مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
دروود بچه ها میکروب جاووتز 2013 ترجمه کی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟ سپاس شاد باشبد

ta89

New member
:کسایی که زبان می لنگید سریع504رو جمع کنید کتابای بهتر بخونید برید سطح بالا
اصلا هم نگید من زبانم بده بخونید میتونید عالی بزنید به امید خدا

واقعا میشه خوب زد؟ب نظرت از چی شروع کنم؟لزگی؟یا 504؟
یا جفتش؟!!

ameneh-arab

New member
من لزگی را ندارم.ولی قبلا 504 و تافل را خوندم.504 بیشتر لغات کنکوری داشت.ولی اگه کسایی که 504 و لزگی خوندن لزگی را تایید میکنن تو اولین فرصت تهیه اش میکنم تا شروع کنیم.

Tarsa

New member
504ایا سریع بخونن کتابو نه این که سرسری رد بشنا الان که وقت دارید روزی2ساعت یزارید
بعد برید سر لزگی ازگی عالیه
کنارش میشه لغات تافلم خوند

Rahai

New member
سلام دوستان
کساییکه میخواین لزگی بخونین از مهارت اولش نترسید!!!! تمام لغات مهارت اول توی مهارتای بعدی تکرار میشه.
آموزشای لزگی را جدی بگیرید من واقعا این کتابو تایید میکنم! بچه ها من برا کنکور فقط 5 مهارت اول لزگی را خوندم (البنته نه به طور کامل) زبان 55 درصد زدم مطمئنم اگه تمومش کرده بودم خیلی بهتر میزدم
در مورد 504 با نظر ترسا موافقم.
با آرزوی موفقیت برا هممون:28:

love virology

New member
دروووووووود کسی نیست چه میکنید ویروس شناس های جدید درس میخونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

love virology

New member
درود بچه ها کسی کتاب تست جامع ویروس شناسی میتونه بهم معرفی کنه مثه اون کتابای زرد بودا که تمام کنکورهای سال گذشته داخلش بود میخوندیمش برا کنکور کارشناسی منظورم این بوود سپااااااااااااااس

ameneh-arab

New member
Salam bacheha.aval sharmande keyboarde farsi nadaram.rastesh man mikhastam emsal hemato sherkat konam ye khurdeam khoondam vali nemidoonam k vaqean 2s daram hemato ro ya na.kolan khili sar dar gomam.dalile inke hemato ro entekhab kardam ykam alaqe bud va inke. 5ta darso mikhai bkhooni.vali kheili negarane ayandeam chon vaqean niaz daram k qabul sham. :(( viruso khosham miad vali chon tedade darsa ziade mitarsam va inke jawetz ta hala varaqam nazadam.yeki mano rahnamai kone. Komaaak !

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه رشته ات علوم آزمایشگاهی بوده.حتی رفرانس هم نخونده باشی با همه درس ها آشنایی داری بالاخره.میگی جاوتز ورق هم نزدی مگه دیویدسون را خوندی؟! راحت نیست خوندنشا! من کار عملی هماتو رو دوست دارم و تا حدی تشخیصم خوبه ولی2 ساعت هم حوصله خوندن کتاب یا هماتو ندارم. ما لیسانس هامون را خوندیم واسه کار.ارشد را واسه دلت بخون.تو این 4سال از هر درسی تو هر رشته ای به اندازه ای خوندی که ببینی از چی خوشت میاد چی حوصله ات را سر میبره.ولی اگر میخوای فقط قبول شی و واسه آینده کاریت مهمه به نظر من قارچ یا انگل شرکت کن.درس هاش کمتر و به نسبت(تاکید میکنم به نسبت بقیه رشته ها) داوطلب کمتری داره.این فقط نظر شخصی من بود.امیدوارم کمکی کرده باشم

love virology

New member
درود بر شما اگر دیر جواب دادم نتم سرعتش پایینه
شما هنوز دانشجویید یا فارغ تحصیل؟
اینجا اکثرا منتظر جواب هستن زیاد نمیان
شما جاووتز بخوون با مورای با ایمنی و زبان چون این درسا در اولویت هستند و مهم هنوز 2ماه وقت داری زمانه خیلی عالی هستش

love virology

New member
روزی چند ساعت وقت خالص داری؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

ایمنی ضریب 2 داره خیلی تعیین کننده هستش از هیچ درسی غافل نیاش الان یه برنامه میریزیم اگر دوست داشته باشید

love virology

New member
خووب درسته مابقی رو کم میزنن اگر شما مثلا انگل و ایمنی و وروس مثله یکی دیگه زده باشید ولی بیایید قارچو بالا بزنید شما برد کردید من یه بررسی انجام دادم بین قبولی های چند ساله اکثرا قارچ و باکتری و مولکولی رو کم میزنن اگر بیام این 3تا درسو قوی کنم برد کردم بقیه ویروس و ایمنی رو بالا میزنن این که هنر نیست باید به بقیه درسا هم اهمیت بدیم خوب بگزریم/ شما 3 تشریف میارید تا 5 استراحت شما تا 10 الی 11 شب 5 6 ساعت وقت عالی دارید مثلا 3 ساعت ویروس 2 ساعت ایمنی 1 ساعت زبان برای این چند ماهه همراه با تست بعدا میریم سراغ درس های باکتری و قارچ و انگل و بیو مولکول

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
اخه 3ساعت تو روز ویروس واسه من کافی نیست.چون تا حالا نخوندم جاوتزو.ویروسو میخوام حتما تابستون تموم کنم از یه کتاب که یکم اعتماد بنفس بگیرم.فعلا تنها برگ برندم زبانمه

love virology

New member
خوب اگر زبانت خوبه حرفی نیست ولی 3درس اولویت داره در ویروس و تعیین کننده هستش میشه 4درس هم دسته بندی کرد ویروس ایمنی زبان مولکول من مثال زدم 3ساعت برنامه دست خود شما هست ولی روزی 1درس به نظر من جالب نیست ایمنی برای شروع باید خونده بشه میتونید از ساعات زبان کم کنید چون زبانتون خوب هست بچاش ایمنی بخوونید ولی باز این نظر من هستش اخر خودتون تصمیم نهایی رو میگیرید

love virology

New member
خواهش خووب نظر من بوود باز خودتون بهتر میدونید امیدوارم پیوسته شاد و پیروز و سرفراز باشید بدروود

- - - Updated - - -

خدایا

قرارم باش ویارم باش

جهان تاریکی محض است

میترسم

کنارم باش

- - - Updated - - -

خدایا ، حکمت قدم هایی را که برایم بر میداری بر من آشکار کن

تا درهایی را که بسویم می گشایی ، ندانسته نبندم

و درهایی که به رویم میبندی ، به اصرار نگشایم . . .

- - - Updated - - -

خدایا !

من چیزی نمیبینم .

آینده پنهان است.

ولی آسوده ام ،

چون تو را می بینم

و تو همه چیز را . . .

- - - Updated - - -

میخوانمت در بلندی که خودت بلند ترینی

میخوانمت به مهربانی که خود مهربان ترینی

میدانمت به رحمتت که خودت رحیم ترینی

میدانمت به بزرگی که خودت بزرگترینی

همه این میخوانمت ها و میدانمت ها بهانه ای هست

تا بگویم خدایا دوستت دارم ، من خدا را دارم!

- - - Updated - - -

خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم

تو ای والاترین مهمان دنیایم

شروع کن ، یک قدم با تو

تمام گامهای مانده اش با من . . .

love virology

New member
دروود این کتابا خیلی حجیم هستند و به نظر من برا کنکور خوندن جالب نیست براوون که استاده خودم گفت بگیر بخون ترجمه یزدی صمدی خوبه ولی این 2تا کتاب بگیر فقط بخوون که سر در گم نشی 1- مروری جامع بر ژنتیک از نجات مهدیه انتشارات برای فردا و کتاب فوق العاده از ک ل ا س یک تا ژنومیک از حسن اکرامی انتشارات خانه زیست شناسی به نطر من این 2تا منبع کافیه به علاوه تست های سال های قبل میتوونی درصد خوبی بیاری

ROJO

New member
وای براون جزو منابع بهداشت نیست الاان دیدم!! این 2تا کتابرو که شما نوشتی کسی خونده?چند درصد میشه جواب داد? ترسا شماهم بیا نظر بده فعلا که کسی غیر ما اینجا نمیاد.

love virology

New member
دروود سوالات 5 6 ساله ژنتیک مولکولی رو برید ببنید مبحث دستت میاد کجا رو باید بخونی یه روتین خاصی داره 4 الی 6 سوال مهندسی ژنتیک و مبحث جهش میاد 1 الی 2 سوال بیان ژن / کتاب نجات مهدیه رو ادمین که خودش الان دکترا ویروس هستند تایید کردند یعنی ژنتیک مولکولی رو باید فقط تست یزنی چیز خاصی نداره سوالاتش همیشه یه چارچوب خاصی رو دنبال میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا