مطالعه گروهی بهداشت مواد غذایی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahakiii

New member
سلام بچه ها خسته نباشید
من خیلی دیر شروع کردم (اول بهمن) و چون رشته ی تحصیلیم میکروبیولوژیه خیلی کند پیش میرم اما امیدوارم بتونم تا قبل آزمون یه دور کتابارو خوب بخونم
:smilies-azardl (181

zenith0098

New member
یعنی یکی پیدا نمیشه این کتاب ایماندلو اسکن کنه ؟؟؟؟ثواب داره بخدا

zenith0098

New member
واقعا؟؟؟؟من تا صفحه 50 رو دارم باقیشو میخوام اگه لطف کنید ممنون میشم هزینه رو هم هرچقدر بشه پرداخت میکنم

tooran.b

New member
سلام خدمت همه دوستان گلم انشاله که سال خوبی را پیش رو داشته باشین و ، انشاله که به امادگی لازم رسیده باشین با تاخیر خیلی زیاد کتاب ایماندل را برای دوستانی که ایمیلشون را داشتم فرستادم هر کدوم از دوستان دستشون نرسید ایمیل بفرستن تا براشون بفرستم
موفق باشین

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

sara25

New member
سلام خدمت همه دوستان گلم انشاله که سال خوبی را پیش رو داشته باشین و ، انشاله که به امادگی لازم رسیده باشین با تاخیر خیلی زیاد کتاب ایماندل را برای دوستانی که ایمیلشون را داشتم فرستادم هر کدوم از دوستان دستشون نرسید ایمیل بفرستن تا براشون بفرستم
موفق باشین

- - - Updated - - -

مرسی عزیزم به نوبه خودم ازت ممنونم..
از دیدن آدمای تاثیرگذاری مثل شما لذت میبرم :4d564ad6:امیدوارم همیشه شاد و موفق و سربلند باشی:painting:

ulduz64

New member
موفق باشین

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز. لطف می کنین برا منم ارسال کنین! meshkin.del@gmail.com
راستی شما کجا دارین ارشد می خونین؟ ورودی چندین؟

zenith0098

New member
بچه ها من سوال دارم
رایج ترین عوامل بیماریزا در انسان به ترتیب چیست؟
ویروس-باکتری-انگل -مواد شیمیایی
با ذکر منبع

zenith0098

New member
موفق باشین

- - - Updated - - -
سلام واقعا ممنونم موفق و سربلند باشید

behdash

New member
بچه ها من سوال دارم
رایج ترین عوامل بیماریزا در انسان به ترتیب چیست؟
ویروس-باکتری-انگل -مواد شیمیایی
با ذکر منبع

سلام
1باکتری 2 مواد شیمیایی 3انگل و 4ویروس
منبع اصول بهداشت مواد غذایی دکتر رکنی(فصل اول)صفحش یادم نیست...

behdash

New member
بچه ها من از سایت مرجع فقط سوالات 3سال رو تونستم بگیرم.ولی میگن رشته 5ساله هست.میشه بگین
سوالات سالای دیگه رو اگه هست از کجا بگیرم؟مرسی...

am-ml

New member
بچه ها من از سایت مرجع فقط سوالات 3سال رو تونستم بگیرم.ولی میگن رشته 5ساله هست.میشه بگین سوالات سالای دیگه رو اگه هست از کجا بگیرم؟مرسی...
سلام من یه چند سال رو از علوم پزشکی دات کام گرفتم و هر چی اونجا نبود رو از این وبلاگ بچه های زنجان -که آدرسش رو گذاشتم -؛ولی سال 92 (پارسال )رو هنوز ندارم . بهداشت و ایمنی مواد غذایی زنجان تو وبلاگ که رفتی دانلود سوالات یه سال رو توی صفحه اصلی میبینی ؛بقیه سال ها رو توی آرشیو ماه های قبل پیدا میکنی.

zenith0098

New member
سلام
1باکتری 2 مواد شیمیایی 3انگل و 4ویروس
منبع اصول بهداشت مواد غذایی دکتر رکنی(فصل اول)صفحش یادم نیست...[/Q
صفحه 2 رو میگی شما این جدوله آمار مربوط به امریکاست اما تو سوالای سالای پیش ویروس ها رو آورده بعد باکتری منم به همین خاطر شک کردم یعنی پاسخنامه اشتباه بوده؟/

Samaneh1366

New member
سلام دوستای گلم خسته نباشید تنها 40 روز مونده به کنکور امیدوارم که خوب بخونبد واسه منم دعا کنید من 27 فروردین عروسیم بود و کلی درگیری داشتم نمیدونم بخونم یا نه میترسم واسم دعا کنید از لحاظ روحی به 1 پیروزی نیاز دارم

ulduz64

New member
سلام دوستای گلم خسته نباشید تنها 40 روز مونده به کنکور امیدوارم که خوب بخونبد واسه منم دعا کنید من 27 فروردین عروسیم بود و کلی درگیری داشتم نمیدونم بخونم یا نه میترسم واسم دعا کنید از لحاظ روحی به 1 پیروزی نیاز دارم

سلام دوست عزیز. ایشالا موفق باشی. توکل و امیدواری به خدا و اعتماد به خودت رو از دست ندین. :a2d3:

sara25

New member

سلام.. به به عروس خانوم ، مبارکها باشه:riz304: ان شاالله خوشبخت بشی، برای شروع هیچوقت دیر نیست.. تو میتونیییییییییییی..

am-ml

New member
سلام بچه ها
امروز یکی از دوستام تو واتساپ برام این عکس و این پیام رو فرستاده.

درسنامه جامع کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی منتشر شد.
جهت خرید با شماره 02166975863 نشر جامعه نگر تماس بگیرین.

زنگ زدم درست بود . :thanks::thanks::thanks:
قرار شد چهارشنبه زنگ بزنم که آدرسم رو بگیرن و برام بفرستن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا