مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

aysan.m

New member
سلامممم پس این فصول رو نخونیم نوتر ؟؟؟؟فصول اعصاب، تولید مثل، سلول های خونی هم چکیده
متابولیسم و ورزش

mahsaa

New member
ممنون مهسا جون .پورسانتیه .
آره راست میگی خودمم نمی خوام به خاطر کار از ارشد بمونم
ولی از این به بعد سعی میکنم دوباره شروع کنم آخه این چند وقت به خاطر تهیه یه سری فرمها از درس موندم به خاطر همین وقتم گرفته شد
تازه من فقط روزای زوج میرم
توکل به خدا ایشالا که همه موفق بشیم
پس پورسانتی که دیگه سخت تر! پورسانتی رو از همین الان میگم که به هیچ عنوان برات نمیصرفه ! مخصوصا برای مایی که تازه کاریم و مردم هیچ شناختی رومون ندارن ...من تابستون 2-3 ماه رفتم با اینکه وقتمم آزاد بود ولی بازهم اصلا طوری نشده که خودمون انتظار داریم ... برای ما هم شروع کار باید اینقد تبلیغ کنی و وقت بذاری تا شاید ی ذره به انتظارت نزدیک بشی وگرنه که هیچ...
مریم جونم ببخشین دخالت میکنما ولی چون خیلی دوست دارم و میدونم که میتونی انشالله قبول بشی دارم میگم عزیزم حالا باز هم اگه دوس داری میتونی بری اگ دیدی نمیرسی و از درسا داری جا میمونی دیگ نری:28:
انشاالله مریم جونم:a2d3::riz304:

shima69

New member
:riz304::riz304:دوستان قضیه ی این فصلهایی که نباید خونده بشن' چی هستش?
من شروع کردم همه رو بخونم!!!! به ما هم بگید مرسیییییی
:(40):

maryam s

New member
پس پورسانتی که دیگه سخت تر! پورسانتی رو از همین الان میگم که به هیچ عنوان برات نمیصرفه ! مخصوصا برای مایی که تازه کاریم و مردم هیچ شناختی رومون ندارن ...من تابستون 2-3 ماه رفتم با اینکه وقتمم آزاد بود ولی بازهم اصلا طوری نشده که خودمون انتظار داریم ... برای ما هم شروع کار باید اینقد تبلیغ کنی و وقت بذاری تا شاید ی ذره به انتظارت نزدیک بشی وگرنه که هیچ...
مریم جونم ببخشین دخالت میکنما ولی چون خیلی دوست دارم و میدونم که میتونی انشالله قبول بشی دارم میگم عزیزم حالا باز هم اگه دوس داری میتونی بری اگ دیدی نمیرسی و از درسا داری جا میمونی دیگ نری:28:
انشاالله مریم جونم:a2d3::
نه خواهش میکنم مهسا جون خوشحال میشم راهنماییم کنی.ممنون:riz304:
راستش خودت که میدونی ما شهرمون اصلا مطب کارشناس تغذیه نداره کارم بد نیست شکر خدا.
ولی برنامه ریزیمو درست میکنم از شنبه ایشالا دوباره پر انرژی:a2d3: شروع میکنم.
ایشالا با دعای شما بتونیم موفق بشیم

mahsaa

New member
نه خواهش میکنم مهسا جون خوشحال میشم راهنماییم کنی.ممنون:riz304:
راستش خودت که میدونی ما شهرمون اصلا مطب کارشناس تغذیه نداره کارم بد نیست شکر خدا.
ولی برنامه ریزیمو درست میکنم از شنبه ایشالا دوباره پر انرژی:a2d3: شروع میکنم.
ایشالا با دعای شما بتونیم موفق بشیم

خب خدا روشکر که وضعیت کار هم خوبه.....خیلی هم عالی
انشاالله مریم جونم هر چ زودتر شروع کن...موفق باشی عزیزم:rose:

آخرین ویرایش:

maryam s

New member
بچه ها من وقتی درس میخونم خیلی جاها برام سوال پیش میاد
یه مشکلی که برام زیاد به وجود میاد تناقض تو یه مطلب هست
مثلا داخل یه منبع گفته شده انرژی گرمازایی غذا 10 درصد کل انرژی مصرفی است بعد تو یه تست از کتاب اومده که اونو10 درصد انرژی پایه + انرژی فعالیت در نظر گرفته. تازه داخل پاسخ تشریحی یه قسمت دیگش اومده که اونجا فقط 10 درصد انرژی پایه حساب کرده:smiliess (2): بلاخره باید چی رو درنظر بگیریم؟:smiliess (11):

maryam s

New member
کاش میشد یه تاپیکی هم برای رفع اشکال و سوالاتمون میذاشتیم:dadad4:

karim1

New member
سلام
من یه چند وقتی (۲ماه) هست که دارم تاپیکا رو دنبال میکنم ولی از بس که ماشااالاااااااا بحثا داغ پیگیری میشد رغبت نکردم بیام تو
بابا یه تکونی به خودتون بدین دیگه هر وقت من اومدم یکی میگفت «ایشالا از شنبه» مثل این برادرای معتاد......
به جای این کارا بیاین اشکالاتونو با هم در میون بذارین٬ نکاتی که میخونین بنویسین خلاصه یه نیم نگاهی به اسم تاپیک بندازین بالاخره یه مطالعه ای هم بشه ایرادی نداره دیگه که هم خدا راضی باشه هم خلق خدا.....
راستی شرمنده بی مقدمه اومدمو شروع کردم به داد و بیداد منم دارم واسه امسال میخونم البته سال دوممه درضمن سرباز هم هستم حالا برین از خودتون خجالت بکشین با این همه وقت آزادتون نامردااااا

maryam s

New member
سلام
من یه چند وقتی (۲ماه) هست که دارم تاپیکا رو دنبال میکنم ولی از بس که ماشااالاااااااا بحثا داغ پیگیری میشد رغبت نکردم بیام تو
بابا یه تکونی به خودتون بدین دیگه هر وقت من اومدم یکی میگفت «ایشالا از شنبه» مثل این برادرای معتاد......
به جای این کارا بیاین اشکالاتونو با هم در میون بذارین٬ نکاتی که میخونین بنویسین خلاصه یه نیم نگاهی به اسم تاپیک بندازین بالاخره یه مطالعه ای هم بشه ایرادی نداره دیگه که هم خدا راضی باشه هم خلق خدا.....
راستی شرمنده بی مقدمه اومدمو شروع کردم به داد و بیداد منم دارم واسه امسال میخونم البته سال دوممه درضمن سرباز هم هستم حالا برین از خودتون خجالت بکشین با این همه وقت آزادتون نامردااااا

سلام
خوش امدید
حق با شماست .کسی اینجا فعال نیست:tsimuzpzwoap1t9y3o7 البته خودمم میگم.امیدوارم بچه ها بیان:dadad4:

karim1

New member
سلام
خوش امدید
حق با شماست .کسی اینجا فعال نیست:tsimuzpzwoap1t9y3o7 البته خودمم میگم.امیدوارم بچه ها بیان:dadad4:

خوب یکی باید از یه جا شروع کنه دیگه
ما که شروع کنیم بقیه هم میان

آخرین ویرایش:

nutriti0n

New member
سلام یه سوال
فصول مورد نیاز برای فیزیولوژی کدوماس؟
مطمئنا همشونو ک نباید خوند؟

maryam s

New member
سلام. منم از امروز هستم. یا علی....
برنامه چطوریه؟ قراره گزترش بدیم؟
سلام دوست عزیز خوش آمدید:rose:
برناممون این طوریه که سه شنبه و جمعه یا یکی از این دو روز بیاییم و گزارش در سهایی که خوندیم بدیم
و نکات خیلی کلیدی و مهمی که پیدا میکنیم از فصول در بیاریم و بنویسیم تا بتونیم از اطلاعات هم استفاده کنیم
و همچنین میتونیم رفع اشکال هم کنیم
با توکل به خدا و با اراده قوی :a2d3:

maryam s

New member
سلام یه سوال
فصول مورد نیاز برای فیزیولوژی کدوماس؟
مطمئنا همشونو ک نباید خوند؟
سلام
طبق گفته نوتر فصول متابولیسم و ورزش نیاز نیست
ولی بقیه فصل ها باید خونده بشه
ایشالا موفق باشید

nutriti0n

New member
سلام
برای تست زدن از سوالات چه سالی به بعد باید خوند؟ چون کتابا از سال 65 به این ور رو دارن ! و تعدادشونم زیاده
واقعا لازمه تست های سال های خ گذشته رو هم خوند؟ یا اینکه مثلا فقط 5-6 سال اخیر رو باید مطالعه کرد؟

دختر شرقی

New member
سلام دوست عزیز خوش آمدید:rose:
برناممون این طوریه که سه شنبه و جمعه یا یکی از این دو روز بیاییم و گزارش در سهایی که خوندیم بدیم
و نکات خیلی کلیدی و مهمی که پیدا میکنیم از فصول در بیاریم و بنویسیم تا بتونیم از اطلاعات هم استفاده کنیم
و همچنین میتونیم رفع اشکال هم کنیم
با توکل به خدا و با اراده قوی :a2d3:

مرسی مریم جون. ان شا الله...
پس من آخر هفته ها میام اینجا ونکات مهم رو میگم و گزارش میدم.:a2d3:

نوتر

New member
سلام
برای تست زدن از سوالات چه سالی به بعد باید خوند؟ چون کتابا از سال 65 به این ور رو دارن ! و تعدادشونم زیاده
واقعا لازمه تست های سال های خ گذشته رو هم خوند؟ یا اینکه مثلا فقط 5-6 سال اخیر رو باید مطالعه کرد؟
به نظر من باید همه شونو کار کرد. چون بعضی وقتا ازشون سوال میاد. البته بعضا واقعا دیگه تست ها بی ربط هستند که سالهاس از تکست حذف شدن. ولی مشکل اینجاس که طراحا یادشون نیست اون مطالب از تکست حذف شده :riz481:

shino

New member
مرسی مریم جون. ان شا الله...
پس من آخر هفته ها میام اینجا ونکات مهم رو میگم و گزارش میدم.:a2d3:

سلام بچه ها.من کنکوریه پارسالم.رتبم صد شد و...دپرس بودنم تا الان طول کشید.ولی حالا دوباره با کمک خدا میخوام شروع کنم.البته امسال طرحم و فرصت خیلی کمتری دارم.ولی توکل با خدا.

بالا