مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

victoria

New member
دوستان دوباره سلام
خسته نباشین
میخوام ببینم واسه تست زیست عمومی خوبه بخرم؟ یا اگه کتابی میشناسین ممنون میشم معرفی کنین

BBT

New member
دوستان دوباره سلام
خسته نباشین
میخوام ببینم واسه تست زیست عمومی خوبه بخرم؟ یا اگه کتابی میشناسین ممنون میشم معرفی کنین

واسه زیست فقط دو تا کتاب تست دیدم
یکیش همین کتاب مریم خالصی
یکی هم

- - - Updated - - -

دوستان دوباره سلام
خسته نباشین

یکی هم

BBT

New member
دوستان دوباره سلام
خسته نباشین

یکی هم

bioshimi93

New member
سلام به همه بیوشیمیست ها
(چند روز پیش تو یه تاپیک رفتم جواب یه سوالو در مورد امینواسیدها بدم نوشتم از نظر ما بیوشیمیست ها ...هههههه یه لحظه حس کردم واقعا بیوشیمیست شدم خیلی مونده تا بیوشیمیست شدن انشالله همه ما یه روز از بهترین بیوشیمیست ها بشیم.)
امروز زیاد حوصله درس نداشتم
فقط حدود 5 -6 ساعت بیوشیمی خوندم حالا اخر شب هم زبان میخونم شیمی رو نخوندم
بچه ها کجایین؟گزارشاتون کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای همه کاربران انجمن علوم پزشکی

بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش :

آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی

پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری !

smilies-azardl%20%28181%29.gif
:a2d3::rose:

bioshimi93

New member
چرا گزارش نمیدین؟سعیده چرا فقط لایک می کنی؟
اگه گزارش ندین دیگه منم دلسرد میشم و نمیام گزارش بدم:65d6a5d6s:

بهنوش

New member
salam be hame dustan khaste nabashin vaghean khoda ghovat , manam ta 23,11,92 metabolisme charbi va morure sakhtemane asid amine va protein va hamchenin ketabe rezaza ghesmate eshkalate vijasho tamum mikonam . be omide movafaghiyate hamegi.:smilies-azardl (113:4d564ad6::bunnyearsmiley::thanks:

konjkave

New member
سلام به همگی.خداقوت.چند روزه هیچی نخوندم ایشالا از فردا میخونم گزارشم میدم:riz304:.

آخرین ویرایش:

Mahan9

New member
گزارش امروز من
5 ساعت بیوشیمی
2 ساعت زبان و 2 ساعت شیمی الی
اینم بخاطر بیوشیمی93 عزیز ک دلسرد نشه:ad54ad:

leila1

New member
سلام خدا قوت
بچه ها واسه بیوشیمی چه کتابی میخونین؟؟

Mahan9

New member
سلام دوست عزیز
من کتاب ضروریات بیوشیمیدکتررضا محمدی رو میخونم
خیلی عالیه

jilla

New member
سلام به همگی :sarma:
من امروز تونستم بعد از یک هفته کمی درس بخون.
سه شنبه: فقط 3.5ساعت بیوشیمی( آب و الکترولیت)

melody2010

Member
سلام بچه ها خداقوت خسته نباشید.
من بارم مشکلی پیش اومده که ممکنه دیگه نتونم بیام گزارش بدم اما معنیش این نیست که نمی خونم.:smiliess (10):
هروقت تونستم یه سر میزنم و شاید گزارشی هم بدم. اما بخونین بچه ها و بیان گزارش بدین
خیلی تأثیر داره. ایشالا سال بعد همین موقع دانشجو هستیم و میام اینجا و به بچه های 94 کمک میکنیم و از تجربیاتمون میگیم.

haha

New member
بنظرم ( این یعنی که من در اینجا صاحبنظرم!!) منظورش از تک کربنه همون اسید چرب با تعداد کربن فرد هست و از اونجایی که کربن ها دوتا دوتا اکسید میشن که در نهایت اکسیداسیون ملکول سه کربنه پروپیونیل باقی میمونه.
حالا بنظرتون میتونم صاحبنظر باشم؟!!

آخرین ویرایش:

victoria

New member
سلام
باتوجه به اینکه ما کارای فارغ التحصیلیمونو انجام ندادیم ولی درسمون تموم شده ، همه نمراتمون هم اومده
باید فرم فارغ التحصیلی ثبت نامو پر کنیم یا فرم دانشجویان ترم آخرو؟
اگه فرم ترم آخرو پرکنیم اونوقت تعداد واحدای گذروندمون برابر با کل واحداس و این غیرمعقوله

- - - Updated - - -

سلام
باتوجه به اینکه ما کارای فارغ التحصیلیمونو انجام ندادیم ولی درسمون تموم شده ، همه نمراتمون هم اومده
باید فرم فارغ التحصیلی ثبت نامو پر کنیم یا فرم دانشجویان ترم آخرو؟
اگه فرم ترم آخرو پرکنیم اونوقت تعداد واحدای گذروندمون برابر با کل واحداس و این غیرمعقوله

Qiasi

New member
سلام دوستان وقتتون بخیر
نمیدونم جای درستی رو واسه سوالم انتخاب کردم یا نه
من دانشجوی شیمی هستم و برای ارشد شیمی دارویی میخواستم بخونم ولی نمیدونم بیوشیمی و زیست شناسی رو از روی چی بخونم؟
ضریب هر دوی این درس ها هم 2 است ممنون میشم رفرنسی رو که بشه تو این چندماه خوندش به من معرفی کنید
موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام دوستان وقتتون بخیر
من دانشجوی شیمی هستم و برای ارشد شیمی دارویی میخواستم بخونم ولی نمیدونم بیوشیمی و زیست شناسی رو از روی چی بخونم؟
ضریب هر دوی این درس ها هم 2 است ممنون میشم رفرنسی رو که بشه تو این چندماه خوندش به من معرفی کنید
موفق باشید

bioshimi93

New member
سلام دوستان وقتتون بخیر
موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام دوستان وقتتون بخیر
موفق باشید
سلام
دوستانی که رشته هایی غیر از بیوشیمی شرکت می کنن معمولا کتاب برای کنکور رو برای بیوشیمی میخونن در کنارش اگر بتونید گنجینه سوالات بیوشیمی رو هم بخونید خوب میشه
ما برای زیست کتابهای دبیرستان رو میخونیم با تستهای سالهای قبل
موفق باشید

melody2010

Member
سلام بچه ها کجائین پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad_majidonline:
برا من مشکل پیش اومده شماها گذاشتین رفتین؟ :image170:
پس گزارشا کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
من که 3 هفته اس هیچی نخوندم از امروز میخوام دوباره شروع کنم.:dadad4:
بیان گزارش بدین دیگه؟؟؟؟؟ :p7977cujr38iyymsu8:

Qiasi

New member
سلام
دوستانی که رشته هایی غیر از بیوشیمی شرکت می کنن معمولا کتاب برای کنکور رو برای بیوشیمی میخونن در کنارش اگر بتونید گنجینه سوالات بیوشیمی رو هم بخونید خوب میشه
ما برای زیست کتابهای دبیرستان رو میخونیم با تستهای سالهای قبل
موفق باشید
ممنون از شما
منظورتون همین کتابه ؟ "کتاب خلاصه بیوشیمی برای کنکور دکتر پاسالار" ؟
کتاب انتشارات پوران پژوهش چطوره ؟ حجمش زیاده ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا