیر کائنات با خواست خداست پس توکل بر خودش".:riz304:

ham.ad

New member
سلام دوستان عزیزم.خیلی خوبه که اینقدر با روحیه شروع کردید و به هم کمک می کنید.از فرصتهاتون خوب استفاده کنید .من که امسال هنوز شروع نکردم!!
اولش که حس اش رو نداشتم(به خاطر ظلمی که بهمون شد).الان هم به خاطر یه مشکل که گربانگیرمه.:dadad4::65d6a5d6s:
ولی دلم با این اروم میشه "همه تقدیر کائنات با خواست خداست پس توکل بر خودش".:rose:

*lili*

New member
سلام بچه های عزیز منم میخام به امید خدا از شنبه شروع کنم به خوندن این ماه شیفتامو کم گرفتم که برسم بخونم برام دعا کنید خیلی باحالید من تازه اومدم تو این سایت و خیلی خوشحالم ممنووووون از راهنماییهای خوبتون

*lili*

New member
یه سوال دارم درصدها برای قبولی دانشگاه اصفهان حدودا باید چقدر باشه ممنون میشم جواب بدین

*lili*

New member
یه سوال دارم درصدها برای قبولی دانشگاه اصفهان حدودا باید چقدر باشه ممنون میشم جواب بدین

بابک 1359

New member

سلام سوال شما خیلی کلیه . بستگی به سطح سوالات داره تو هر سال و اینکه نفرات برتر چه شهرایی رو انتخاب میکنن
- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

shima69

New member
سلام سوال شما خیلی کلیه . بستگی به سطح سوالات داره تو هر سال و اینکه نفرات برتر چه شهرایی رو انتخاب میکنن
- - - Updated - - -

آره دقیقا ' منم دوستام تو دانشگاه از رشته های دیگه بودن' یکیشون واسه ارشد اول اصفهان رو زده بود' نیاورده بود بعدش ایران رو قبول شده بود!

mehrshad.namdar

New member
ی پیشنهاد دارم شاید مفید باشه. بیان تو انجمن هر دو هفته ی ازمون کوچیک تغذیه برگذار کنیم.بچه ها سوال طرح کنند و هر کس خواست تو ازمون شرکت کنه و درصد هاشو بگه و نقاط ضعفش رو برطرف کنه...اگه مایل بودید بگید تاپیک باز کنیم

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
ی پیشنهاد دارم شاید مفید باشه. بیان تو انجمن هر دو هفته ی ازمون کوچیک تغذیه برگذار کنیم.بچه ها سوال طرح کنند و هر کس خواست تو ازمون شرکت کنه و درصد هاشو بگه و نقاط ضعفش رو برطرف کنه...اگه مایل بودید بگید تاپیک باز کنیم

مهرشاد جان

الان بچه های بیوشیمی دارن این کارو انجام میدن و قطعا و صد در صد نتیجشو خواهند دید. سوالات مفت زیادی رو تو روز ازمون خواهند زد که بچه های دیگه براشون زدنش به این آسونیا نخواهد بود.
اما بچه های تغذیه با این تاپیک ها اصولا همکاری نمیکنند. دلیلشم واقعا نمیدونم چیه.

ولی پیشنهادت بسیار زیبا و مفید هست.

سوالات مفت: من به سوالاتی که قبلا دیدم و تو روز ازمون سریع جوابشو میزنم چون قبلا عین همون سوال یا مشابهشو دیدم سوالات مفت میگم.که باعث قبولی خیلی ها میشه

mahsaa

New member

سلام دوستای خوب تغذیه ای :bunnyearsmiley:
به نظر منم ایده خییلی خوبیه و اگه بچه ها استقبال کنن و براش وقت بذارن واقعا مفید خواهد بود

mehrshad.namdar

New member
مهرشاد جان

الان بچه های بیوشیمی دارن این کارو انجام میدن و قطعا و صد در صد نتیجشو خواهند دید. سوالات مفت زیادی رو تو روز ازمون خواهند زد که بچه های دیگه براشون زدنش به این آسونیا نخواهد بود.
اما بچه های تغذیه با این تاپیک ها اصولا همکاری نمیکنند. دلیلشم واقعا نمیدونم چیه.

ولی پیشنهادت بسیار زیبا و مفید هست.

سوالات مفت: من به سوالاتی که قبلا دیدم و تو روز ازمون سریع جوابشو میزنم چون قبلا عین همون سوال یا مشابهشو دیدم سوالات مفت میگم.که باعث قبولی خیلی ها میشه

ممنون نوتر جان. فکر کنم انجام نشه بهتره.اگه قراره همکاری نشه....

solarbeh

New member
سلام آقا مهرشاد پیشنهاد خیلی خوبیه
من تا آخرش هستم، به شرطی که طبق برنامه و نظم پیش بره
به نظر من اول فصل بندی کنیم، مثلا تا اسفند تغذیه اساسی و بعدش رژیم درمانی
مثلا آزمون اول: فصل انرژی، کربوهیدرات، پروتئین و چربی
آزمون دوم: فیبر و ترکیبات عملکردی، ویتامین های محلول در چربی، تغذیه درمانی در دستگاه گوارش فوقانی و تحتانی
و...

- - - Updated - - -

سلام آقا مهرشاد پیشنهاد خیلی خوبیه
من تا آخرش هستم، به شرطی که طبق برنامه و نظم پیش بره
به نظر من اول فصل بندی کنیم، مثلا تا اسفند تغذیه اساسی و بعدش رژیم درمانی
مثلا آزمون اول: فصل انرژی، کربوهیدرات، پروتئین و چربی
آزمون دوم: فیبر و ترکیبات عملکردی، ویتامین های محلول در چربی، تغذیه درمانی در دستگاه گوارش فوقانی و تحتانی
و...

samira sorkheh

New member
سلام بچه ها ی تغذیه ای،با آرزوی موفقیت تک تک شماها،منم با پیشنهاد شما موافقم،اینجوری هم میتونیم درسامونو مرور کنیم، هم اینکه با سوالای مختلفی آشنا بشیم، و اشکالاتمون برطرف بشه، و هم اینکه به قول مدیر محترم،توی کنکور بتونیم سوالات مفت بیشتری رو جواب بدیم

shima69

New member
:smilies-azardl (113من نیز آمادگی خویش را برای شرکت و همکاری در این طرح اعلام میدارم
باتشکر فراوان
:ad54ad:

بالا