مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amirooz_rt

New member
بچه ها به نظرتون شرکت کننده های بیوشیمی بالینی از ایمنی و هماتو و . . . کمترن یا مساوی؟؟

Ana67

New member
سلام بچه ها.خسته نباشین.چند تا سوال دارم.ممنون میشم اگه کمکم کنین
1.کدام گالاکتو سربروزید به یک اسید چرب 24 کربنه با اتصال امیدی اتصال یافته؟
2. کدام یک ناقل دوسویه وابسته به ATP است و نسبت به فسفولیپیدها غیر اختصاصی است؟
a)پروتیین مقاومت چند دارویی b)ترانسلوکاز c)فلیپاز d)اسکرامبلاز

3.سندرم رای حاصل نقص کدام مسیر اکسیداسیون اسیدهای چرب است؟
4. پروتیین انتقالی کلسترول CETP همراه با کدام لیپو پروتیین است؟

ببخشید که طولانی شد.موفق باشین

biomar

New member
گرون داده ها! من 40 خریدم روی جلدش هم زده 40 چاپ 92 هم هست. بچه ها دیگه کسی نظری نداشت نسبت به اینکه این کتاب ویرایش هفت سال پیشه فقط تجدید چاپ میشه!؟

victoria

New member
سلام به همه دوستان !
ایشالا همتون موفق باشید
یه سئوال : راجب درس زیست عمومی منبع خوب چی سراغ دارید؟
بعد یه کتاب برای کنکور هست یه کتابم جدید اومده مرور جامع زیست عمومی نشر جامعه نگر
کدوم خوبه بخونم؟
کلن منابع تست اگه سراغ دارین ممنون میشم

Ana67

New member
بچه ها کسی نیست جواب سوالای منو بده؟:sad::sadsmiley::j58r36j3gcr4suxymup

setareh58

New member
سلام دوستای خوبم حتمن اونایی که کمی پایه بیوشیمی دارن ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی بخونن کتابی کاملتر و زیباتر از این ندیدم چاپ جدیدشم هیچ تغییری نکرده
برا کتاب پ و ر ا ن پ ژ و ه ش دوستتمون درست میگن کامل نیست برای کساییکه پایه بیو ندارن خوبه و خوب مطالب جمع کرده من خودم هردوشون میخونم
ایشالله موفق باشینَ
:bunnyearsmiley:

mw.ashel

New member
00412336238495900663.jpg

konjkave

New member
سلاااااااااااااااااااااام به همه بیوشمیست های حال و آینده.خدا قوت.معلومه حسابی دارید میخونیدا ولی هر از گاهی یه سرم اینجا بزنید بد نیست.
من زبان خیلی عقبم اصن احساس میکنم نمیتونم یه درصد خوبی بزنم،شما وضعیت زبانتون چه جوریه؟روزانه چقدر براش وقت میذارید؟:smilies-azardl (181من تو قسمت vocabخیلی گیر میکنم.:65d6a5d6s:

melody2010

Member
سلام کنجاو جون! منم عین خودتم. کاش یکی پیدا میشد بالا سرم وایسه وادارم کنه منظم بخونم:mad_majidonline:نمیدونم چرا همش بازیگوشی میکنم با اینکه واقعا میخوام بخونم.:ahi5slcgm04mi8jqqkl اصلا تمرکز ندارم.:(50):

melody2010

Member
بچه ها چرا دیگه نمیاین گزارش بدین؟ بچه های 92 فعال تر بودن هاآآآآآآآآ :New (6):
من میخوام گزارش بدم حتی اگه نخونده باشم.پس شما هم بیاین بگین
دیروز من 3 ساعت بیوشیمی خوندم. فقط چند صفحه شد. امروز هم تصمیم دارم بخونم به همراه زبان تا آخر هفته برنامه ام اینه
هفته بعد میام گزارش میدم :4d564ad6:

konjkave

New member
سلام کنجاو جون! منم عین خودتم. کاش یکی پیدا میشد بالا سرم وایسه وادارم کنه منظم بخونم:mad_majidonline:نمیدونم چرا همش بازیگوشی میکنم با اینکه واقعا میخوام بخونم.:ahi5slcgm04mi8jqqkl اصلا تمرکز ندارم.:(50):

سلام به روی ماهت.آخ گفتی اصن من عاشق ورجه وورجه کردنم کلا یه جا بند نمیشم یه خط درس میخونم نیم ساعت شیطونی میکنم.کلا در نوع خودم بی نظیرم.خخخخخ
اکشال نداره مام دل داریم دیگه شیطونی نکنیم پ چه کنیم؟؟
باهات موافقم منم گزارش میدم از فردا شب امروز که بیشتر بیو خوندم.
عجب گزارشی دادما توپپپپپپپپ:riz481:

natanaeel

New member
سلام دوستان عزیز
ببخشید ,من رشته م تغذیه هست ,تو یاد گیری بیوشیمی خیلی ضعیفم ,اصلا نمیدونم چه جوری باید بخونم که مفید باشه ,شما که تخصصتونه میشه لطفا راهنماییم کنید,ممنون

bioshimi93

New member
سلام دوستان عزیز
ببخشید ,من رشته م تغذیه هست ,تو یاد گیری بیوشیمی خیلی ضعیفم ,اصلا نمیدونم چه جوری باید بخونم که مفید باشه ,شما که تخصصتونه میشه لطفا راهنماییم کنید,ممنون

سلام
باید از پایه خودتو قوی کنی از کتاب احسانی شروع کن خیلی ساده و خلاصه توضیح داده فکر می کنم برای رشته شما جوابگو باشه.بیوشیمی فراره سعی کن مرور کنی.
موفق باشی

bioshimi93

New member
گزارش من:
دیروز 3 ساعت بیوشیمی خوندم و3 ساعت زبان و 1.5 ساعت شیمی
امیدوارم شماهم گزارش بدین.

jilla

New member
سلام به دوستای خوبم:smilies-azardl (113

منم از این به بعد گزارش میدم.
کنجکاو جان نگران نباش منم زبان عقب افتادم.:14:
آخه با کارآموزی خیلی سخت میشه آدم واقعا خسته میشه ولی باید سعی خودمو بکنم.
من نمیتونم هر روز برای همه دروس وقت بذارم.
امروز پنجشنبه فقط تونستم 2.5ساعت بیوشیمی بخونم.( متابولیسم کربوهیدرات)

natanaeel

New member
سلام
باید از پایه خودتو قوی کنی از کتاب احسانی شروع کن خیلی ساده و خلاصه توضیح داده فکر می کنم برای رشته شما جوابگو باشه.بیوشیمی فراره سعی کن مرور کنی.
موفق باشی

سلام عزیزم
ممنون ,لطف کردی ,ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی چطوره؟ من که اصلا نمیفهممش ,
میشه اسم کامل کتاب احسانی رو بگین
متشکر

bioshimi93

New member
سلام عزیزم
ممنون ,لطف کردی ,ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی چطوره؟ من که اصلا نمیفهممش ,
میشه اسم کامل کتاب احسانی رو بگین
متشکر

کتاب ضروریات برای کسی هستش که کاملا رفرنس ها رو خونده باشه و فقط بخواد یه جمع بندی کنه .اگه بخوای مستقیم بری سراغ ضروریات سردرگم میشی و احساس می کنی هیچی بلد نیستی چون از پایه توضیح نداده برای شروع از لنینجر استفاده کن و درکنارش کتاب بیوشیمی دکتر احسانی-فرشته بهمنی -انتشارات پوران پژوهش

melody2010

Member
سلام بچه ها گزارش امروز من:
دیروز مهمونی رفته بودم و شب هم مهمون داشتیم بنابراین هیچی نخوندم.
اما روز پنجشنبه: 2 ساعت بیوشیمی خوندم + درس اول از تافل. بچه ها من کتاب تافل رو ندارم فقط همونیه که از سایت دانلود کردم که ریدینگ نداره. اشکالی نداره فعلا فقط لغاتشو بخونم تا بعدا کتابو بخرم؟ فکر کردم اول لغاتو خوب یاد بگیرم بعد که کتابو خریدم هم لغاتو دوباره مرور کنم هم ریدینگا رو یادبگیرم. آخه اگه بخوام کتابو بخرم باید برم تبریز. توشهرمون سخت پیدا میشه این کتابا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا