مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bioshimi93

New member
سلام به همه دوستان:rose:
من چند روز هست مثل شماها تمرکز ندارم از هفته بعد هم امتحانات دانشگاهم شروع میشه.:14:
گزارش روز شنبه:3-4 ساعت بیوشیمی...فقط همین:smilies-azardl (181:dadad4:

ایشالا گزارش بعدی بهتر از این میشه.
موفق باشید.حتما بیایید

آخرین ویرایش:

konjkave

New member
سلااااااااااااااااااااام به همگی.خدا قوت.
گزارش امروز:
تست بیو(فصل آنزیم)+زیست فصل گوارش با یه کم تست+شیمی هم استوکیومتری:smilies-azardl (181
زبان کجای دلم جا بدم؟؟؟؟؟:65d6a5d6s:

mohammad63

Well-known member
درود دوستان
من اومدم ................
نبودم دلتون تنگ شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا ما رو نمیدیدین خوشحال بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟............................
به هر حال ما اومدیم ....................
خدا قوت همگی ........................

bioshimi93

New member
درود دوستان
من اومدم ................
نبودم دلتون تنگ شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا ما رو نمیدیدین خوشحال بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟............................
به هر حال ما اومدیم ....................
خدا قوت همگی ........................

سلام
خوش اومدین :rose:
خوب موقعی اومدین دیگه میخوایم گزارش بدیم چی خوندیم نخوندیم...
موفق باشید

bioshimi93

New member
سلااااااااااااااااااااام به همگی.خدا قوت.
گزارش امروز:
تست بیو(فصل آنزیم)+زیست فصل گوارش با یه کم تست+شیمی هم استوکیومتری:smilies-azardl (181
زبان کجای دلم جا بدم؟؟؟؟؟:65d6a5d6s:

سلام برنامه منم مثل شماست کنجکاو عزیز
گزارش دیروز:آنزیم ها+تست و زبان
شیمی رو نخوندم از استوکیومتری خوشم نمیاد بلدم ها اما این محاسباتش بدون ماشین حساب حوصله میخوادددددد

BBT

New member
خسته نباشیدددد
مشاور اون موقع ما که میگفت اون قسمت های شیمی رو که فورمولی هست نخونینن:idea_majidonline:

bioshimi93

New member
خسته نباشیدددد
مشاور اون موقع ما که میگفت اون قسمت های شیمی رو که فورمولی هست نخونینن:idea_majidonline:

سلام
ممنون شماهم خسته نباشید
استوکیومتری محاسباتش وقتگیر هستش.

آخرین ویرایش:

jilla

New member
سلام
منم اومدم ولی کمی دست خالی:sad:
دو سه روز گذشته خوب نخوندم
فقط: بیوشیمی 3ساعت + زبان درس 18 تافل تموم کردم.زیست و شیمی هم فعلا تعطیل.
ایشا.. گزارش بعدی پربار تر میشه.
:a2d3:

melody2010

Member
سلاااااااااااااااااااااااام به همگی.منم گزارش میدم. طی روزهای شنبه، یکشنبه، و دوشنبه فقط و فقط زبان و شیمی خوندم. اونم فقط شنبه. چون برای 2 شنبه مراسم داشتیم به مناسبت اربعین. اگه خواستین دعوم کنیم حق دارین :image170: :eek:t0837h0nn8zfqu8ult.اما ازامروزسعی می کنم خوب بخونم. ان شاءالله گزارش بعدی با دست پر میام.:smilies-azardl (181

jilla

New member
سلام دوستان
گزارش روز سه شنبه:
فقط 3 ساعت بیوشیمی(متابولیسم کربوهیدرات)

bioshimi93

New member
سلام
گزارش روزسه شنبه :ویتامینها +زیست فصل گوارش:riz513:
نتونستم زیاد بخونم شیمی و زبان عقب افتادم.
از فردا دیگه نمیتونم واسه ارشد بخونم :dadad4:و دیگه گزارش تعطیل میشه تا روزی که امتحانات ترمم تموم بشه.دعا کنید حداقل امتحانات ترم رو خوب بدم.
موفق باشید:riz304:

آخرین ویرایش:

BBT

New member
سلام
گزارش روزسه شنبه :ویتامینها +زیست فصل گوارش:riz513:
نتونستم زیاد بخونم شیمی و زبان عقب افتادم.
از فردا دیگه نمیتونم واسه ارشد بخونم :dadad4:و دیگه گزارش تعطیل میشه تا روزی که امتحانات ترمم تموم بشه.دعا کنید حداقل امتحانات ترم رو خوب بدم.
موفق باشید:riz304:

موقع امتحانات هم خوندن بیوشیمی رو تعطیل نکنید

biomar

New member
تقریبا یک هفتست هیچی نخوندم! در عمرم نشد آهسته و پیوسته روم!:smiliess (7):
حالا میخوام گزارش آینده رو بدم!!! ایششششششششششششششششالا عمل هم بکنم!
میخوام از فردا تا کنکور علوم روزی 11 ساعت بخونم که بیشترشم بیوشیمی میخونم به درد بهداشت هم بخوره! و یک روز در میون هم برم کتابخونه. :a2d3:
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

:rolleyessmileyanim:

melody2010

Member
تقریبا یک هفتست هیچی نخوندم! در عمرم نشد آهسته و پیوسته روم!:smiliess (7):
حالا میخوام گزارش آینده رو بدم!!! ایششششششششششششششششالا عمل هم بکنم!
میخوام از فردا تا کنکور علوم روزی 11 ساعت بخونم که بیشترشم بیوشیمی میخونم به درد بهداشت هم بخوره! و یک روز در میون هم برم کتابخونه. :a2d3:
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

:rolleyessmileyanim:
ایشششششششششششششششششششششششششششششااله موفق میشی. فقط ناامید نشو:a2d3:

jilla

New member
سلام به همگی
گزارش پنج شنبه و جمعه:
3ساعت بیوشیمی + 3 ساعت زبان(لزگی)

melody2010

Member
سلامممممممممممم
گزارش روز جمعه: بیوشیمی فقط 5 صفحه از متابولیسم اسیدهای آمینه. زبان: فقط 7 لغت از تافل + تماشای فیلم به زبان اینگلیسی که خیلی مفید بود چون لغات سختی رو یاد گرفتم.
گزارش روز شنبه: فقط زبان دو درس خوندم. نمیدونم چرا حوصله نداشتم.آخه محل کارم انقدر سرده که وقتی میرسم خونه و میشینم کنار بخاری تا گرم میشم خوابم میاد و به زور میتونم درس بخونم.

بهنوش

New member
سلام به دوستان عزیزم هوس کردم گزارش بدم . روز شنبه : 9 ساعت بیوشیمی 1 ساعت زبان امروزم که یک شنبه هستش تا الان 5 ساعت بیو شیمی و1:45 دقیقه زبان خوندم. به امید موفقیت دوستان پر تلاش.:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

konjkave

New member
سلام به همگی.عاغا من یه مدت مریضم:sad: کلی از برنامه ام عقب افتادم بخصوص درس شیرین زبان.امروزم فقط یه ساعت بیو خوندم.ایشالا اگه فردا خوب شدم وتونستم بخونم میام یه گزارش توپ میدم:auizz3ffy9vla57584x

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا