مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jilla

New member
سلام به همگی
منم تقریبا 2-3 هفته ای میشه خوب نخوندم به خاطر همین گزارش ندادم :13:
ایشا.. تا 22 اسفند کارآموزی مون تموم میشه بعدش خوب میخونم.
تازه هفته بعدم عروسی دعوتیم جاتون خالی..:4d564ad6:

bioshimi93

New member
سلام به همه
خداقوت
کجایین؟
3 ماه بیشتر تا کنکور نمونده هاااا
بیایین یه برنامه ریزی خوب انجام بدیم
من الان دارم متابولیسم میخونم یه جاهایی از برنامم عقب موندم اما میخوام جبرانش کنم.
لطفا یه هر از گاهی به تاپیک سر بزنین
:riz304:

آخرین ویرایش:

konjkave

New member
سلاااااااااااااااااااااااام به همگی.خوبین؟؟؟خدا قوت.دلم واسه اینجا خیلی تنگ شده بود :sarma:عاقا من وقتم واسه خوندن کم شده ولی میخوام یه برنامه خوب بریزم ولی نمیتونم بیاین با هم برنامه بریزیم :smilies-azardl (181

melody2010

Member
سلاااااااااااااااااااااااام به همگی.خوبین؟؟؟خدا قوت.دلم واسه اینجا خیلی تنگ شده بود :sarma:عاقا من وقتم واسه خوندن کم شده ولی میخوام یه برنامه خوب بریزم ولی نمیتونم بیاین با هم برنامه بریزیم :smilies-azardl (181

سعیده جونم منم حسابی تمرکزمو از دست دادم این روزا هم کارمون خیلی سنگین شده عصر که میام خونه عین جنازه میوفتم رو تخت به زور شامو میخورم اما جالبه ها اصلا خوابم نمیبره کتابو میارم میزارم جلوم اما اصلا حتی یک کلمه هم نمی تونم بخونم :smiliess (7):

melody2010

Member
[]سلاااااااااااااااااااااااام به همگی.خوبین؟؟؟خدا قوت.دلم واسه اینجا خیلی تنگ شده بود :عاقا من وقتم واسه خوندن کم شده ولی میخوام یه برنامه خوب بریزم ولی نمیتونم بیاین با هم برنامه بریزیم :

سعیده جونم منم حسابی تمرکزمو از دست دادم این روزا هم کارمون خیلی سنگین شده عصر که میام خونه عین جنازه میوفتم رو تخت به زور شامو میخورم اما جالبه ها اصلا خوابم نمیبره کتابو میارم میزارم جلوم اما اصلا حتی یک کلمه هم نمی تونم بخونم :smiliess (7):

melody2010

Member
سلام بچه ها من کتاب لزگی رو پیدا نکردم ولی تو فروشگاه یه کتاب بهم پیشنهاد کردن منم دیدم از هیچی بهتره خریدم اسم کتاب هست : «نگاهی جامع بر زبان گروه علوم پزشکی» نوشته حسن یعقوبی و صفورا پاکیزه کار
کتاب 16 مهارت داره که تو هر مهارت نحوه پاسخ به سوالات ریدینگ و لغات گرامر رو توضیح داده و آخر هر مهارت تست داده بعد هم سوالات ارشد وزارت بهداشت رو هم داده.
به نظرتون میشه روش حساب کرد آیا؟؟؟؟؟؟؟
کسی اصلا این کتابو دیده؟؟؟؟؟

m14

New member
سلام بچه ها من کتاب لزگی رو پیدا نکردم ولی تو فروشگاه یه کتاب بهم پیشنهاد کردن منم دیدم از هیچی بهتره خریدم اسم کتاب هست : «نگاهی جامع بر زبان گروه علوم پزشکی» نوشته حسن یعقوبی و صفورا پاکیزه کار
کتاب 16 مهارت داره که تو هر مهارت نحوه پاسخ به سوالات ریدینگ و لغات گرامر رو توضیح داده و آخر هر مهارت تست داده بعد هم سوالات ارشد وزارت بهداشت رو هم داده.

سلام دوست عزیز

بله من هم به توصیه یکی ازدوستان دارم میخونمش کتاب خوبیه به نظرم باتوجه به آزمون های سال قبل نوشته شده و کتابهای تافل و expanding & developing وچندتا دیگه روجمع کرده یکجا:smilies-azardl (181

m14

New member
یه سوال مهم دارم درمورد ثبت نام
میدونم اینجا جاش نیست اما تاپیکش رونتونستم پیدا کنم الان که زمان ویرایش مدارکه میپرسم من فارغ التحصیل شده ام اما مدرکم را نگرفته ام بنابراین فرم 4 را ارسال کرده ام آیا همین فرم کافیه وبه عنوان نشان دهنده رشته ومعدل است چون درحین ویرایش مدارکم درجایی که باید آیتم مدرکی راکه میخواهیم اصلاح کنیم را انتخاب کنیم دیدم که یک آیتم به نام مدرک نشان دهنده رشته ومعدل و یکی به نام فرم شماره4 نوشته بود آیا باید یکبارهم با عنوان فرم شماره4 ارسال کنم؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید:riz304:

melody2010

Member
بچه ها کجا پس هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان:p7977cujr38iyymsu8:
بلند شین بیاین گزارش بدین تنبلی بسه بیان دیگهههههههههههههههههههههههههه :New (6):
نکنه همه رفتین خونه تکونیییییییییی :riz303:
دوستای خوبم اینجوری که نمیشه باید باهم بخونیم بیاین گزارش بدین تا ماها هم انگیزه مونو از دست ندیم. :smilies-azardl (113
گزارش من:
روز 2 شنبه: 4ساعت بیوشیمی فصل ساختمان پروتئین ها + 1 ساعت زبان: مرور مهارت 1 + تمرین لغات مترادف از کتاب زبان جامع علوم پزشکی

melody2010

Member
]بچه ها کجا پس هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان[/SIZE][/COLOR]:p7977cujr38iyymsu8:
بلند شین بیاین گزارش بدین تنبلی بسه بیان دیگهههههههههههههههههههههههههه :New (6):
نکنه همه رفتین خونه تکونیییییییییی :riz303:
دوستای خوبم اینجوری که نمیشه باید باهم بخونیم بیاین گزارش بدین تا ماها هم انگیزه مونو از دست ندیم. :smilies-azardl (113

گزارش من:
روز 2 شنبه: 4ساعت بیوشیمی فصل ساختمان پروتئین ها + 1 ساعت زبان: مرور مهارت 1 + تمرین لغات مترادف از کتاب زبان جامع علوم پزشکی

bioshimi93

New member
بچه های تنبل بیوشیمی کجایین؟؟؟؟:eek:fftopic:
باید جایزه ی تنبل ترین تاپیک درسی رو به گروه ما بدن....:New (6):
آدم میاد اینجا بدتر انگیزشو از دست میده
من دیگه تا عید نمیرم دانشگاه با خیال راحت میشینم درس میخونم.
اونایی که خونه تکونی می کنن خسته نباشین.

آخرین ویرایش:

m14

New member
بابا من که مردم از استرس الان یک هفته اس بعلت خانه تکانی لای کتاب رو باز نکردم:riz303: بگم خدا چیکارش کنه هرکی این رسم روگذاشته:New (6):

Mahan9

New member
سلام به همه بچه های درسخون
معلومه ک حسابی درس میخونید ک خبری از هیچ کس نیست
بچه ها من یه مدته خیلی استرس گرفتم
احساس میکنم چیزی بلد نیستم مخصوصا زبان
شما میگید چیکار کنم

bioshimi93

New member
منم خیلی استرس گرفتم مثل شماها زیادم درس نخوندم
واسه زبان الان متن بخون

Mahan9

New member
منم خیلی استرس گرفتم مثل شماها زیادم درس نخوندم
واسه زبان الان متن بخون

اخه وقتی متن میخونم خیلی از کلماتش رو بلد نیستم یا تستش رو اشتباه میزنم خیلی بدتر روحیم خراب میشه
مخصوصا وقتی کتاب لزگی رو میخونم
از طرفی هم برای زیست احساس میکنم کتابای دبیرستان خیلی ساده و ابتدایی هستن
اصلا حوصله خوندنشون رو ندارم
:65d6a5d6s:

melody2010

Member
بابا من که مردم از استرس الان یک هفته اس بعلت خانه تکانی لای کتاب رو باز نکردم:riz303: بگم خدا چیکارش کنه هرکی این رسم روگذاشته:New (6):

آره والا. من بدبخت هم سرکار میرم هم دارم درس میخونم تازه روزهای تعطیل هم که باید خونه تکونی کنیم. هرچند از آبان ماه که داییم فوت کرد ما همیشه مهمون داشتیم و خونه رو تمیز میکردیم.اما مگه به گوش مامان میره میگه بده خونه رو تمیز نکنیم شگون نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.:shocked:
گزارش روز سه شنبه من: فقط زبان خوندم 2 ساعت مهارت اول رو تموم کردم و متن اول مهارت دوم رو لغتاشو درآوردم. دیروز خیلی تنبلی کردم :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

science girl

New member
قیمتش چقدر بود?? من لزگی رو پیدا کردم اما با قیمت ۳۴ هزار تومن پشیمون شدم. :5::13:

mw.ashel

New member
1FreeMan.Net-Success-Stickerxd1.jpg

m14

New member
:
آره والا. من بدبخت هم سرکار میرم هم دارم درس میخونم تازه روزهای تعطیل هم که باید خونه تکونی کنیم. هرچند از آبان ماه که داییم فوت کرد ما همیشه مهمون داشتیم و خونه رو تمیز میکردیم.اما مگه به گوش مامان میره میگه بده خونه رو تمیز نکنیم شگون نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.:shocked:
گزارش روز سه شنبه من: فقط زبان خوندم 2 ساعت مهارت اول رو تموم کردم و متن اول مهارت دوم رو لغتاشو درآوردم. دیروز خیلی تنبلی کردم :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

خدا بیامرزه دایی تون رو:riz304:

melody2010

Member
قیمتش چقدر بود?? من لزگی رو پیدا کردم اما با قیمت ۳۴ هزار تومن پشیمون شدم. :5::13:

قیمتش 17 هزار تومن بود.واقعا قیمت لزگی اونقدره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :14:
یکی از بچه ها تو صفحه 16 این تایپیک سایتی رو معرفی کرده که همش مقالات و متون پزشکیه من اونا رو دانلود کردم و دارم از روی اونا هم میخونم. همش مطالب تخصصیه پزشکیه توصیه میکنم شما هم بخونین. خیلی خوبه لغاتش خوبن
امیدوارم موفق باشین :thumbsupsmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا